Jaký máte názor na hip-hop?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 21. 1. 2008 00:04

alximiq píše:ja si vypocujem aj dobry hiphop a aj metal,proste sam si vyberiem,co je pre mna dobre..

Tak doporuč něco dobrého; řekl jsem si, že něco fakt zkusím poslechnout. :D Četl jsem, že povedený je český projekt www ... :hm
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Andrew_R 24. 1. 2008 18:41

WWW, Neurobeat. Poslechni, doporučuju :)

http://youtube.com/watch?v=XiZ9WfDyQo0

Ten střih. Vysamplovaný zvuk staré automatické pračky. Elektronicko-industriální podklad. Znepokojivý rap plný symbolů. Symfonické básně Richarda Strausseho. Urbanistické zvuky, jejichž původem si stěží může být někdo jist. To vše (a mnohem více) nabízí jedině WWW :)
Naposledy upravil Andrew_R dne 24. 1. 2008 20:47, celkově upraveno 1
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 24. 1. 2008 20:31

Minimalne to je zajimavy.... :hm:

Dobre udelany, libi se mi i styl jaky rapujou.

Hlavne videoklipy moc zajimavy, moc neotrely!

Jenom skoda tech textu, ja radsi naky vyjadrovani co si myslim.

A hodne mi nesedlo jejich video propagujici graffiti, to je vec, kterou fakt nesnasim. Proc o tom mluvim... Nemoh bych poslouchat kapelu s hodne odlisejma nazorama nez mam ja... ;)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas250 24. 1. 2008 21:30

ConPower píše:No nevím, hip hop vůbec nemusím, 50 Centa a podobné napařující se blbečky k smrti nenávidím (proti gustu žádný dišputát...). To je pouze můj osobní názor. Nebo teda aspoň zahraniční, český nebo slovenský se docela dá (třeba Electrick Mann spolu s kytarou a jinými nástroji zní relativně dobře, Cocotte Minute se taky dá). Navíc slovenština na hip hopu dobře zní.

Jinak hip hop nemusím.d/quote]

Sorry,že to vytahuju :D ,ale Cocotte minute a Hip Hop??To se mi dost nezdá :D ,protože tam mají bicí,basu,kytaru,zpěv to fakt složení kapely nenasvědčujě HH a ani co oni hrají za muziku,takto vůbec nepřipomíná HH.Promiňte že to tagle vytahuju po pár letech :D ,ale toto mě dost zarazilo :D
Tomas250
Čtenář

Odeslat příspěvekod Deli 25. 1. 2008 10:47

Majkl vP. píše:@ Alximiq>
Portishead jo, ty přechovávám a občas přeposlechnu. :-) Massive Attack jsem ale, abych byl upřímný, slyšel jen jednou a pak smáznul. Na první poslech mě to nechytlo (a šetřit místem se musí 8-) ).

to je právě chyba :) nevim, kterou desku si poslouchal, ale věřim tomu, že na poprvné to nemusí nic moc... chce to několikrát a uvidíš ;) já je mam docela rád :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Avatar roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 25. 1. 2008 16:04

Já slyšel poprvé desku Mezzanie od Massive Attack. Ta "nesnesitelná dokonalost" na mě zapůsobila hned. Taky by mě zajímalo, co Majkl vP. slyšel...
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 1. 2008 17:23

Mezzanie je náhodou v klidu...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 1. 2008 17:38

Andrew_R píše:Já slyšel poprvé desku Mezzanie od Massive Attack. Ta "nesnesitelná dokonalost" na mě zapůsobila hned. Taky by mě zajímalo, co Majkl vP. slyšel...l/quote]

Tuhle nádhernou pohodovku já taky můžu.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 25. 1. 2008 17:56

Já to myslel v dobrém :) Kdyby byl někdo absolutně dokonalý, tak se říká, že by musel být zárověň nesnesitelný. A tohle mi fakt připadá absolutně dokonalé, ale nesnesitelné to rozhodně není ;-)
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 1. 2008 19:07

Tak z TÉHLE DISKOGRAFIE to není ani jedno album... čili nemám tucha, co jsem to potom vlastně slyšel... :hm :mrgreen:

\\ edit> Přeposlechl jsem teď Mezzanine a musím říct, že... že jo. :-) Líbilo se mi to, zvlášť Teardrop je chytlavý kousek.
No a šetřit místem už se tak moc nemusí, konečně jsem si do laptopu koupil větší HDD. 8-)
Naposledy upravil Deleted user dne 26. 1. 2008 10:40, celkově upraveno 1
Deleted user

Odeslat příspěvekod alximiq 25. 1. 2008 22:22

ConPower píše:
alximiq píše:ja si vypocujem aj dobry hiphop a aj metal,proste sam si vyberiem,co je pre mna dobre..

Tak doporuč něco dobrého; řekl jsem si, že něco fakt zkusím poslechnout. :D Četl jsem, že povedený je český projekt www ... :hm!/quote]


no,mne sa lubja ine veci ako vacsine mojho okolia,ale z Hiphopu pocuvam teraz Turbo Boost - zaujmava slovenska kapelka.. a z toho zahranicia novy Snoop Dogg ;)
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 1. 2008 13:52

ted sem haluzově narazil na tuhle francouzskou věcičku, myslim že je v pohodě...

http://youtube.com/watch?v=8_0S66GS_h8

podle mě dost vyřazuje z kategorie takovy ten typický všemi nenáviděný HH
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 1. 2008 23:36

Tomas250 píše:Sorry,že to vytahuju :D ,ale Cocotte minute a Hip Hop??To se mi dost nezdá :D ..../quote]

Vytahuješ nevytahuješ, nejdřív si sám něco poslechni. :D :D :D

http://youtube.com/watch?v=kAFdf-xcNvE
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod spike18 26. 1. 2008 23:47

ConPower: lol, tak to uz radsi toho marpa :D jako, tohle snad nemuzes myslet vazne, to ma asi byt nejaka parodie ne? :D:D
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 1. 2008 13:51

A není to snad rap v tom klipu? :roll: Teď dělají CM jinačí muziku, ale tehdy byli dost HH, no ne?
ConPower
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků