Jak se zachovat/co si pocit???

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 1. 2008 18:32

Jednoho dne se mi muj idilicky dlouhodoby vztah ponekud zvrtnul a to zcela moji vinou. Jednoho dne jsem se zamiloval do jedne zeny a od te doby jsme se ji snazil "uhnat", prestoze jsme porad byl se svoji "dlouhodobou" partnerkou. Ta zena zacala moje city a ostatni legrace s tim spojene opetovat a zazili jsme spolu nejednu krasnou chvilku. Takto to trvalo asi 2-3 mesice. Potom jsme se asi tyden nevideli a behem toho tydne jsem zacal tusit,ze nebude vsechno ok. Normalne jsem napsal,ze bych mel cas a ze muze jit na prochazku s hafanem a ona vesele odpovedela,ze se moc tesi atd. Behem toho inkrminovaneho tydne ovsem odepisovala stylem :"Na nicem jsme se pevne nedomlouvali,dnes chci byt sama. " atd. Podotykam,ze ona byla s moji situaci obeznamena a tez ona rikala me,ze to s ni nebude lehke. Onomu inkriminovanemu tydnu predchazel trosku pokazeny vikend,ktery nam prekazila jeji nemoc. Vsechno jsme odrekl a zustal s ni doma a staral se o ni. Mel jsme pocit,ze tim se nas vztah prohlubuje a ze si oba tak nejak uvedomujeme,ze bychom to spolu mohli zkusit i do zivota a na vaznejsi vztah. V nedeli jsem odjel a tuto nedeli jsme dle me byli dohodnuti,ze vecer prijedu. Ovsem na moji zpravu s dotazem zda to tedy plati mi bylo odpovezeno "Na nicem jsme se pevne nedomlouvali" atd. Pozdeji z ni vypadlo,ze se pres ten tyden neco zmenilo resp. u ni. Behem tohoto tydne mame dohodnutou schuzku, kde to probere a zjevne asi ukoncime,coz me dost mrzi,protoze nebyla vec ve ktere bychom si nerozumneli. Asi nikomu nemusim psat,ze za ty 3 mesice se moje chovani k moji "dlouhodobe" partnerce ponekud zmenilo. Nevim jak se ted zachovat. To,ze se se mnou zena mych snu rozejde snad nejak prekousnu,ale jak se mam ted chovat k moji partnerce,kterou mam stale rad-coz nutne nemusi znamenat,ze ji miluji. Mam ji to rict? Mam to v sobe tutlat? Popripade jak se vyrovnat s timto rozchodem? Protoze popravde receno posledni 3 mesice byly nejkrasnejsi za hodne dlouhe obdobi a v onech 3 mesicich jsme zil pouze pro jednu zenu-asi vite kterou. A ted babo rad...
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 28. 1. 2008 18:41

cvhili dejel, ze nic a pak uvidis ;)
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 1. 2008 18:46

hm to je pekna podpasovka vuci tve stale pritelkyni...mels ji to rict hned, ze ses zamiloval do jine zeny a ne ji podvadet, tohle chovani se mi nelibi :(..zkus popremyslet o tom, jak by bylo tobe, kdyby te partnerka podvadela...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 1. 2008 18:50

Je mi naprosto jasny,ze v ocich nekterych budu za hajzla. Svym zpusobem jsem hajzl,ale kdo to zazil mozna pochopi. A kdyby to bylo zcela jednoznacne s druhou zenou,tak to pritelkyni zcela narovinu reknu a vyresime to jako dospeli lide.
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 1. 2008 19:49

hm, já bych se řídila citama...tzn. být s tím, koho bláznivě miluju. ale nemyslím, že je to ideální řešení: velký riziko, že to nevyjde, ale zase to pak může být krásný...proč ona cuká? špatný zkušenosti? má taky jinej vztah? a kolik vám je?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 1. 2008 20:06

Proc cuka zatim moc netusim. Snad se to dozvim behem nasldujciho tydne. Kazdej ma nejaky spatny zkusenosti,ale rikam. Jsme presvedcen o tom,ze jsm espolu oba zazili par krasnych chvilek a vzajemne se obohatili. Ona ma tez jinej vztah,ovsem dle jejich slov se to neda vydrzet atd. je to hodne komplikovany vztah.
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 28. 1. 2008 21:39

viktorr

Aj by som ti napisala ze si srab a nemas guraz niest zodpovednost za to co si sposobil dvojitym "vztahom" ale nenapisem poznam podobnu situaciu a vtedy je naozaj tazke sa rozhodnut, na ktoru stranu sa priklonit....
Moja rada je z terajsou priatelkou sa rozid aj keby ti tento novy vztah nemal klapnut uz to nebude medzi vami take ako predtym nemilujes ako sam vidis lahko si si nasiel k sebe inu...je tazke obetovat dlhsi uz budovany vztah ale z dlhodobeho hladiska je to urcite jedine spravne riesenie...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 1. 2008 21:49

bombul: se vsim souhlasim az na jedno..."lahko si si nasiel k sebe inu..." S tim nesouhlasim,protoze s tou zenou jsme si rozumnel jako s nikym pred tim a meli nebo mozna jeste mame hodne spolecnych veci. Takze to nebylo jenom nejaky chvilkovy poblouzneni smyslu.
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 28. 1. 2008 22:50

viktorr

Ja som tym skor chcela povedat, ze ked uz si nasiel jednu lepsiu ako tvoju sucasnu trvalu partnerku moze sa kludne najst aj dalsia jednoducho uz v tom vztahu zostane trhlina...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 1. 2008 10:27

a KOLIK vám je?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 29. 1. 2008 12:06

hele, tady ti můžem vesele radit, ale jediný, čeho tím dosáhnem, je to, že budeš ještě víc bezradný. jestli nevíš, co chceš, tak to máš blbý a měl bys na to přijít. ale v tom ti my nepomůžem.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 29. 1. 2008 12:22

Ja te nebudu (jak jini tady) soudit.

Chtels radu - a mas ji mit. Na tvem miste bych pockal jak se situace vyvine a to s obema pritelkynema. Mic ale je na tve strane hriste. S tou novou musis svou situaci bezpodminecne vyresit aby na 100% bylo jasne co a jak a jak bude do budoucna vas vztah fungovat. (pratele, obcasni milenci...)

Te starsi pritelkyni bych to nerikal a pockal jak se bude vztah dale vyvijet. Netreba snad zminovat, ze je nutne si uvedomit proc s ni jsi, jakou to ma budoucnost a zda jsi s ni stastny...

Preju ti at zvolis dobre...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod viktorr 29. 1. 2008 16:06

Mne 23 ji 27 let. Bohuzel to vypada asi tak,ze mi dnes prisla sms,ze pokud se chci zitra stavit muzu,ale nemam cekat,ze mi rekne vic nez mi napsala v minulem tydnu. Ovsem proc se mnou jedna jako bych byl posledni na svete to opravdu netusim a docela to cloveka zaboli.
Mimochodem v minulym tydnu mi napsala k vysvetleni toho co se zmenilo,ze ji vyhovuje partner,ktery se o ni az tak nezajima.

//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 29. 1. 2008 22:57

Já bych ti radit nechtěl. Někdy se stane že čas vyřeší všechno za nás. Možná po čase zjistíš, že dosavadní partnerku by ti žádná jiná nenahradila, možná s ní budeš mít krásné děti na které budeš pyšný, možná.. Každopádně ti přeji ať to dobře dopadne. Fakt, na to rady není!!!
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 05:49

Dnes odpoledne za ni jdu, tak jsem zvedavej. Nejhorsi je,ze kdyz jsem odchazel posledni nasi nedeli ani ve snu by me nenapadlo,ze je to asi naposledy co odchazim v "dobry".
viktorr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků