on nechce sex

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod facility 25. 11. 2007 19:21

Mozno uz ma "vyssie" ciele [dozrel] a sex uz prenho neni dolezity.
Mozno az na nejake to splodenie potomka, ale inak sa moze citit
pritom dost trapne....neco ako "pohyb ducha" v tele ktore sa oddava necemu neprirodzenemu.
Abit IP35 pro,e2180@3Ghz,6GB Ram,8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,
Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,CM690, LCD Samsung 24"
Win XP SP3 NASA2 & Win7Ultimate 64bit Microsoft World Domination Total Control Edition
facility
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 25. 11. 2007 20:18

boha ako hladate vyhovorky.. Jednoducho ma inu/ineho, len si to treba priznat.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 26. 11. 2007 20:40

....Já bych taky řekl,že má na 100% jinou a nebo možmá i jiného. :hm
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alienor 26. 11. 2007 21:24

Deprese to nebude, vím jak vypadá depresivní člověk, mám s tím zkušenosti z blízkého okolí, takže bych to určitě poznala. Ohledně tý milenky, to není taky ono, na jednu stranu cítím, že to tak není, na druhou nemá chuť na sex, proč by si pořizoval ještě někoho dalšího a za další, vím že na tréninky chodí, miluje ten svůj sport a má je přesně naplánovaný, tréninkům a sportu prakticky podřizuje celý svůj život. Mám obavy, že je to dlouhodobá únava a ty tří-hodinový tréninky tomu moc nepřidávaj. Neznáte někdo nějakej účinej lék, kterej by únavy zbavoval? Nemyslím nic jako efedrin nebo kokain :lol: , ale něco opravdu účinnýho a legálního a aby to nebyl nějakej dryák...
alienor
Čtenář

Odeslat příspěvekod facility 27. 11. 2007 21:23

Zivot-bez-sexu

//Michal P: obrázek nesouvisející s tématem odstraněn
Abit IP35 pro,e2180@3Ghz,6GB Ram,8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,
Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,CM690, LCD Samsung 24"
Win XP SP3 NASA2 & Win7Ultimate 64bit Microsoft World Domination Total Control Edition
facility
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 11. 2007 08:19

alienor píše: Ohledně tý milenky, to není taky ono, na jednu stranu cítím, že to tak není, na druhou nemá chuť na sex, proč by si pořizoval ještě někoho dalšího...o/quote]


prave proto, ze asi nema chut na sex jen s tebou, tak s ni chut ma...ale ty to musis vedet lip :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2007 09:36

Z osobní zkušenosti můžu říct,že pokud se u člověka zvýší pracovní nápor,tak na sex chuť přejde jako první.Ale zase 2 roky je dost dlouho...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alienor 28. 11. 2007 15:05

Zvýšenou aktivitu teď má a to docela hodně i ve stresu nejspíš asi je, protože zkouškový se blíží, Vánoce, nejsou peníze a spousta dalších problémů. Jenže co je zvláštní, že ho ten sex snad trápí víc než mě, že není. Já ho po něm chci a on nechce a je z toho špatnej, je to jak ukázkovej případ, co se řeší v různých poradnách a v různých článcích, jenže my to máme naopak a to je zarážející, já chci, on ne. V 99% nemá o sex zájem žena. Bojí se, že si najdu milence, když mi nebude poskytovat, to co potřebuju. Poraďte mi prosím nějaký léky na únavu, třeba by to pomohlo, chytam se už každého stébla záchrany.
alienor
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jack111 28. 11. 2007 22:51

Tak chce a nebo nechce, abys měla na sex někoho jinýho? Taky je možný, že jednoduše nemůže...co zkusit prášky na podporu? Ale jestli ho to trápí, tedy ne že je mu to jedno, tak je na místě navštívit odborníka. Nebude první ani poslední.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 11. 2007 05:15

Namíchej mu do pití nějaký anabolika, třeba mu na to příjdou a tím už nebude muset trénovat, bude na Tebe mít víc času a vrátí se mu i chuť na Tebe. Pokud má obavy, že Tě nedovede uspokojit, tak si kup robertka a nauč ho s ním pracovat, aby se tak nedeprimoval a Ty jsi byla na vrcholu vždy...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod facility 29. 11. 2007 21:18

Jo? a nema nahodou "syfilis" a podobne???, Mozna ta chce toho
usetrit... :hm :)
Abit IP35 pro,e2180@3Ghz,6GB Ram,8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,
Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,CM690, LCD Samsung 24"
Win XP SP3 NASA2 & Win7Ultimate 64bit Microsoft World Domination Total Control Edition
facility
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 5. 12. 2007 01:01

vsecko BLBOST. Ma proste nekoho jinyho a uz Te nechce, jen se TI to boji rict. 98% pravdepodobnost. Jak proste.
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ed Wood 5. 12. 2007 01:11

loldaolda píše:Jak proste.

a prilis priamociare.

Nebral by som to tak priamociaro. To, ze nejaky problem existuje je hadam jasne, ale to, ze to je urcite nevera by som nehovoril. :pozor2 . Moze v tom byt vela faktorov.
Ed Wood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 12. 2007 07:12

loldaolda píše:vsecko BLBOST. Ma proste nekoho jinyho a uz Te nechce, jen se TI to boji rict. 98% pravdepodobnost.

2 roky?Blbost.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 12. 2007 15:49

Dobrý den,

pakliže je problém složitější, není možné jej řešit pomocí léčiv, či léků, bez předchozí porady s odborníkem. Lék, chcete-li (v tomto případě) povzbuzující prostředek, by měl být podáván jen v případě, kdy jsou známy veškeré příčiny vzniklého stavu a také konkrétní aktuální zdravotní (duševní) stav jedince. Naprosto nevhodné je jakékoliv ,,tajné" přidávání přípravků do pití, jídla apod :!:

Z výše uvedených rad od ostatních, bych se zcela jistě klonil k zásadnímu vykomunikování vzniklé situace, a to vhodným a citlivým (trpělivým) způsobem. Je třeba zjistit, zda jde o vliv sexuální (milenka, jednorázový pohlavní styk jinde, nezájem o Vás v sexuální rovinně apod.), nebo vliv zdravotní (nemoc, pohlavní, či jiná), zdravotní problémy, avšak psychického rázu, nebo jestli nejde o tzv.: přepracovanost, podpořenou i aktivní sportovní činností, která může být zdrojem většího fyzického vyčerpání (tady je třeba zvážit odpočinek, nejdříve klasický pasívní - spánek, poslech hudby apod. s postupným přechodem do lehkého aktivního odpočinku, který NEBUDE zásadní sportovní činností a bude výrazně odlišný od této- např.: fotbalista nebude aktivně odpočívat kopáním do balónu, ale půjde na klidnou procházku se psem do přírody). Možností je samozřejmě více, uvedl jsem ty základní - ty, které člověka ihned napadnou.
Pokud komunikace nebude fungovat, je vhodné (s partnerem, či bez něj) navštívit příslušného odborníka a nechat si poradit.

Co se týče Vaší sexuální chuti, vibrační a obdobné pomůcky jsou samozřejmě teoretickou náhražkou (pro dobu ,,krize), s tím, že jejich otevřenější a přímé použití před partnerem, mu může znovu vlít sexuální chuť do ,,žil". A tak kromě efektu Vašeho sebeuspokojení, může bez dalšího přímého (fyzického) vlivu dojít k pozitivnímu ,,vedlejšímu" účinku, kterým bude vzrušení partnera.
Zcela určitě by si partner z Vašeho chování a jednání měl být jist tím, že má Vaši podporu. Je třeba, aby věděl, že jej milujete a neplánujete změnu partnera, neboť v krizi se může ocitnout kdokoliv kdykoliv.

K Vašim slovům, kdy píšete .....je to jak ukázkovej případ, co se řeší v různých poradnách a v různých článcích, jenže my to máme naopak a to je zarážející, já chci, on ne. V 99% nemá o sex zájem žena..... jen dodám, že není důležité, že v XY procentech případů je to naopak, také příčiny vzniku problému tam mohou být jiné.

V závěru dodám, že z mých slov jistě plyne, že nejsem odborníkem v oboru psychologie, či sexuologie, a tudíž mé rady berte, jakožto laický pokus o pomoc.

BTW: TO všichni : nemyslím si, že se jedná o vtipný dotaz, takže předpokládám ,,dospělé" reakce diskutujících, bez náznaku vtipných nevhodností, za což předem děkuji. Také doufám, že se toto vlákno nezmění v předvánoční nabídku přípravků na erekci apod.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků