Rozdělení sekce Smetiště

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2007 20:55

Tak pokud šlo o ,,EMO,, skupinku, tak většinou si povídala pouze v EMO sektě a nikam dál nelezla. Tohle co se tedka děje na smetišti je hrůza a snažím se tam chodit co nejméně :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2007 20:57

Koudak: praveže "EMO" group si takhle nepovídala jenom v jejich threadu ale rozlízalo se to všude... :?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 28. 11. 2007 20:59

... a ted se vyradi ve sve sekci. :) A do ni kazdy vstupuje na vlastni nebezpeci. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2007 21:00

Ten dodatek bych tam asi opravdu dal ,, Vstup na vlastni nebezpečí,, protože některé hlody jsou fakt k zeblití :-D a hlavně kam mizí dobří uživatelé? suk, Mawe47, pafffi, casies? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2007 21:03

práávě... Pauza jede z kopce, ovšem nastupuje mladá generace... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 11. 2007 21:04

Neporovnávejte tuhle verzi Smetiště s tou předchozí - jsou to de facto dvě sekce s odlišným smyslem existence. Proto tu máme také sekci Ostatní diskuze a Smetiště momentálně jen slouží k odsunu toho, co se nám na "Pauze vyšší úrovně" nelíbilo. Zatím to, jak se zdá, funguje.
Deleted user

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 11. 2007 21:11

Tak pokud se Vám ,,vyšším,, to líbí a vyhovuje tak oukej ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod christian 28. 11. 2007 21:16

LukasKoudak píše:Ten dodatek bych tam asi opravdu dal ,, Vstup na vlastni nebezpečí,, protože některé hlody jsou fakt k zeblití :-D a hlavně kam mizí dobří uživatelé? suk, Mawe47, pafffi, casies? :hm!/quote]


[rejp]
A tohle rikaji garazisti :) Maji presne co se jim tam dovoli a najednou se jim to nelibi
[/rejp]

No zatim se to dari nejak drzet od sebe...

MarkFX: Tomuhle bohuzel nezabranime a ani to nejak zvlast neovlivnime..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 11. 2007 21:21

ad rejp> Měl jsem zrovna v úmyslu napsat něco podobného. Pauze se neustále otloukalo o hlavu, jak je upjatá apod. Takže bychom tímto krokem vlastně měli zabít dvě mouchy jednou ranou.
Naposledy upravil Deleted user dne 28. 11. 2007 21:36, celkově upraveno 2
Deleted user

Odeslat příspěvekod teplice 28. 11. 2007 21:29

Já jsem spokojený. Můžu se vyblbnout a nehrozí mi trest. prostě paráda :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2007 22:12

já už sem asi z blbnutí vyrostl, ja si chcu jenom pokecat... :potichu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 28. 11. 2007 22:19

By mě zajímalo, kdo podlehl tlaku a nakonec tu novou spamovací sekci schválil :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 11. 2007 22:26

@ Ťuhýk>
To je výsledkem interní domluvy. Tak nějak bez mučení jsme se všichni shodli, že bude lepší veškerý spam odklidit do jedné zvláštní sekce, než aby to strašilo na místech, kde jsem to neviděli rádi. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod christian 28. 11. 2007 22:30

No a ja prozradim,ze prvotni myslenka tohdle je uz z davnejsi doby..

MarkFX: Pamatujes na tema Proste pokec? :) Tam se muzes vykecat :D :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2007 23:10

nebo moje pak dočasně zamčené téma Nuda na Pauze, které se ale zapomělo odemčít... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků