on nechce sex

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 12. 2007 13:07

Nemohu si pomoct, ale mě se to před zimou stává taky. Neprojevuje se to sice úplnou ztrátou zájmu, ale přeci jen významný útlum pozoruji. Přisuzuji to zvýšenému pracovnímu vypětí před koncem roku a zimě ... Jsem asi trochu medvěd, který by nejraději ulehl k zimnímu spánku :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podrzpapir 9. 12. 2007 12:37

Podle mě prostě stres, to je ten největší prevít. Ten dokáže znechutit i to co tě normálně bavilo. Dokonce dlouhodobý stres způsobuje impotenci (tím nechci vyhrožovat, jen zdůrazňuju co dokáže)
podrzpapir
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 12. 2007 16:04

No tak zlé to není. Co stress dokáže, docela dobře vím. V květnu mě kvůli němu skolila zcela banální viróza. Marodil jsem s ní měsíc. Ale tu sníženou potřebu/chuť opravdu přisuzuji spíše přicházející zimě ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alienor 10. 12. 2007 14:50

No já sama pořádně nevím, asi ten stres taky přispívá, ale podle mě je to nejspíš nadměrnou únavou, zkusíme nějaký vitamíny a koenzim Q10 a pak se uvidí..
alienor
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 12. 2007 16:51

kolik vám je?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alienor 12. 12. 2007 11:46

Právě že jsme oba mladý a o to je to ještě horší.. Jemu brzy bude 21, já jsem o rok mladší.
alienor
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 12. 2007 15:07

tak se na to vykašlite a najdite si jiný protějšky. sori, ale todle mně přijde moc divný na to, než aby to mohlo fungovat
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alienor 12. 12. 2007 21:14

Ale tohle je momentální problém, kterej by měl jít nějak vyřešit, přeci nezahodíme svůj dvouletý vztah jenom kvůli sexu. Neříkám, že mě to netrápí, ale jde to přeci řešit a hlavně proč by jsme se rozcházeli, když k tomu nemáme jinak důvod. Vztah založený pouze na sexu by taky nebyl ono. V tvé radě nevidím žádnou výchozí situaci...A hlavně proto jsem zde zakládala tuto diskuzi, protože žádám o pomoc a případně nějaké vlastní zkušenostii, které by mi napomohli problém řešit. Rozchod není řešení!!!
alienor
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 12. 2007 21:37

tak mu řekni na vánoce o Vibrátor a je to vyřešené... :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 12. 2007 22:06

alienor

je velmi dobré, že se k vzniklé situaci stavíte zrovna tak, jak popisujete ve svém příspěvku z 12. 12. 2007 21:14hod.

Sex je v klasickém vztahu velmi důležitou součástí. Není však nezbytně nutný v každé chvíli. Může docházet k útlumu, ať na straně ženy, či muže. Vždy je třeba, aby oba byli k sobě tolerantní a hledali jinou alternativu, která je oba bude bavit a také se v ní oba budou cítit dobře.

Je hloupostí kvůli poruchám v sexuálním životě opouštět jinak kvalitní vztah :!: Vztah - silný a kvalitní vztah se pozná zvláště v ,,krizových" chvílích, chcete-li situacích. Když vše funguje na jedničku a nejsou problémy, to se žije, že? Ale život není jen o pozitivech a tak je třeba se dostat i do takovýchto situací, abyste věděli, jak ten druhý reaguje a naučili se v nich žít - spolu žít.

Ve Vašem případě se stále přikláním k opatrné a citlivé komunikaci směrem k partnerovi, a to tak, aby jste obdržela alespoň náznak problému, který nastal.

Obrňte se trpělivostí a pokračujte v klidu dál - myslím, že ,,výsledek" se zcela určitě dostaví.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 13. 12. 2007 08:28

MgX: opet si to rekl krasne :tleskani :)

je problem, kdyz ma dlouhodobejsi stres v praci...starosti s praci spojene dokazi polozit kazdeho, takze nema na nic naladu, pokud je to tak, pak by bylo mozna dobre uvazovat o zmene v povolani, i kdyz je to treba clovek, ktery se boji nejiste budoucnosti, kdyz da vypoved...opravdu by mel na d tim vazne zauvazovat, i kdyz se mu v te praci libi jak z lidsekeho pohledu tak z financniho, tohle myslim za ty nervy nikomu nestoji...ale nevim, treba se zase pletu...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 12. 2007 14:10

alienor píše:...Rozchod není řešení!!!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 12. 2007 15:40

Noovo píše:je problem, kdyz ma dlouhodobejsi stres v praci...starosti s praci spojene dokazi polozit kazdeho, takze nema na nic naladu, pokud je to tak, pak by bylo mozna dobre uvazovat o zmene v povolani, i kdyz je to treba clovek, ktery se boji nejiste budoucnosti, kdyz da vypoved...opravdu by mel na d tim vazne zauvazovat, i kdyz se mu v te praci libi jak z lidsekeho pohledu tak z financniho, tohle myslim za ty nervy nikomu nestoji...ale nevim, treba se zase pletu...

Můžu potvrdit,ale paradoxně po delší době to beru jako totální relaxaci.
Ale proti stresu v práci hovoří doba.Představ si,mít v práci 2 roky stres.To by položilo i slona...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 12. 2007 15:42

Noovo píše:MgX: opet si to rekl krasne :tleskani :) >/quote]

né nadarmo je to Psycholog-amatér * na pauza.cz :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 13. 12. 2007 23:32

já nevím ,ale v jednadvaceti trpět stresem,přepracovaností? :hm :shock: Je to jakési divné. :hm :eh Kdyby měl aspoň 40,tak bych se nedivil.
Za tím vším bude něco jiného.
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků