Jak kamarádství přetransformovat na vztah?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 11. 2007 22:18

z kamarádky nic víc nedělat, nedělá to potom dobrotu...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 9. 11. 2007 22:32

na kamosku to vetsinou nema smysl, pokud na to nepristoupi, uz nikdy ten vztah nebude jako driv. Takze jestli nechces ztratit kamosku, tak to nezkousej, jestli to chces risknout a mit bezva holku, tak bez do toho... a nejaky naznacovani anebo rady... proste ji nekam zacni zvat vice a uvidis
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kyluc 9. 11. 2007 23:10

Proc to musi bejt tak slozity. :( Ono je to asi hodne individualni... no ja fakt nevim. Ja jsem k ni toho driv moc necitil, ale posledni dobou se vidame pomerne casto a me je cim dal vic sympaticka... no moc jsem se z mista nehnul :-D ale jo zkusim s ni travit vic casu... jen tak nenapadne a uvidime co z toho bude treba se jen prohloubi nase pratelstvi a mozna to preroste v neco hezciho :-)
kyluc
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 11. 2007 23:19

[quote="Ťuhýk"tz kamarádky nic víc nedělat, nedělá to potom dobrotu...t/quote]

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani

Přesně tak. Vyzkoušeno
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kyluc 9. 11. 2007 23:29

definujte mi "kamarádku"... :-)
kyluc
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 10. 11. 2007 07:59

MarkFX píše:to je zatím asi nejlepší návod... Revan je profík :))/quote]


a co sem asi říkal já?

nevim jestli je to zrovna dobrej nápad protože by to mohlo porušit to přátelství ale mohlo by se zkusit zařídit, aby nějak "omylem" zjistila že ji máš rád...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 11. 2007 11:12

z kamaradky jde udelat vic nez kamaradka... revan ti radi dobre a treba ji zkus pozvat na film... k tobe domu nebo tak - nejlepe nekdy navecer, atmosfera ji potom nedovoli odolat a kdyz se s ni hryznes, tak uz nikdy nebudete jen kamosi... bud neco vic, nebo casem nic, v tom je mozny riziko, ale za zkousku nic nedas :)
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ed Wood 10. 11. 2007 12:50

Revan ma pravdu, non-verbal prejavy ako telesne dotyky a gesta sa na formovani a transformacii vztahu podielaju z 80%. V tomto pripade by sa dalo vyuzit urcitych signalov, ktore v non-verbal prejavoch urcuju pritazlivost. Ak by mal niekto zaujem mozem o tychto gestach v ramci evolucnej psychologie napisat viacej.
Ed Wood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wawer Rewold 10. 11. 2007 17:55

Zkus se s ní bavit o prasárnách. Z toho poznáš že jestli se jí líbíš :D
Wawer Rewold
Návštěvník

Odeslat příspěvekod m0us3fr0mh0us3 10. 11. 2007 19:03

Mawe47 píše:na kamosku to vetsinou nema smysl, pokud na to nepristoupi, uz nikdy ten vztah nebude jako driv.

Ale muze byt stejnej jako driv... Mozna i o neco hezci a blizsi... To zalezi jenom na tobe, jak se k tomu postavis.
mousefromhouse v1.3
m0us3fr0mh0us3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 10. 11. 2007 19:08

Tohle sem udělal jednou a byla to největší volovina mýho dosavadního života.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kyluc 10. 11. 2007 19:49

Wawer Rewold píše:Zkus se s ní bavit o prasárnách. Z toho poznáš že jestli se jí líbíš :D-/quote]

Myslim ze jsme oba intelektualne trochu nekde jinde.

[quote="Bobroněnko";
Tohle sem udělal jednou a byla to největší volovina mýho dosavadního života.
i/quote]


No ja si myslim ze to zkusim... zacnu hodne zlehka zadnej natlak, jen trochu vetsi kamaradi, zkusim s ni travit vic casu. Sem tam pokecat i jinde nez tam co se setkavame pravidelne. A asi skutecne to bude chtit vic telesnyho kontaktu. No uvidim, kdyz mi da trochu najevo ze nechce tak to nebudu resit dal ...Premyslim ze bych vyuzil lidi co se kolem nas dvou pohybuji k tomu aby se to k ni nenapadne dostalo, ale zatim nemam predstavu jak to udelat. Zase neznam nikoho kdo by se ji nenapadne zminil a zaroven bych mu to mohl vyklopit narovinu.
kyluc
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 10. 11. 2007 21:06

ale počítej s tim, že jestli se dozví že s ti líbí nebo dokonce že ji máš rád, tak už se k tobě nikdy nebude chovat jako dřív...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 11. 2007 21:08

ostatní by ti to právě mohli pokazit...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 10. 11. 2007 21:15

taktak.... Pokuď chceš něčeho fakt docílit, tak to musíš udělat jedině sám... A to neplatí jen ve vztahu, ale všeobecně skoro vždy... až na vyjímky. Tady jde hlavně o to, že pokuď se z vás staně něco víc než jen kamarádi, a pak to zkončí, tak už to s největší pravděpodobností nebude nikdy jako dřív. Může to tak být, ale furt tam bude ta vzpomínka/připomenutí na onu "dobu" .

Pokuď třeba požádáš přítele, aby jí to nějak naznačil, tak pokuď jí to docvakne, může ot brát třema pohledy 1. bude si myslet že jsi slaboch a že ji to nedokážeš říct sám, tj že nic nebude ... 2. klapne to, u ní je už nějaký ten čas pocit stejný a budete spolu 3. bude to stejné jako teď s jednim rozdílem, bude vědět že se o něco pokoušíš a nebude vědět co má dělat.

toť asi vše
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků