Podvody

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 29. 10. 2007 21:29

naco ten sesit shovavat?
dneska o biologii sem psal se sesitem na lavici a este v nem pred ucitelem listoval :-D
PC: C2D E6400 2,13 @ 3,26GHz + Ninja rev. 2, Gigabyte EP35-DS4, Gainward GTX 260 GS, 2 x 2GB DDR2 Patriot 800MHz , Seagate 7200.10 250GB + Seagate 7200.7 120GB, Enermax PRO82+ 525W, HP Pavilion w2228h

Notebook: Apple MacBook unibody 13,3"
man.in.nirvana
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod francimor 30. 10. 2007 13:38

jj na gymplu tou naší biologářky taky fungovalo:lol:

dělal jsem všechnomožný...
Edudant se ztratil
francimor
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 10. 2007 14:27

tak asi jako každy, tak jen tahaky...
jednou na zakladce jsme meli pisemku ze zemepisu (coz nepatrilo nikdy k mym silnym strankam), no a tak sem si udelala tahak...jenze ucitel me videl, tak mi rekl (stal pri tom u tabule), at mu ten papir co mam v lavici ukazu, jenze jsem mela pro tenhle pripad pripraveny dalsi papir s nejakou cmaranici, kterou sem mu ukazala...(byla jsem v te dobe u spoluzaku za bohyni :roll: )...kdyz se na to kouknu zpetne, tak bych se za to namlatila...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 30. 10. 2007 15:34

Nejradši jsem si psal taháky obyčejnou tužkou na lakovaný plochy, protože to pak je vidět jen z určitého úhlu.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 30. 10. 2007 16:04

My máme takovou divnou dějepisářku, před každým testem nás obchází, kouká pod lavice, na židle :shock: a někdy chce, aby jsme jí ukázali i kapsy...Dylina :roll:
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 10. 2007 16:31

weca: a co jako....to za meho zakovskeho a studentskeho zivota bylo taky...proc by mela byt dylina, kdyz chce aby jste neopisovali z tahaku? jen ty kapsy nam nekontrolovali, to se ani nesmi...jinak vse ostatni je samozrejme v poradku...
Naposledy upravil Noovo dne 30. 10. 2007 16:34, celkově upraveno 2
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 10. 2007 16:31

weca: Řekni "neukážu" a nemůže nic! To je jako kdyby tě na ulici potkali policajti a řekli: "ukaž tašku" . Je to tvoje soukromá, osobní věc (tvé kapsy, taška :wink:), takže by na to měli mít normálně povolení :lol: :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 30. 10. 2007 16:43

mbing píše:Jo, na jednom předmětu sešit pod lavicí a někde jsem zase držel sešit před sebou za spolužákem přede mnou. :lol: /quote]


No vidis a my opisovali u zkousky i ze slidu v notebooku :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 30. 10. 2007 18:09

Noovo píše:weca: a co jako....to za meho zakovskeho a studentskeho zivota bylo taky...proc by mela byt dylina, kdyz chce aby jste neopisovali z tahaku? jen ty kapsy nam nekontrolovali, to se ani nesmi...jinak vse ostatni je samozrejme v poradku...


Paneboze ja ale nepopiram, ze by to nebylo v poradku, ale ze to dnes nedela 99,9 % profesoru, tak me to trochu vyvedlo z miry...
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 30. 10. 2007 19:28

Taky jsme měli kompletní zadání s výsledkama na testy z AJ.. Ty naše učitelé byli moc líní na to, aby vymýšleli něco jinýho.. Letos jsme ale dostali aktivní mladou paní profesorku, na druhou stranu, ta při testech obíhá lidi a radí jim, takže taky fajn..

Naše matikářka schvaluje taháky. Prý se to z toho naučím.. Ale k čemu mi je nějakej jeden vzoreček pro rozdíl čtverců, nebo co, když to celý nechápu..
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michee 30. 10. 2007 21:12

Na gymplu jsem taháky nepotřebovala, protože to bylo trapně jednoduché. Na VŠ jsem podváděla jen 3 krát - komplet jsem opsala velkou písemku přímo z knihy - byla ta 3 hodinová písemka.
Jinak myslím, že jsem se žádných podvodů nedopustila, byla jsem a stále jsem slušná dívka.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 31. 10. 2007 08:46

weca píše:
Noovo píše:weca: a co jako....to za meho zakovskeho a studentskeho zivota bylo taky...proc by mela byt dylina, kdyz chce aby jste neopisovali z tahaku? jen ty kapsy nam nekontrolovali, to se ani nesmi...jinak vse ostatni je samozrejme v poradku...


Paneboze ja ale nepopiram, ze by to nebylo v poradku, ale ze to dnes nedela 99,9 % profesoru, tak me to trochu vyvedlo z miry...


paneboze si priste tu dylinu odpust :?
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků