Shanim rifle(max.2500-3000Kč)

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod stalingrad 16. 1. 2008 10:40

Caute,shanim rifle v cenove kategorii max.2500-3000 a nekdy mam problem si vybrat protoze merim dva metry.takze potrebuji tak na delku tak 35 vetsinou minimalne.Doporucte prosimvas nejake znacky.
Me dosavadni rifle sem kupoval(Jackpot,Benetton,Quiksilver,Rip curl,sOliver,Zara).Ale rad bych uvital i klidne jine znacky.Diky.
stalingrad
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 1. 2008 10:56

Pepe Jeans, Retro, Tom Tailor...
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 16. 1. 2008 11:02

pro rifle chodim do OP Prostejov
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 1. 2008 11:40

asi jsu zaostalý či co, ale tolik riflí sem vživotě neměl co tys tady jenom vypsal všechny značky a sháníš další... :lol:

ale jinak Quicksilver, Rip Curl jsou v klídku, ještě třeba Etnies, Salebra, Volcom, Matix, Nugget, Carhartt......
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stalingrad 16. 1. 2008 11:46

To Mark:Taky sem si je vsechny nekoupil minuly rok ze jo :D ....Jen se ptam jake by jste me doporucili.Ty tvoje znacky no moc je nemusim z toho stylu co ty asi mas fakt asi jen ten Rip Curl a Quiksilver
stalingrad
Čtenář

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 1. 2008 15:04

stalingrad: Tak třeba Volcom dělá upe jinej skejtovej styl... :) Talže zrovna u týhle značky bych problém neviděl... Co takhle Fallen? Jen si teda nejsem jistej, jestli vyráběj rifle.. :) ale asi joo
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 1. 2008 17:19

Rip Curl a Quicksylver právě dělají i neskejtové značky a to je právě v pohodě, ze sk8 stylu už sem naštěstí vyrostl...

A když už sme u toho počtu riflí, se přiznám že dotedka sem snad žádné neměl bo se mi nelíbily až před půlrokem sem si haluzově sehnal drsné a přitom byly levné, moje první rifle, prostě nejvíc spokojený... A doufám že mi tak 2 roky ještě vydrží... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stalingrad 16. 1. 2008 17:41

JJ sak rikam ze Rip Curl a Quiksilver se me libi.
stalingrad
Čtenář

Odeslat příspěvekod LOSER_ 20. 1. 2008 20:52

Kdybys měl tak jednou,dvakrát tolik peněz pošlu tě do Diesel(u) takhle leda zkusit nějáký jejich outlet.. délku ber 34 měla by stačit, já mám při asi 186cm délku 32...
Lenovo X300
LOSER_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 21. 1. 2008 23:15

LOSER_ píše:Kdybys měl tak jednou,dvakrát tolik peněz pošlu tě do Diesel(u) takhle leda zkusit nějáký jejich outlet.. délku ber 34 měla by stačit, já mám při asi 186cm délku 32...c/quote]


Tak to bud nemas 186 cm a nebo nemas Diesel :) Ja merim 184cm a Zathany v delce 34 jsou uz dost na tesno co se delky tyce... Akorat model Yarik je o neco malo delsi, jinak mam L34 "tak akorat". Pri takove vysce ti musi byt delka 32 kratka, leda bys mel nejakou extremne neforemnou postavu s kratkyma nohama :)
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LOSER_ 23. 1. 2008 18:48

to m0us3fr0mh0us3 : Chytrák promluvil, nemám Diesely ? Nejsem jeden z těch kdo kupuje faky... Zathany si strč za klobouk a až budeš mít tolik modelů co já tak kafrej.
Lenovo X300
LOSER_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 1. 2008 19:20

ja si rifle kupuju v Mangu nebo Zare, protoze je tam maji dlouhe...posledni za 1000,-, ktere mam CatWild mam panske kvuli delce :)

LOSER_:to vecne predhazovani znacky te v pozdejsich letech opusti, a kdyz ne tak potes koste...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOSER_ 23. 1. 2008 20:17

to Noovo : Nejsem ten kdo tu mává typy riflí...
Lenovo X300
LOSER_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 23. 1. 2008 21:32

LOSER_ píše:nemám Diesely ??/quote]
Pokud tvrdis, ze delka 32 je na postavu 186 cm, tak asi ne ;) :)

LOSER_ píše:až budeš mít tolik modelů co já tak kafreja/quote]

Jak ty vis, kolik ja mam modelu rifli od Diesel ? ;)

Mimochodem, asi tomu moc nerozumis, kdyz tady o takove low-end znacce jako je Diesel mluvis jako o jakymsi luxusu, pripominas mi ty kaspary, co si koupi ve sleve jedno tricko Diesel za 6 stovek a potom s nim vymetaj vsechny diskoteky :)

//Michal P: OT odstraněn
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků