!!!Jste spokojeni s nynějším stavem na pauze?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jak jste spokojeni se zdejším stavem na pauze ?
ano, naprosto 13 %  13%  [ 13 ]
spíše ano 29 %  29%  [ 29 ]
spíše ne 21 %  21%  [ 21 ]
vůbec ne 21 %  21%  [ 21 ]
je mi to jedno 14 %  14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 10. 2007 12:06

Fuck8r píše:Pauza je smetiště CPressu :wink:-/quote]

však to je dobře ne??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 31. 10. 2007 12:10

No je to dobře že CPress má i smetiště kam si lidi choděj zablbnout.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 31. 10. 2007 18:05

adamek.jan píše:Vsak to je v poradku, protoze reklama je jediny pro co tyto fora dnes uz existuji. Jinak sou k nicemu.


Ty to v hlavě asi nemáš moc srovnané, viď? Kdyby tato fóra fungovala jen za účelem vkládání reklam, nebylo by to v pravidlech zakázáno a v případě jejich porušení by se reklama nemazala. Fórum funguje především proto, že se lidé chtějí bavit a ne poslouchat inteligentní pány jako jsi ty. :wink:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 10. 2007 21:50

Inteligentní páni mají blog, kterému potom chodí dělat neplacenou reklamu na bezvýznamná fóra. To přece má svou logiku, nebo ne? 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 31. 10. 2007 23:11

:tleskani
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 1. 11. 2007 00:15

Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 2. 11. 2007 10:19

Dal som ze mi to je jedno.
DC20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 2. 11. 2007 12:10

Jeffe píše:Jestli temi fory myslis fora CP, tak to s tebou asi nebude souhlasit ta masa lidi co na ne chodi. :)

Ano, myslim. A bude semnou souhlasit ta masa lidi co na ne nechodi protoze tu je zaplava reklamy a take informacni hodnota neni skoro zadna. Ti co vi co chteji a rozumi tomu uz davno navstevuji konkurencni fora.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 11. 2007 12:12

adamek.jan: děkujeme za poselství z vesmíru, nechápu, proč sem tedy v poslední době chodíš :-)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 2. 11. 2007 12:29

To od tebe, jakožto bývalého administrátora, vůbec není pěkné.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 11. 2007 13:18

Nějak tě nechápu Honzo Adámku proč teď házíš špínu na fóra která tě kdysi tolik bavila natolik že jsi tu byl administrátorem.
Když tě to tady přestalo bavit, nebo jsi měl s někým osobní nebo jiné spory, tak to přeci není důvod k pomlouvání všech ostatních které to baví.

Opravdu tě nechápu.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Najja 2. 11. 2007 14:39

adamek.jan píše:
Jeffe píše:Jestli temi fory myslis fora CP, tak to s tebou asi nebude souhlasit ta masa lidi co na ne chodi. :)

Ano, myslim. A bude semnou souhlasit ta masa lidi co na ne nechodi protoze tu je zaplava reklamy a take informacni hodnota neni skoro zadna. Ti co vi co chteji a rozumi tomu uz davno navstevuji konkurencni fora.
Jestli můžu, taky bych napsala jenom menší obhajobu Pauzy... Pro mě má Pauza informační hodnotu - politika, ekonomika, vědy, atd... to všechno se řeší jenom na Pauze... Zato ostatní CPress fóra jsou zaměřená zase na něco jinýho.... a tohle je fórum pro volnou chvilku... Takže tady ani nejde o informace, Pauza je pro lidi, kteří mají touhu se z koloběhu informací vytrhnout... A tenhle účel Pauza plní velmi dobře...

Ohledně konkurenčních fór - já teda skoro žádný jiný nenavštěvuju... Už ani ten warez není to co býval. :lol:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 11. 2007 18:35

Nebýt pár kreténů, kteří sem chodí, tak bych dal ano, naprosto, takhle je to o stupínek míň.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 2. 11. 2007 19:45

seterwohipikule:

Klidně jmenuj ( myslím si, že budu souhlasit - jestli to nebudu já :) ), možná to pomůže ;)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 11. 2007 10:44

Radši si to nechám pro sebe :D Nechci vybuřovat
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků