tak kdo, p.Švejnar, nebo dosavadní prezident ?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 30. 1. 2008 10:08

Matik píše:Přesvědčit se o tom můžete zde:
http://www.blisty.cz/art/38492.html
h/quote]


Zkus číst i něco jiného než je žumpa pomatence Čulíka z nějakého důvodu zvaná "Britské" listy. :wink:
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Matik 30. 1. 2008 10:10

V tomto případě ještě důležitější než od koho článek pochází, jsou informace v tomto článku obsažené.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 30. 1. 2008 10:19

Matik píše:Součet poslanců a senátorů ODS v obou komorách je 122 a těch 19 hlasů se určitě někde najde. Prezidentská volba je již rozhodnuta. /quote]


Jestli je obsahem sdělení že k volbě prezidenta stačí, resp. je nutné 122+19 a že mechanismy následných kol volby jsou založeny na nadpolovičních hlasech přítomných poslanců/senátorů, tak to je skutečně průlomová informace, kterou nikdo z nás doposud netušil. :hm
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Matik 30. 1. 2008 10:21

Dobře, tak konkrétně Magistr Kellymu napíšu, že jsem vůl.
http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/ ... s=10#10821
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 30. 1. 2008 10:31

Matik: Myslím, že v tom máš trochu zmatek. Mareš nepopíral nic z toho, co píšeš. Dokonce i použil formulaci přesně odpovídající Ústavě. Proč tu píšeš o prvních dvou kolech netuším. Mareš reagoval na to, že píšeš o 141 volitelích. Ale ono jich být tolik nemusí. Protože stačí nadpoloviční většina přítomných poslanců a senátorů, nikoliv většina absolutní. 141 hlasů je jisté vítězství, ale stačí i méně, když nebudou přítomni všichni. To správně poznamenal ve své reakci Mareš. Polemizuješ s něčím úplně jiným, než on psal..; ) Dokonce máš i zvýrazněnu část věty z Ústavy, která je přesným opisem toho, co psal Mareš.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 1. 2008 10:48

Marty89 píše:Takže pro tebe by bylo koukám nejlepší, aby (kdyby se jím ovšem stal) se stal prezidentem a americké občanství by si ještě ke všemu nechal, protože jinak fakt nechápu jaks to mohla myslet. /quote]


no jasne at si ho necha, chtel to, tak to ma....proc ho zase menit...rozhodne bych na nej pak nekoukala skrz prsty...jednou si ho uz zmenil, tak at si za tim stoji ne...to neni moc dobra vizitka pro budouciho mozneho prezidenta, kdyz meni nazor jak se mu to hodi...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 30. 1. 2008 11:16

Noovo píše:jednou si ho uz zmenil, tak at si za tim stoji ne...to neni moc dobra vizitka pro budouciho mozneho prezidenta,


Asi o tom moc nevíš, viď?
Za totáče byli emigranti zbavováni jak majetku tak čs. občanství a to i proti své vůli (považováno za porušení jednoho ze základních lidských práv) takže pak měli statut "osoby bez státní přílušnosti".
Tudíž mu vytýkat že si "zvolil" jiné občanství když původní mu bylo odebráno je hloupost.
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slawall 30. 1. 2008 12:02

Jelikož prezident v ČR má minimální pravomece, tak je vcelku jedno kdo tam bude, ale radši bych Klause, ptz mi přijde reprezentativnějšší a Švejnar...je celou dobu v USA a najdenou chce být prezidentem v ČR ...radši KLause už z toho důvodu, že nemám rád USA a kdyby jsme měl za prezidenta někoho z USA, tak by jsme jim lezli ještě více, slušně řečeno, do sedínky.
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 30. 1. 2008 12:17

kdyže to maj rozhodnout? už mi ta nekonečná diskuse docela leze krkem :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 1. 2008 15:01

Magistr Kelly píše:
Noovo píše:jednou si ho uz zmenil, tak at si za tim stoji ne...to neni moc dobra vizitka pro budouciho mozneho prezidenta,


Asi o tom moc nevíš, viď?
Za totáče byli emigranti zbavováni jak majetku tak čs. občanství a to i proti své vůli (považováno za porušení jednoho ze základních lidských práv) takže pak měli statut "osoby bez státní přílušnosti".
Tudíž mu vytýkat že si "zvolil" jiné občanství když původní mu bylo odebráno je hloupost.v/quote]


jeho konkretne zbavili obcanstvi? a nebo spise jeho rodice?....pokud vim, tak drive plno lidi emigrovalo z vlastni vule...takze to muze byt pripad jeho rodicu, kteri si radeji zvolili americke obcanstvi...ale co ja muzu vedet jak to bylo ze :wink:

aquarkko: ma se rozhodnout myslim si, ze v patek ano uz me to taky nebavi....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 1. 2. 2008 21:15

[quote="Slawall"] vejnar...je celou dobu v USA a najdenou chce být prezidentem v ČR ...

No asi chce, ale spíš byl, omluvte mi to slovo, jaksi vyštrachán..
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AliGiro 2. 2. 2008 00:18

Mě je to jedno.Ale kdybych už musel asi bych volil švejnara.Ale je fakt že jeho hlas se nedá tak snadno napodobit
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 5. 2. 2008 09:06

Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 5. 2. 2008 15:50

asi tak nějak
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 2. 2008 16:29

Sledujete to? Mně příjde naprosto směšná postava Předsedy PS, který evidentně vůbec netuší co dělá...třeba ignorace toho, že po procedurálním návrhu se musí hlasovat okamžitě nebo jeho zoufalý hlas na pokraji paniky kdy svolával předsedy...to bylo opravdu komické :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků