jaky krem na ksicht na zimu

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 18. 11. 2007 20:47

chtela bych se zeptat, jaky krem na ksicht na zimu, aby neomrzal... doma mi rekli, ze nema byt hydratacni, ze si mam koupit nocni krem, ale na napisech tech nocnich kremu je napsano vetsinou, ze sou hydratacni...
jinak pouzivam mesickovou indulonu, jiny krem nevlastnim tak bych si na zimu prece jen koupila, nejsem nejmladsi a rada bych ksicht jeste za par let mela:)
Na netu sem nic uzitecnyho, jak z toho ven, nenasla, tak doufam, ze mi pritomne damy(popripade i panove) neco poradi...
(Napriklad zda muzu pouzivat tu indulonu, nebo nejaky osvedceny krem ke koupi)
dekuji za kazdou konstruktivni radu:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Automan 18. 11. 2007 21:20

A co tak se jit zeptat někam do kosmetiky?
Automan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 18. 11. 2007 21:23

na trajdani po meste a hledani neceho, kde mi poradi nemam moc cas... sem doufala, ze mi tu nekdo da tip a ja se v nejakou nevsedni hodinu, kdy maj normalni obchody zavreno stavim v tescu a ukratim dlouhou chvili cekani na autobus koupi kremu... prodavacky v tescu o tom stejne prd vi a jeste by mi nutili krem za 250kc
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 18. 11. 2007 21:34

Je pravda, že namazaná hydratačním krémem do zimy není dobré chodit, protože jak ksich natáhne tu vlhkost, tak prej ve velkým mrazu to pak způsobuje poškození pokožky, protože ta voda v ni zamrzá. Vznikají tam ledové krystalky a je po ptákách. :-)
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Automan 18. 11. 2007 22:14

Tak určite si kup nějaky mastnější krém a nějake olejičky na noc ani nejsou moc drahé a jak se piše nademnou určite se vyhnout krémum ktere obsahuji vodu.
Automan
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 18. 11. 2007 22:28

prave proto sem chtela nejaky tip, protoze mnohdy z tech popisu na krabicce nic nepoznam:(
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 18. 11. 2007 22:50

Avon dělá přímo "Zimní krém" a tuším, že jsem ho viděla i od jiné značky běžně v obchodech.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 18. 11. 2007 22:51

"V zimných mesiacoch trávime veľa času v prekúrených miestnostiach a suchý a teplý vzduch pokožku veľmi vysušuje. Preto ju treba ošetriť hydratačným krémom. Tie, ktoré používate v zime, by však mali mať hutnejšiu a mastnejšiu konzistenciu a mali by obsahovať UV filter. Treba ich naniesť aspoň 15 minút pred tým, ako pôjdete von. Hydratačný krém vám môže v zime uškodiť iba vtedy, ak ho použijete tesne pred odchodom do mrazivého dňa. Chystáte sa na lyžovačku, prechádzku alebo dlhší pobyt vonku? Siahnite po mastnom kréme. Osobitne to platí, ak máte citlivú pleť. Inak vám hrozí riziko popraskania žiliek, vzniku vyrážok či ekzémov. Pleť pomôže ochrániť aj vyživujúci mejkap a kompaktný púder. Pôsobia nielen ako ochrana proti chladu, ale pomáhajú zmierniť teplotné rozdiely, ktoré našej pleti dajú poriadne zabrať."

Takze az tak hrozne by som to nevidela... ale ak mas citlivu pokozku, je lepsie sa poradit...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 19. 11. 2007 08:36

ja mam dobre zkusenosti s tim cervenym Garnierem, jak reklamuji a nebo s klasickou Niveou :wink: ...Avon nebrat s tim mam hodne spatnou zkusenost :?
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 19. 11. 2007 13:50

Indulona nebo Nivea... klasika...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mawe47 19. 11. 2007 20:05

dik za tipy, snad se zbavim toho desne vysusenyho ksichtu...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 19. 11. 2007 21:45

hm, já Avon For Men používám normálně a je fajn...
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 20. 11. 2007 09:51

Bobroněnko: to bude tim, ze jsme kazdy jiny :mrgreen:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 20. 11. 2007 16:47

Noovo píše:..Avon nebrat


mno a proto sem to taky psal, že jo :wink:
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 20. 11. 2007 20:04

kde se da koupit avon stejne netusim, takze ten odpada:)

jen si rikam, kde sou ty roky, kdy cloveku stacilo si rano umyt zuby a mohl vyrazit... jako decko sem rozhodne nemela potize s vysusenou a struhadlovitou kuzi
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků