Jak se zachovat/co si pocit???

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 1. 2008 08:12

Prestoze tvoje chovani neni moralne uplne ciste, presto bych ho neodsuzoval jako Noovo, protoze zivot neni cernobily.

Ja osobne bych pockal co ti (ta nova) rekne za novinky. A pokud jde o tvoji soucasnou pritelkyni - s kazdou se to casem zmeni a uz to nebude tak uzasne jako na zacatku. Mel by sis sam rozhodnout, jestli ma stale to, kvuli cemu ses do ni zamiloval a jestli vam ten vztah funguje a muze fungovat i dal.

Kazdopadne je nutny udelat nejaky rez, rozhodnout se pro A, nebo pro B. Lavirovanim mezi dvema zenskejma budes skodit sobe i jim.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 1. 2008 08:33

Noclaf: ja bych rozhodne chtela vedet od sveho pritele jak se veci maji a nenechat se treba rok nebo dele tahat za nos, kdy on by si uzival s jinou a me mel jako svoji jistotu doma...je pravda, ze by si to mel s tou druhou vyjasnit co nejdrive, protoze takhle se zbytecne trapi obe strany on vedome a jeho pritelkyne nevedome...takze vyresit rozhodne co nejdrive, aby se to s nima netahlo roky...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 1. 2008 08:40

Noovo Ne, nechtela bys to vedet. Co oci nevidi, to srdce neboli. Jenom nesmi problemy z toho "vedlejsiho" vztahu tahat do vztahu s tebou, to je pak problem.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 1. 2008 10:51

Noclaf: vis nechtela bych byt treba rok za kravu, ze me muj pritel za zady podvadi...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 11:42

Suhlas s noovo, predsa len je lepsie pravda...jeho sucasna priatelka mi pravdepodobne slepo veri a to nie je fer keby vedela na com je mohla by sa podla toho aj sama zariadit.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 1. 2008 12:02

Ja bych taky nechtel byt rok podvadenej. Jenze co je horsi :
a) byt rok podvadeny, ale partnerka co nijak nepromita do naseho vztahu a po roce ten vedlejsak utne, zustane se mnou a ja se nikdy nic nedovim
b) byt rok podvadeny, partnerka si problemy s vedlejsaku jeste obcas vykompenzuje se mnou a ja se po roce dozvim, ze cely ten minuly rok mi byla neverna (prestoze ted uz treba chce byt jen se mnou)

Kterou variantu by sis vybrala ty? Ja jednoznacne a...
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 12:11

Pravdupovediac najradsej ani jednu ja by som si vybrala variantu pravda rovna sa rozchod a potom si cely ten rok moze byt s tou druhou...pricom ja budem volna a nebudem podvadzana...po roku ak sa s nou rozide a ja budem stale volna nic nestoji v ceste tomu aby sme sa opat zblizili pretoze v tom vztahu predtym nebolo klamstvo proste na rovinu povedal, ze chce byt s tou druhou...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 1. 2008 13:12

Jo, v idealnim svete mozna.:)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 14:14

Ved ja netvrdim ze je to niak extra parvdepodobna verzia...ale ja radsej byt bez neho ako keby ma mal klamat bodka. :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 17:01

Dobry vecer ve spolek. Tak je to vyreseno. "Nova" slecna se se mnou rozesla,protoze pry neni zvykla na takovy zajem o jeji osobu a pry ji vadilo,ze jsem treba rano napsal,ze odpoledne prijedu a pritom jsme nebyli pevne domluveni z predesleho dne. Nenapsala ne,ale ani nerekla,ze ji to vadi. Nikdy jsem neprijel s "prazdnou",takze jsem vzdy privezl suroviny a treba jsme spolecne udelali obed z cehoz ja mel fajn pocit,ale ona zjevne nikoliv. Udajne zlom nastal v onom vikendu,kdy byla nemocna a ja se o ni laskyplne staral a blahove si myslel,ze takovyho chlapa si presne preje a predstavuje. Jenze jsem se zjevne mylil. Ja mel dojem,ze se nas vztah prohlubuju,kdezto prave diky onomu starostlivemu vikendu nas vztah skoncil. Docela to cloveka mrzi,ze si naivne myslel,ze kdyz se o druhyho stara a dela mu zabaly proti horecce,dela mu caje,jde vyvencit psa,nakoupit, udela obed atp a posleze zjisti,ze ten druhy to vnimal spise jako zlo.
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 30. 1. 2008 17:05

viktorr, no znie to zvlastne, lebo byt odmietnuty preto, ze je clovek velmi dobry sa naozaj zvlastne pocuva... neviem, mne sa zda, ze je za tym nieco ine, alebo si dievcina nedoveruje, alebo ma za lubom nieco ine...

avsak, situacia v ktorej si bol je teda tymto vyriesena a nema zmysel nad tym dalej maturovat. Ostava ti uz len sa s tym vyrovnat a pokial chces, investovat do napravy vztahu stareho. Pokial nechces, vztah ukoncit.

drzim palce.
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 30. 1. 2008 17:38

jo, tak to myslím tu dívčinu chápu...taky mi chlap, co se přehnaně stará, leze na nervy...já vím, může to myslet dobře, ale když mně to prostě vadí...anebo tě nemilovala nikdy ani trošku, ale nechtěla ti ublížit a nevěděla, jak to říct...coudím ze svých zkušeností, jiný vysvětlení mě nenapadá
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 18:11

Ako mne vie tiez prehnany zaujem liezt na nervi ale z toho co pise viktorr nie je nic podla mna az take prehnane...no neviem tak ti poviem bud rada ze to ukoncila hned aspon si sa nedostal do neprijemneho vztahu.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 20:05

aquarkko: Ja jsem si skoro jisty,ze me nekdy urcite milovala. Protoze kdyz jsme drive odchazel,tak po zvlaste krasnych chvilkach a tim nemyslim jenom sex obcas upustila slzicku a nemohla se me v predsini pustit. Bez problemu jsme si do brzkych ranni hodin povidali,prestoze ja vstaval treba v 6 a musel jet za svymi povinostmi. Meli jsme "nasi" pisnicku,kterou jsme si obcas pousteli. Myslim,ze jsme se oba citili stastni (opravdu stastni,ne zadne predstirani) a vzajemne se obohacovali. Kdyz jsem od ni naposledy v "dobrym" odchazel usmivali jsme se na sebe a rikali si jak se na sebe tesime. O to vic to nechapu. Zvlast,kdyz se ke me dnes chovala opravdu dost skarede nebo mozna standartne jak se lide chovaji pri rozchodu,ale takovou jsm eji neznal.
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 30. 1. 2008 21:10

Tak mi trošku připadne, že si ona "nová" dáma potřebovala uspořádat vlastní život a našla způsob. Nejde zde mluvit o zneužití někoho, protože dotyčný z toho neměl újmu. To je spíš dotaz na zde přítomné dámy, co si o tom myslí..teď jak to dopadlo :?
branda
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků