Telekomunikační školy v ČR

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 12. 2007 17:42

Zdravím, jelikož chodím už druhým orkem na SŠ Teleinformatiky (před rokem ještě SŠ Telekomunikační) tak by mě zajímalo, kolik je dalších takových škol v ČR, co vyučují telekomunikace, nemyslím Jízdárnu v Ově(prý tam je nebo byl obor Telekomunikační mechanik). Myslím přímo na to zaměřenou školu. :!: :?:
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexx 16. 12. 2007 18:09

Vypadá to jako bys hledal něco k přestupu :-)

Vždycky když jedu kolem tak si říkám co se tam asi zajímavého učí. Nechceš se podělit jaké máš s tou školou zkušenosti?
I cesta může být cíl.
Alexx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 12. 2007 20:55

Ne, k přestupu se nehodlám! No tak jako jsem v 2. ročníku, a nestěžuju si, sice mi teď nejde čeština, ale to bude tím, že jsem se do ní neučil, jinak v poho jako na každé škole, jsou tam dobří učitelé se, kterýma jsou hodiny v poho a učitelé, které nemusím že je hodina nudná, je ot technická škola takže nedostatek holek asi jako na každé tech. škole. Asi jediná věc co mě na této škole štve je, že ředitelka zrušila lyžáky a turistické výlet :x
Každý týden jeden celý den praxe, kromě digitálních telekomunikačních techniků, obědy taky ujdou, vybavení na některých učebnách až ''luxusní'', např, teď máme na jedné učebně projektor, to by nebylo nic divného, ten je na každé PC učebně a ještě na pár dalších, ale k tomu projektoru je dotyková tabule, učitel má speciální ''fix'' a ovládá kurzor pohyby ruko po tabuli, kreslí atd, prostě ovládá pc ''fixem''.
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 18. 12. 2007 00:53

jedna je v Ostrave Porube, na Opavske ulici
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 18. 12. 2007 17:13

Lol...fakt?
Na tu chodím víš...;)
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 27. 12. 2007 21:50

No, nevím...ta tabule s fixem moc luxus není...je to už standart ;)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 27. 12. 2007 22:03

neviem sice ako to moze vyzerat, ale imho to musi byt troska predrazena zbytocnost.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 27. 12. 2007 22:13

Náhodou...je to praktický, můžeme na tom sledovat dokumenty, ukazovat grafy atd..
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mathey 27. 12. 2007 23:18

to i na obyčejným projektoru
Mathey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 12. 2007 12:11

Náhodou ty tabule s fixem standart nejsou a je to hlavně i kvůli toho, že se z takového tabule nepráší, takže je to lepší pro alergiky...což jsem taky já a při mazání nejsem špinavý...
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 12. 2007 13:29

teplice píše:No, nevím...ta tabule s fixem moc luxus není...je to už standart ;)-/quote]

Já nemyslím normální bílou tabuli na fix ale dotykovou tabuli na PC
http://www.svettv.cz/interaktivni-tabule?from=adwords Je to něco takového, ale navíc to má oproti téhle ještě tlačítka atd...
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 28. 12. 2007 14:06

No však o tom píšu...ná základce už byla taky ( asi 3 ) a na střední jsem viděšl zatim 2 ;)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 12. 2007 22:58

Slawall: Od zacatku jsem nepochopil tvuj dotaz, chces jenom informace o podobnych skolach, nebo hledas kam potom - vysokou skolu? Mam znamyho, ktery studuje jakousi telekomunikacni, tusim ze na zapadoceske univerzite v plzni. Kdyby te to zajimalo, muzu se na neco po ICQ zeptat.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 31. 12. 2007 17:50

Né, jenom se ptám ze zvědavosti kolik je v ČR Středních škol telekomunikačních, na výšku bych chtěl jít k nám na Báňskou...na informatiku
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků