Jaký máte názor na hip-hop?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2008 02:43

hustokrutopřísnák jak má být... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vody 20. 1. 2008 02:47

MarkFX píše:hustokrutopřísnák jak má být... :DD/quote]
? kouďák už šel spát, chtělo by to sním zase nějakou kalbu :mrgreen:
Vody
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 1. 2008 10:14

Vody píše:francouzskej metal sem ještě neslyšel tak nevím :hm /quote]

Sice to sem nepatří, ale když se o tom zmiňuješ, doporučuju všema deseti bandu Gojira. Hrajou takový progressive death/thrash. Jinak poslouchatelná je i industriální oddechovka Dagoba a melancholičtí The Old Dead Tree. Frantíci mají dobrou muziku. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 1. 2008 10:21

Ježiš. Francouzskej hiphop poslouchala bejvalka a to byl děs...horší je snad už jen slovenskej :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 1. 2008 10:28

Nechci se toho moc zastávat, přecejen jsem totiž takový "antiHH" typ, každopádně ti Manau mi zatím docela sedí. Žádné rádoby drsné hlasy, je tam instrumentální (i hudební!) složka, v refrénech se mnohdy zpívá "skupinově" (no, prostě tak, jak to známe z folku). Každopádně písniček, co se mi fakt líbí, je jen pár. Mám k tomu takový neutrálnější postoj, ale v koncovém efektu to je spíš plus, protože většinou HH pohrdám. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 1. 2008 11:40

hip hop suxxx :-D
anonymni

Odeslat příspěvekod alximiq 20. 1. 2008 12:18

nechce sa mi tu o tom moc rozpisovat,ale hlavne ma napada jedna vec: 90% z ludi,co nemaju radi hiphop ho odsuzuju podla jednej dvoch pesniciek v radiu a pritom nepoculi cely album snad ani raz..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2008 12:28

většinou to jsou totiž zapřísáhlí metalisti, a v HH asi málo řvou do mikrofonu a rozbíjí kytary... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 20. 1. 2008 12:38

alximiq: presne moje slova :)
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 1. 2008 13:44

alximiq píše:nechce sa mi tu o tom moc rozpisovat,ale hlavne ma napada jedna vec: 90% z ludi,co nemaju radi hiphop ho odsuzuju podla jednej dvoch pesniciek v radiu a pritom nepoculi cely album snad ani raz..

No vidíš, a ono to je možná i naopak, že plno lidí používá klišé, jak metal je o blití a třískání. :D

Mně na hiphopu vadí především to, že většinou nemá prakticky žádnou hudební složku. Říká se, že hlavní jsou texty, ale ty já moc nehrotím.. Každopádně smutné je, že právě i v tom HH stojí často za prd.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alximiq 20. 1. 2008 15:25

nj,to aby bolo jasne,ja som zas celkom metalovo zalozeny,o tom pozor.. to co som pisal plati samozrejme aj opacne.. niekoho,kto prebera cudzie nazory bez toho aby vedel o co sa jedna,alebo niekoho,kto proste nieco zaryto neuznava,aj ked nevie o co sa jedna,nemozno nazvat inak ako obmedzencom..

ja si vypocujem aj dobry hiphop a aj metal,proste sam si vyberiem,co je pre mna dobre..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 20. 1. 2008 17:26

Hip-hop jako takový jde mimo mě... zato hip-hop řádně olíznutý nu-jazzem, to už bych si možná minimálně před spaním pustil. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod alximiq 20. 1. 2008 17:27

skus trip hop - portishead, massive attack a podobne.. ;)
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikulast 20. 1. 2008 17:55

Hip Hop nemusím
mikulast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 20. 1. 2008 18:02

@ Alximiq>
Portishead jo, ty přechovávám a občas přeposlechnu. :-) Massive Attack jsem ale, abych byl upřímný, slyšel jen jednou a pak smáznul. Na první poslech mě to nechytlo (a šetřit místem se musí 8-) ).
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků