Jaký máte mp3 přehrávač? mp3 přehrávač vs. mobilní telefon

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 14. 12. 2007 19:34

Najja: jedeme velikánský OT ale třeba moje klára 2 (k800) hraje totálně na pytel, ač tam mám jinou akustiku... (a že sem jich zkoušel)
Chtěl bych si zase někdy W800 poslechnout, mě to celekm vyhovovalo (ale to sem ještě neměl sansu) Jo a hraje to potichu (já mám hlasitou akustiku tak neva, ale jinak to nešlo pocuvat...)

No abych nebyl ot poslouchám na K800 + porta pro/the plug jakožto an nouzovce, protože na sanse mi vypadl levej kanál
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 14. 12. 2007 20:46

Tak už se pochlubím teď. Od Ježíška dostanu SonyEricsson W810i což už se dá jako mp3 přehrávač brát. Výhoda je že si k němu na domácí použití můžu připojit normální sluchátka, ty pecky co u toho jsou mi moc nevyhovují.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod BlackII 14. 12. 2007 21:54

Já poslouchám na Nokii N93 s redukcí a Koss Spark Plug..na delší cesty, kdy chci mít u sebe hodně hudby, pak používám Creative Zen Touch (ten už mám opravdu hodně dlouho..)
MB: Asus Rampage II Extreme, CPU: Core i7 920@4,2Ghz rev. D0 (+TR 120 Extreme BE + 2x Noctua), 3x2GB OCZ 1866Mhz CL8, GTX260 (ano, čekám na nové GF), Asus Xonar DX PCIe, SSD 64GB (system), WD Caviar Black 1TB, CoolerMaster HAF 922, Corsair 850W
BlackII
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 15. 12. 2007 16:51

Milasek Cowon D2 a Porta Pro....
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 15. 12. 2007 19:18

Ježíšek přinese SE K550i, takže Emgeton asi zase zůstane doma a hudba půjde do mobilu.

Michal P píše:Tak už se pochlubím teď. Od Ježíška dostanu SonyEricsson W810i což už se dá jako mp3 přehrávač brát...v/quote]

Rozhodovala jsem se mezi K550i a taky W810i, ale nakonec vyhrála 550.

// Michal P: vybíral jsem též mezi K550i a 810i, odrazovala mě ta klávesnice na K550i a jako plus u W810i byla ta paměťovka, jinak u T-M kde jsem ho kupoval byla ta cena stejná
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 15. 12. 2007 19:36

Koukám, že mobil jako mp3 tu má dost fanoušků... Kdysi (před rokem) jsem měla jako mp3 přehrávač svou nokii n70, ale kdo by se tahal s takovou cihlou a poslouchal hudbu...navíc kvalita byla úplně na prd (aby se tam něco vešlo, tak jsem zmenšovala nahrávky o polovinu)....navíc kvůli symbianu jsem musela mít poměrně malou kartu (jen 512MB - z toho 60 aplikace a na hudbu moc nezbylo)...takže šup s tím do koše a teď jsem půl roku spokojena s creative zen nano plus. Mobil mám jen na volání a na mp3 už nikdy více - navíc jsem ho musela nabíjet každý den. V mp3 mi baterka vydrží dle potřeby i 2 týdny.

Jinak ty SE jsou jako mobil dobrá volba - všichni mí přátelé je mají a jsou spokojeni (jen já jsem nokia maniak).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 15. 12. 2007 19:51

michee: pekne povedane, neda sa inak ako len suhlasit :)

Predtym som pocuval mp3 na SX1, kvalita slaba, vydrz onicom a pritom velke a to nehovorim o tom, ze je potreba redukcie na 3.5mm jack.
Teraz mam iRiver T60 a neviem si ho vynachvalit. Maly, skladny, vynikajuci zvuk, vydrz dobra, na tuzkove baterky, cize neni problem ju kedykolvek vymenit. Pre mna idealny prehravac :)
Obrázek
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 15. 12. 2007 19:56

Ally: Co budeš dělat s tím emgetonem? :mrgreen: :nenapadne

Jinak já si krásně dokážu představit jak si třeab užívám ůžasný zvuk na SE walkmanu cestou do Trenčína a ono ouha, kousek za brnem je to vybité a nemám co poslouchat :roll: Nehledě na to že se mi nikdo nedovolá a nebudu mít pojem o čase a může mě to dostat do velkého průseru
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 15. 12. 2007 20:00

Ten Emgeton si nechám na doma a na delší cesty. Na cestu do práce ten mobil vydrží i dva, tři dny.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 15. 12. 2007 21:41

Vencos píše:Jinak já si krásně dokážu představit jak si třeab užívám ůžasný zvuk na SE walkmanu cestou do Trenčína a ono ouha, kousek za brnem je to vybité a nemám co poslouchat :roll: Nehledě na to že se mi nikdo nedovolá a nebudu mít pojem o čase a může mě to dostat do velkého průserud/quote]
Já si dokážu představit, že jedu z Tábora do Prahy... To si to tak poslouchám W800i, když se mi to vybije... Vytáhnu cestovní nabíječku a poslouchám dál :mrgreen: ...
Obrázek
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 15. 12. 2007 21:45

Na vánoce dojde 2 GB karta + sluchátka a k tomu můj stávající D750i.Stačí to, mám to všechno pohromadě.Jen ten přehrávač je na <l>.Musim to flashnout na W800
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 15. 12. 2007 22:07

scater: jj, flash doporučuju... Měla jsem browna, ale už je hacklej, takže určitě flashni!! :tleskani Je to daleko lepší teď... Walkman je bomba, až na výdrž baterie... Ale existuje "oprava", která ten bug ve fw vyřeší...
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 15. 12. 2007 22:14

když to jde i doma, proč do toho nejít.ale mám docela strach, že mi mobil klekne.Si pamatuju, jak sem flashoval M65 a pak se nerozběhl.Hroznej pocit.Naštěstí SM pomohla.A s baterií - když vydrží hrát 5 hodin v kuse - stačí to.Nabíjim každej druhej den.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 12. 2007 09:08

Obrázek
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 16. 12. 2007 10:56

U mna stale ipod nano...ale vzhladom na prichadzajuce sviatky by sa to mohlo zmenit. 8)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků