Nejaky mene komercni ale znamy cesky punk :)

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 11. 12. 2007 16:13

Napada vas nejaka ceska (popr. i slovenska) kapela, co hraje neco jak punk, ska-punk, punk rock, ktera je dostatecne znama, ale dostatecne malo znama na to, aby moc nestala (financne)? :lol: No, asi si ted myslite, co jsem to za posuka. Organizujeme majales, mame uz vybrane nejake kapely a ted se jeste poohlizime (no spis ja se poohlizim) po nejake punkove. Pokud je vam cizi ten pojem mene komercni, tak cenou bysme se radi vlezli cca do 15k. Hmm :hm Nj, ale tak pokud ani to vam nic nerekne, tak hledam neco vy stylu: Volant, Houba, Totalni Nasazeni, Selfish, Nohow atd atd. Prehled celkem mam, ale radsi se ptam, kdyby nekdo o necem vedel, o cem nevim ja :) Dik vsem.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 12. 2007 10:21

si myslím, že za tu cenu seženeš klidně i známější...myslím, že zas tak drahý ty český skupiny nejsou. každopádně se podívej na net nebo jim zkus napsat a zeptat se
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 12. 12. 2007 10:56

Samuel Gordon píše: Selfish


to myslíš vážně? :shock: :lol: no, ale musí se nechat že klukům ze selfish to jde líp než klukům z orangecap... :mrgreen: tak zkuste orangecap... (bože já jim tu ještě udělám reklamu)...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.BeeSee 12. 12. 2007 14:40

rybičky 48 nebo jaksi taksi :lol: :lol: :lol: bože to jsou sračky :roll: pozvi elektrick manny :wink:
Mr.BeeSee
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 12. 12. 2007 15:17

Elektrick Manny mame pozvane ;) Jaksi Taksi bych moc rad, ale zasada je, ze se nezvou kapely, ktere byly na minulych rocnicich a Jaksi Taksi byly pred 2 rokama. Rybicky 48 - to me ani nenapadlo, celkem dobry napad, ale uprimne - nepripadaji mi znamejsi nez napriklad Totalni nasazeni, o Orangecap ani nemluvim.

aquarkko: No tos mi teda zrovna moc neporadil. Co takhle konkretne?
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 12. 12. 2007 15:37

Orangecap byl spíš jako vtip... :D ale co třeba My First Date?
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 12. 2007 16:35

ZNC?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 12. 2007 16:36

Orangecap jsem slyšel naživo jednou, no ...

Jinak já jsem taky pro ty Rybičky48, náhodou, divil by ses, ale lidé je celkem dobře znají :) ... a naživo jsou suproví :) ... dokonce byli i v ESU :lol: ....

[quote="Ťuhýk"tZNC?[/quote]
S tou se podle mě pod 15k nedostaneš :lol: ... už jen proto, kolik let hrají :D ...


btw: Proč něco ve stylu Volant apod., Volanti jsou skvělí, proč ne ty? :) :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 12. 12. 2007 17:07

Punk neposlouchám, ale rybyčky znám.Kdyby šli pod těch 15klacků tak je pozvi
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abuk 12. 12. 2007 17:10

odkud si ?
abuk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 12. 12. 2007 18:56

co Houba, nebo Konflikt?
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 12. 12. 2007 18:58

abuk: Kyjov

Rybicky bych rekl by sli hodne pod 15k :D
ZNC uz byli minuly roky.
Volant - ja nerikam ze ne :) Akorat se jeste poohlizim, jestli ne neco jineho... ;)

Jde mi hlavne o to, aby o te skupine bylo co nejsirsi verejne podvedomi. Aby se pak podivali na plakat a rekli si treba: jo, tuhle skupinu sice neznam, ale ten nazev jsem uz slysel, to by mohlo byt dobre :) Asi tak.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 12. 12. 2007 21:58

includes píše:Orangecap jsem slyšel naživo jednou, no ...

Jinak já jsem taky pro ty Rybičky48, náhodou, divil by ses, ale lidé je celkem dobře znají :) ... a naživo jsou suproví :) ... dokonce byli i v ESU :lol: ....:/quote]


... (doplním zážitek z orangecap) no to byl děs :lol: já na nich byl víckrát a to jenom proto že mě tam někdo donutil a nebo to bylo na kokr festu... ale tfuj tfuj... :mrgreen:

jinak rybičky 48.... lidé je celkem dobře znají ale taky je spousta lidí moc nemusí.... nevím... mě se osobně třeba nelíbí jejich texty...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 12. 2007 07:30

[quote="Ťuhýk"tZNC?[/quote]
Néjni punk.
Včera jsem slyšel cz kapelu s názvem na "M",ale fakt si nemůžu vzpomenout.Název skladby Punk rock je fajn.Neznáte to někdo?Třeba je to zrovna tahle kategorie.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 13. 12. 2007 08:58

ZNC sem slyšel poprvý v pondělí v lucerně, když tam byli jako hosti... a zrovna moc se mi nelíbili... a co zkusit fixu? :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků