Skubani pri usinani

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod bombul 31. 12. 2007 15:11

Tak tak casto sa mi to stava, som v takom polospanku o niecom snivam a zrazu sa strhnem.
A pravdupovediac to neznasam potom nikdy nemozem opat zaspat. :?
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 12. 2007 15:47

Michal P píše:
MarkFX píše:slečna mi říkala žepré v noci když spim tak třepu nohou, nebo rukou... Nevim no :hm:/quote] Jenom pozor na třepání rukou mezi nohama :mrgreen:-/quote]

no, na to zvláště pozor... :lol:

žeby na tom něco bylo pravdy?? no ja o tom nevím, ja spim :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 1. 1. 2008 12:51

se mnou to škube zásadně když usínám ve vlaku.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod blino 1. 1. 2008 13:13

u mna sa tak niekedy deje v case zaspavania... polospanku

ide o masivne sklbnutie celym telom po ktorom minimalne dalsich 10 min nezaspim :?
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 2. 1. 2008 12:59

Jj, všeci škubem. Je to reakce těla na snižující se teplotu, takže si mozek myslí že tělo umírá, tak to zkontroluje jestli je to OK.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 2. 1. 2008 13:21

mne sa to stava ked pri zaspavani myslim na to ze som spadol, a zistil som ze netreba aby sa mi to snivalo, staci len ked myslim na to ze sa potknem/spadnem/atd
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 2. 1. 2008 13:33

hele zrovna dneska do me narazil rychle jedouci nakupni vozik plnej potravin . tak sem sebou mrte skubnul :D
Jinak se mi zdaji horsi veci, treba ze mi upadne notebook a ***** se na sracky... to je pak nocni mura :D
nebo zase hezky, ze jedu skvelym autem, ze jsem ho vyhral atd... a to se mi pak nechce vstavat :nenapadne
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikulast 2. 1. 2008 17:04

Proč by si mozek myslel, že mu tělo umírá? Podle mě je to další kravina :) Záškuby se mi stávaj většinou když jsem unavenej. A to někdy mi škubne ruka, když jsem třeba u počítače, nejenom, když usínám. Takže je to asi uvolnění těch svalů. Nevim
"Lepší psát na klávesnici jedním prstem, než v každém řádku mít alespoň jednu hrubku" :)
mikulast
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 1. 2008 17:46

já sebou škubu, když se mi zdá, že padám
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 2. 1. 2008 17:48

mikulast píše:Proč by si mozek myslel, že mu tělo umírá? Podle mě je to další kravina :) Záškuby se mi stávaj většinou když jsem unavenej. A to někdy mi škubne ruka, když jsem třeba u počítače, nejenom, když usínám. Takže je to asi uvolnění těch svalů. Nevimv/quote]

hochu...BBC je BBC :idea: :D
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 2. 1. 2008 18:59

eRiper píše:Jj, všeci škubem. Je to reakce těla na snižující se teplotu, takže si mozek myslí že tělo umírá, tak to zkontroluje jestli je to OK.l/quote]

Je to tak :)

Já se z ničeho nic leknu, že se mi zdá, že padám či že proti mně vyrazil vlak :D ... apod.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Najja 2. 1. 2008 20:19

Michal P píše:
MarkFX píše:slečna mi říkala žepré v noci když spim tak třepu nohou, nebo rukou... Nevim no :hm:/quote] Jenom pozor na třepání rukou mezi nohama :mrgreen:-/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: ... Mám záchvat smíchu!!! :mrgreen: :lol: :lol:

Jinak jsem si všimla, že už to se mnou tak neškube (myslim při tom usínání)... :oboze
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 2. 1. 2008 20:23

No přičem jiném taky že... :-P
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikulast 2. 1. 2008 20:34

Tak to je záhada...
"Lepší psát na klávesnici jedním prstem, než v každém řádku mít alespoň jednu hrubku" :)
mikulast
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka