Líčení očí + práce na PC

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Revan 25. 1. 2008 10:16

Souhlasim s Mawe. Nemusim holky ktery se denne licej, jen aby mohli vyjit z baraku. Samo kdyz jdou do "vyssi" spolecnosti tak decentni malovatka mohou byt ku prospechu, ale pekny ksicht se da docilit i necim jinym nez prekrytim zakladovky. A celkem velka vyhoda se mi zda i to, ze kdyz se clovek rano probudi pozna v nem okoli stejnyho cloveka co usinal.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 25. 1. 2008 11:46

***** :/ ja si neviem predstavit stehy na oku. bŕŕŕŕŕ
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 25. 1. 2008 11:52

Player.: bych ti vyfotila tu jizvičku, ale na fotce to nejde vidět :(
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 1. 2008 12:07

a jak to mate s kapkama a licenim?
je to i po kapnuti ok?
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 25. 1. 2008 12:17

Mawe47: já si kapu i běžně (používám visine na unavené oči), protože nosím kontaktní čočky a občas mě zlobí.. někdy si nanesu jen řasenku, někdy přikreslím i linky.. a stíny jen když je konec školního roku, nebo pololetní vysvědčení a nějaké akce ;)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 1. 2008 12:53

ze bych to riskla a tu rasenku si v pondeli vzala? :)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 25. 1. 2008 13:07

Mawe47: doporučila bych voděodolnou ;)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 1. 2008 14:03

to snad asi i je:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2008 19:33

Revan píše:...ale pekny ksicht se da docilit i necim jinym nez prekrytim zakladovky. A celkem velka vyhoda se mi zda i to, ze kdyz se clovek rano probudi pozna v nem okoli stejnyho cloveka co usinal.

:tleskani :tleskani :tleskani :wink:

Ještě teď se směji a dost nahlas :)

Vážně - taky mám raději přirozeně krásné ženy.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 25. 1. 2008 19:57

MgX píše:Vážně - taky mám raději přirozeně krásné ženy.n/quote]

Ale nektere z nas proste prirozene krasne nejsou ... :oops: :cry:


//bombul: Citacia upravena.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2008 20:43

Maty.Lara

Každá žena je krásná:!:
Je třeba si uvědomit, že každý chlap má jiný vkus - a z toho se vychází. To, že jsi narazila na ty, kteří Tě jako přirozeně krásnou neberou, je důkazem, že jsi ještě nenašla onoho pravého.


Za jistých okolností nemám nic proti lehkému líčení, zvýraznění očí, řasence, změně barvy vlasů (tam, kde původní barva nevyhovuje, třeba z důvodu typu obličeje, odstínu pleti atp.) ale .... všeho s mírou. Některé ženy to přeženou a výsledek je žalostně-katastrofální :hm

Je zajímavé, jak jsme se dívali na holky na ZŠ - tam ta byla nejhezčí, no a ta druhá zase nic moc. Parádní jsou pak srazy po letech. Nejen, že se mužům upravuje a mění vkus a vnímají jinak krásu žen, ale i ony krásky z našeho mládí, to někdy někde nezvládly a najednou jsou z nich nezajímavé, nepřitažlivé bytosti.... a můžou si za to ony. A pak jedna spolužačka - dříve ,,šedý" průměr, dnes žena za kterou se otočí 9 chlapů z 10.
Jo, přišla na to co a jak a dospěla do krásy ;-)

BTW: nevím, jak ostatní kucí, muží a vůbec další z tohoto ,,plemene" zde na pauza.cz, ale ....

Již mnohokráte se mně stalo, že jsem měl možnost vidět, setkat se atp. s neskutečně krásnou ženou, kterou opravdu skoro každý muž bere jakožto krásku. Jenže ta kráska je sice superextrakrásná, ale chybí ji náboj - sexappeal. A tak je pro mě naprosto nepřitažlivá. Zatímco jiná, ne tak krásná, má v sobě sexuální přitažlivost, která je tak výrazná, že se nikdo z chlapců nebude zajímat o onu druhou.

..... pěkný obličej a super postava není vždycky všechno....

Hluboká omluva za výrazný OT :oops:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 25. 1. 2008 21:33

MgX píše:Za jistých okolností nemám nic proti lehkému líčení, zvýraznění očí, řasence, změně barvy vlasů (tam, kde původní barva nevyhovuje, třeba z důvodu typu obličeje, odstínu pleti atp.) ale .... všeho s mírou.
/quote]


S Mirou uz radeji ne ...
Ja se licim dene, ale tak trochu ... na zvirazneni oci, pac za brylemi docela zaniknou
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 1. 2008 22:12

ja se licim vyjimecne, ale za brylemi taky vypadaji moje oci celkem male a tak tenka svetla linka tesne nad rasama taky udela zazraky a pritom si clovek na prvni pohled niceho nevsimne...

Proste jak Maty.Lara - na zvyrazneni

ono za brylema na dalku oci najednou zmeni velikost razantne a 5.5 dioptrii neni zanedbatelnych
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 25. 1. 2008 23:22

Mawe47, Maty.Lara : tak to by chcelo zacat nosit kontaktne sosovky

Kirkwood: blaah, tak to som rad, ze ta jazvicka neni moc vidiet :)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 26. 1. 2008 00:30

Maty.Lara a Mawe47

Některým ženám sluší tzv.: bezobroučkové brýle.

Ty oči si klidně malujte - nejsem puritán ;-) .... ale jak jsem napsal, všeho moc škodí ...

BTW: Mawe47 když máš tolik dioptrií, nepřemýšlíš nad nějakým operativním zákrokem (laser) ? Kamarádovi to dost pomohlo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků