Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 12. 2007 00:43

Zajímavá hádka, přemýšlím na kterou stranu se přikloním a za které pohlaví se postavím..... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 24. 12. 2007 01:33

no, ja sa rozhodne pridavam k slecnam. Taketo vyroky a nazory su znakom poriadneho primitivizmu. Bez ohladu na to ci by si to dana zena zasluzila alebo nie, by som ju nikdy neudrel (za predpokladu, ze by sa ma nepokusala zabit).
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 24. 12. 2007 11:11

Mr.Hitman

Takto sa ma spravat muz... :tleskani :tleskani :tleskani
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 24. 12. 2007 11:23

Mr.Hitman: niektore si navyse zasluzia len na rukach nosit :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 12. 2007 11:56

akvarium .. a chces to poslat pres SZ ze ti vzkazuju ze mas v hlave nadelano? :)

a co si mam myslet o takovy slepici jako ses ty co ma v hlave nadelano a jeste k tomu vykrikuje takovy nesmysly? ... to je mi prijemnejsi rozhovor s rozvodovym pravnikem moji manzelky >:)))

proste to neres ... zkousni to .. a jdi dal .. zivot se nepodela a ty nic neovlivnis :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 12. 2007 12:29

2Pix: mi se jen hájíme, protože říkat že každá je slepice, tak ty jsi asi ten "nejideálnější"muž na větě, co?
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 24. 12. 2007 13:52

2Pix píše:a co si mam myslet o takovy slepici jako ses ty co ma v hlave nadelano a jeste k tomu vykrikuje takovy nesmysly? ... to je mi prijemnejsi rozhovor s rozvodovym pravnikem moji manzelky >:)))
Todle nepochopim. Kdyz je to slepice, proc se s ni bavis? Prece ani sam neveris, ze se zmeni...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ed Wood 24. 12. 2007 14:25

to 2Pix: byt rozvodovym pravnikom tvojej zeny, tak od nej za ten rozvod ani nepytam peniaze. Zbavit ju formalneho zvazku s tebou by som povazoval za svoju moralnu povinnost.

Ja pracujem a denne sa stykam s dost slusnym kvantom zien. Samozrejme sa medzi nimi najde aj vela takych, ktore povazujem prinajmensom za hlupe, ale ak sa navazas do niekoho, komu sa zda detinske, ze uplatnujes takpovediac princip kolektivnej viny tam, kde uplatnit nejde, nemozem mu (resp. jej) nedat za pravdu. V tvojom slepom obvinovani a utoceni (teraz nemyslim na uzivatelov tohto fora, ale na tvoju priatelku) vidim, len tvoju zahorknutost a nespokojnost samym zo sebou. Tym, ze niekoho degradujes hlboko pod svoju uroven sa len snazis zakryvat svoju vlastnu neistotu a slabost. Viem, ze teraz najdes tisic dovodov preco to co hovorim nie je pravda alebo podobne, ale nie je alibismus (popripade dalsie utocenie) len prejavom uz spominanej slabosti a neistoty?
Ed Wood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 24. 12. 2007 16:24

Kirkwood píše:to je jako kdyby se nějaká barbína měla přeorientovat na metal - jde to? NE!?/quote]

ANO!
a nemám jen jeden exemplář :-P


k diskuzi..snad ani nemám co říct.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 12. 2007 16:58

Kirkwood ... ja o sobe tvrdim ze sem to nejhorsi co muze moje okoli potkat ... a nejak to lidem nedochazi :) ... ale to je jejich problem ...

momentalne sla potvora k rodine travit ten nesmysl .. slava hura a je klid ... de se delat zradlo a cumet na filmy :) ...

ale tesi mne ze banda dementu se tady na pauze nezmenila .. coz byl i jeden z duvodu proc sem odesel ...

ja mam v praci kolektiv zenskejch pod sebou (nemyslim tim ze sem sef, ale spadaj do nasi kompetence a my je jebeme za chyby) ... kolikrat se docela divim ze ty zensky samy sobe neublizej kdyz pouzivaj nuzky na papir ...

reknete mi jedinej duvod proc bych se mel snazit vic chapat zensky nez si to zaslouzej? ... ja tu moji chapu a mame spolu super vztah ... sice jako mala italie .. ale hodime se k sobe ...

fakt bych to dal neresil ... pac stejne vyresite kulovy pac ste mi vsichni u zadku (kdyby se tu ozval nekdo s kym sem si promluvil i vic slov nez par prispevku tady na foru postpubertalnich deticek, tak bych sem alespon trosku na vase slova dal ... takhle .. NIC >:)

jinak .. co si mam udelat za obrazek o lidech co maj v podpisu jakou maj masinu .. nejaky ukradeny moudra a ve finale psycho co si hraje na vsevedouciho protoze pracuje se zenskejma :))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 12. 2007 17:27

2Pix: evidentně seš jedinej, kdo tady nechápe, že tvůj postoj je naprosto mimo. díky za reakce ostatních mužův tomhle tématu. a poslední věc: přestaň mě takhle veřejně sprostě urážet, to už hodně překračuje meze!!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 24. 12. 2007 17:52

Vánoce jsou svátky klidu a míru! :mrgreen:
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 12. 2007 18:13

akvarium ... je to muj postoj a do vasich postoju je mi uplny kulovy :) ... to ze mate na ***** vlastni ego a ze si kompenzujete vase mindraky tim ze se do mne navazite (kdo zacal?, ja jen rekl svuj nazor a ne poprvi v tomhle tematu, evoluce je evoluce) ... to je vas problem ... jak tvuj tak toho zbytku radobymravokarcu ...

a stezuj si!

btw: proc neslavis vanoce? nebo si zaukolovala levnou polovicku praci a ty si valis sunky?

vizitix ... spravne .. jak jinak :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod chemistry 24. 12. 2007 18:26

2pix - niektoré ženi majú radi takých týpkov jak si ty ale tu sa asi nenachádzajú :mrgreen:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 24. 12. 2007 19:13

2Pix píše:jinak .. co si mam udelat za obrazek o lidech co maj v podpisu jakou maj masinu .. nejaky ukradeny moudra a ve finale psycho co si hraje na vsevedouciho protoze pracuje se zenskejma :))))


Tak sa mi zda, ze si v zivote poznal, len dve zeny. Svoju matku a sucasnu priatelku. Lebo keby si ich stretol viac, nemohol by si hovorit to co hovoris. Nehovoriac o tom, ze povazujes za idiota cloveka, pod ktorym pracuje zhruba 120 zien a na zaklade skusenosti s nimi (a mnohymi inymi) netvrdi nic viac a nic menej ako to, ze zenska mysel nie je vyrabana seriovo. :roll: (a neviem, kto sa tu hra na vseveduceho)

A mimochodom, tie mudra z Edovho podpisu (predpokladam, ze tym psychom myslis jeho) su "ukradnute" z rodoveho erbu rodiny ktora prijala nasho otca za svojho a ex testamento bolo dane pravo jemu a jeho rodine pouzivat tento erb a vsetky ostatne rodove symboly ako vlastne. A samotne heslo "audentes fortuna iuvat", ktore ma tusim latinske korene bolo dovolene pouzivat onej rodine ex licentia regis uz pred niekolkymi storociami.

ex testamento - z moci udelenej poslednou volou
ex licentia regis - z moci udelenej kralom
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků