Pití nezletilých..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Grammator 30. 10. 2007 08:04

nepij večer, pij přes den a máš to :) nebo nepij v hospodě ale seberte se a jeďte do přírody :)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Wracker 30. 10. 2007 12:38

ja bych pridal hlasovani: pil jsem kdyz sem byl nezletily, piju a sem nezletily a ne nepil jsem :-)
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 30. 10. 2007 12:50

hahaha tak mě zastavit tak s něma zatočím........................................................ mam 18 :twisted: :twisted: :twisted: :D
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 10. 2007 12:55

hahaha, ty si asi velkej drsnak. aby ses nedivil. kdyz se jim bude chtit, zatocej oni s tebou....
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Player. 30. 10. 2007 14:32

no k teme: Ak ta aj podnapiteho ci mierne rozbiteho uvidi policajt, tak ten sa radsej otoci aby mal pokoj. V krcme co som videl policajtov tak len pivko sli a mali ostatnych fpici. Samozrejme ak si velmi rozjebany a robis chobotiny, tak..
Jedine ak by bola razia v bare. No aj tie sa nerobia vsade, len v kinder baroch. A to uz robia kuklaci a ti si to poriadne uziju.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 10. 2007 14:42

jack kingmaster píše:hahaha tak mě zastavit tak s něma zatočím........................................................ mam 18 :twisted: :twisted: :twisted: :D /quote]

no to vis ze jo, je ti 18 a kdo je vic vid... :roll:

jinak k tematu, at si deti pijou je to jejich zdravi ne moje, nezajima me to do te doby:
1. do kdy to neni moje dite
2. nikoho tim neomezuji ani neohrozuji
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod kwak 30. 10. 2007 14:44

trošku ot ale ne moc: asi je to taky reakce na tu akci na Sokolovsku že tam našli 14 nezletilích podnalipích abych řek pravdu tohle číslo mě šokovalo, kdyby ta akce byla tady co bydluju ja tak by to čislo muselo jit do stovek!!!
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 10. 2007 15:00

taky jsem pila, když jsem ještě byla nezletilá.. barman se mě zeptal cca 2 měsíce před 18 kolik mi je, tak to mě pobavilo. ale řekla jsem mu, že mi ještě není 18.. no a pivo mi kupovali kámoši a naštěstí žádná razie nebyla :D akorát na jednom koncertě, jenom přišli, viděli a odešli s kámoškou jsme se schovali za závěsy :) :D
jinak policajti ti dají fouknout a zapíšou si tě myslím jen rodné číslo, a když se to bude opakovat, tak si tě odvezou..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod icikus 30. 10. 2007 15:20

Grammator píše:nepij večer, pij přes den a máš to :) nebo nepij v hospodě ale seberte se a jeďte do přírody :) /quote]

Tož, do přírody. To bych byl nucen se schýlit k lahváčům, to né :)) I když třeba na domácích akcích mi nic moc jinýho nezbývá.. Přes den bývá i v pajzlech dost plno, aspoň v tom "našem" - prý tam i vaří..

quote]V krcme co som videl policajtov tak len pivko sli a mali ostatnych fpici. Samozrejme ak si velmi rozjebany a robis chobotiny, tak..
Jedine ak by bola razia v bare. No aj tie sa nerobia vsade, len v kinder baroch. A to uz robia kuklaci a ti si to poriadne uziju.

No, tady v Brně teď nedávno prý nějaká policajtská akce byla, já měl štěstí, že jsem ten večer neměl na nic moc chuť, byla to sobota - po hokeji, po kterým chodím hlavně.. Prý dostali dost děcek, ale nikde jsem neslyšel, co se s nima stalo dál..

squote]trošku ot ale ne moc: asi je to taky reakce na tu akci na Sokolovsku že tam našli 14 nezletilích podnalipích abych řek pravdu tohle číslo mě šokovalo, kdyby ta akce byla tady co bydluju ja tak by to čislo muselo jit do stovek!!!o/quote]

No co jsem pozoroval tuhle sobotu, tak to by těch 14 bylo jen z toho našeho podniku, je tam trošku nižší věkovej průměr. Časem se to tu totiž nějak rozkřiklo.. Asi po tom, co tu zavřeli nějakou baby hospodu, galerka nebo tak něco.. Nevim, nikdy jsem tam nebyl, prý tam ale byl věkovej průměr tak 14 let :) Tady díkybohu potkávám ještě dost zletilých..
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 30. 10. 2007 16:06

co ti asi tak spravia.. opisu udaje z obcianskeho. list rodicom a skole. koniec
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukasoj 30. 10. 2007 18:45

Tak jak psali záleží v jakém stavu tě chytnou a kde tě chytnou. Mě jednou z kamarádem chytli když jsme na ulici slejvali víno do flašky od coly a prostě za 200kč nás nechali bejt stím, at si jdeme kalit někam kde na nás není vidět :-D :-D Ale asi kdyby to byla razie v hospodě a policajti tam jdou s jediným účelem najít podnapilé tak to bude horší. Viděl bych to na to, že zavolají rodičům at si pro Vás přijdou a zápis rodného čísla někam...
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod abuk 30. 10. 2007 19:56

kamarády kterejm bylo 13-15 chytli ...... a nic s toho neměli jen asi nějakej zápis možná ale jinak fakt nic že by to bylo tim že jednim z nich byl policajtův syn ?
abuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icikus 30. 10. 2007 19:58

Tak jak to čtu, asi to bude jak kde. Já myslel, že k tomu bude nějaký oficiální psaní, ale podle toho, co píšete, je to na situaci, počtu promile..
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 30. 10. 2007 20:16

no, ja s tim zkusenosti nema (neb je mi nad 18 a do 18 me nikdo nechyt :lol: ), ale co jsem slysela, tak u nas na dize, kdyz nekoho chytili pod 18 nalityho, tak ho odvezli domu a vzbudili rodice, tot vse
jinak jeste k tematu, dokud mi nebylo 18, tak po me obcanku nikdo nechtel, ale po tom, co mi bylo 18 ji po me chtej vsude (pry vypadam na 16 - v lepsim pripade, v horsim na 14 :cry: ). A to mi je uz daleko vic...
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pickun 30. 10. 2007 20:20

foto :mrgreen:
Pickun
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka