neuspěl jsem na VŠ co teď?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod strny88 3. 2. 2008 15:54

Ahoj prosím o radu, vystudoval jsem SPŠstavební a nastoupil na Vysokou školu báňskou, bohužel jsem neuspěl u zkoušek a celkově nebyla škola dle mých představ. Nyní stojím před otázkou co dál? Napadla mě jazyková škola, co by jste dělali vy?
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 2. 2008 16:26

Tak asi podle toho co tě baví, ne? :-) .. Jak mi ti tu můžeme radit, když toho víme tak málo.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2008 18:18

Taky sem nastoupil letos na stavárnu na Bánskou a končím, je to tam náročný, masakr... Hlavně ta matika, deskriptiva a chemie. Ale jinak škola není špatná, Ostrava je též v pohodě... :)
Neměl si náhodou ze Hmot taky ingenýra Petrů?? :lol:

Ted si hledám prácu, no nejradši bych jel někam do ciziny na pul roku a příští rok zkusím ještě jinou výšku... Něco jinýho než stavárnu
Naposledy upravil MarkFX dne 3. 2. 2008 18:23, celkově upraveno 1
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 2. 2008 18:23

Mark: Kámoši jsou takle na NZ a moc si to pochvlaují :-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 3. 2. 2008 18:23

Bud prace, nebo nejaka smysluplna skola. Uklizeni se na jazykovku kvuli nastup na vojnu uz je minulost...
Taky to zalezi na tom, jestli te rodice hodlaji dal jentak zivit.:)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2008 18:23

jann: co to je NZ??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 2. 2008 18:26

Nový Zéland :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2008 18:33

Tyvoléé, ja myslel že nějaky obor na Báni... :D

Zéland je pro mě asi daleko, ale někam do Anglie bych jel hnedka kdyby bylo ským... :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 2. 2008 18:38

Jestli si chceš vydělat, mít pohodovou práci atd., tak je ten zéland ideální. Práci na vinici (sadu) seženeš pokaždý, výdělek tak $100 za den, krásný prostředí, relativně dost čechů,...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 2. 2008 18:55

Nebo můžeš k lopatě či krumpáči kopat plyn s barevnými spoluobčany :lol:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 3. 2. 2008 19:10

urcite si daj prihlasky na nejake skoly, popracuj na tom co ti nejde a mozno sa ti zadari. Skus popisat, co ti neslo a co by si rad studoval.

inak v podstate chapem v akej si situacii, ja som tiez prvak, studujem sice to co chcem, ale na absolutne neschopnej skole. Skusky som az na jednu dal, mozno by som dal aj druhy rocnik, ale strasne mi chyba motivacia do studia, ta skola mi nic nedava.
To ze si vyletel by som teda nebral az tak tragicky. Lepsie skoncit v prvom rocniku a ist na iny skolu ako to zapichnut kusok pred statnicami.
Takto aspon neskoncis ako vecny student, ktory este v 25 studuje a koniec v nedohladne. Ako hovorim, lepsie sa popalit ako zhoriet.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 3. 2. 2008 21:07

Pokud máte báňskou školu, tak myslím že třeba v moravskoslezském kraji by jste zaměstnání našel. Havíři mají prý i slušný důchod
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 2. 2008 21:15

zdar, taky sem vystudoval spš stav (ve valmezu) sel do OV,po pul roce konec... vedel sem ale ze na ucenimam jen sem se flakal... tudis sem sel na tri mesice na pracak a podal si prihlasku na vut brno.. dnes sem ve tretim rocniku a zdarne studuju, polepsil sem se...

kdyz srovnam bani a vut tak banska byla ale jednodussi jen ja na to kaslal.. nebyly tam takovy naroky jako v brne ale zas co ted slysim jaky maj prvaci ulevy tak to tady ted musi udelat i kun ale to je furt.. mam tu na private cloveka co uz je skoro ing na stavarne a on tu skolu mel zas tezsi nez my tak proste kvalita jde rok od roku dolu.. kdyz vidim ty pripady na strednich skolach tak se nedivim.. proste celkove to jde vsechno do riti...
Anonymni

Odeslat příspěvekod ES0 4. 2. 2008 16:01

nebo se muzes prihlasit k policajtum na ten jejich rocni kurz, zaroven si podat prihlasku na nejakou VS, budes dostavat plat a nekdy v zari se nechat vyhodit :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 4. 2. 2008 16:50

MarkFX píše:Zéland je pro mě asi daleko, ale někam do Anglie bych jel hnedka kdyby bylo ským... :( /quote]

Mám to v létě v plánu.
eRiper
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků