Jak to máte daleko ke své přítelkyni/svému příteli?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 12. 2007 14:09

Akorát že u přítelkyně většina lidí touží mít jí co nejblíž zatímco u manželky tomu bývá dost často naopak.

Momentálně jsem od manželky 19,5 km a odpoledne až dorazím domu to bude asi 25 km ( po silnici dle plánovače tras na mapách ).
A večer to bude tak do 7 metrů, v noci do 1 metru. :?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 12. 2007 14:12

Michal P píše:A večer to bude tak do 7 metrů, v noci do 1 metru. :?-/quote]

do mínusu to nepujde??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 12. 2007 14:15

Dnes určitě ne :-P
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 12. 2007 14:17

já sem nemyslel částku na účtě... :D :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 12. 2007 17:40

220 až 160 km...busem 4 hodiny minimálně
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 17. 12. 2007 17:50

MarkFX píše:
Michal P píše:A večer to bude tak do 7 metrů, v noci do 1 metru. :?-/quote]
do mínusu to nepujde??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:>/quote]
Michal P píše:Dnes určitě ne :-P-/quote]

...vsimnete si jakou ma radost z toho, ze dnes ne. :mrgreen:
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 12. 2007 15:42

no jak to mam daleko ... v noci doufam co nejdal :) krade perinu potvora ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deli 18. 12. 2007 17:03

Jeffe píše:...vsimnete si jakou ma radost z toho, ze dnes ne. :mrgreen:

jj :mrgreen: manželsví rulezzz... :lol:
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Avatar roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 18. 12. 2007 17:07

Jeffe píše:
MarkFX píše:
Michal P píše:A večer to bude tak do 7 metrů, v noci do 1 metru. :?-/quote]
do mínusu to nepujde??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:>/quote]
Michal P píše:Dnes určitě ne :-P-/quote]
...vsimnete si jakou ma radost z toho, ze dnes ne. :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Skodolibost se tomu rika :mrgreen:
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 18. 12. 2007 17:12

Však si všimněte, že všechny pohádky končí svatbou... A co je dál? To už asi není tak zábavná záležitost :-D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 12. 2007 17:17

ja sem si omylem narazil slecnu co to ma rada vic nez ja ... ja sem momentalne neskutecne rad ze sem od ni prchnul na par dni mimo ... jenze za dve hodiny vypinam booka a jedu zpatky ...

zvyklej na "jednou za par dni" to preslo na "jednou za par hodin" ... brrr normalne se mi chce brecet pri ty predstave ze se tam zase vracim ...

takze momentalne sem od slecny presne 54,36 kilaku autem a je mi neskutecne dobre :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Matysek 18. 12. 2007 17:29

:mrgreen: :tleskani :mrgreen:

Soucitim, ale musim se desne smat :mrgreen:
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 12. 2007 17:37

ja to uplne chapu ... to asi vsichni co mne znaj a rekl sem jakej je stav veci :) .... problem je ten, ze ona v mejch ocich splnuje vsechny body uspesneho designu .. a to se pak spatne odmlouva :) dokonce sem si musel v jednom okamziku na vetu o tom ze v manzeltsvi je sex i kdyz se mi nechce :))))

ale tyhle trampoty sou spis na dalsi samostatny vlakno ... komukoliv vypravim novinky tak se smeje tim hnusnym skodolibym smichem :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Matysek 18. 12. 2007 18:01

Tohle rika muj kamarad, pokud chce prudit do me malickosti. No ted jsem par dni uz sam a ma to neco do sebe. Alespon nemusim zehlit, ze diky VZP se podivam do prace uz 25, Silvestr nebude na plese s potencionalni tchyni.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 12. 2007 06:26

2Pix:Jak dlouho jste spolu?To přejde.Tak po 8-10 letech to bude míňkrát nebo si na to zvykneš :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků