Pití nezletilých..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod icikus 29. 10. 2007 22:11

Zdravím.

Zajímalo by mě, jak je to s pitím alkoholu osob do 18 let..

Když mě chytnou někde v hospodě, tak co se mi stane, jaký to bude mít důsledky? Samozřejmě, za opojeného stavu..

Slyšel jsem, že tyto případy jdou k sociálce. Pokud by mě chytli potřetí, prý je to dokonce automaticky na děcák..

Nechcu slyšet názory, že nemám pít, to mě momentálně nezajímá :) Nějakej notorik taky nejsem. Ale je to dobrý vědět..
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jony 29. 10. 2007 22:20

socialka? trestne odpovedny jsi od 15 let veku!!!
se kdyz tak zeptej na policajtech
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 29. 10. 2007 22:21

Policajti tě odvezou domů za doprovodu sociální pracovnice. Nechtěl bych :eh
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 29. 10. 2007 22:24

Tak neviem ako v CR ale u nas zalezi od promile alkoholu v krvi apson ja mam take skusenosti....
Ak si fakt nadraty tak ta odvezu domov rodicom...moze to mat dosah az na socialne davky
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 29. 10. 2007 22:24

15 mi je..

Kdyby mě odvezli domů, to by ještě taková katastrofa nebyla. Problém by byl kdyby se to pak ještě nějak muselo řešit po úřadech a tak..
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jony 29. 10. 2007 22:36

zachytka asi pro nezletile neni, ze?
jinak, ja myslel, ze musi na detox
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 10. 2007 22:49

imho to bude podle toho, kolik toho v sobe mas... myslim ze kvuli jednomu pivu te na zadny detox posilat nebudou a zadny davky snizovat nebudou... kdyz te najdou poblityho a neschopnyho pohybu, asi tak nejak dopadnes...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 29. 10. 2007 23:02

Takovýhle domněnky mi nepomůžou, dokud si nepřečtu nějaký oficiální psaní o tom.. Nebo nejlíp něčí zkušenost. Až budu mít náladu a spoustu času, třeba zajdu na ty policajty se optat.

Tím vás něchcu odradit od psaní, diskutujte dál :)
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 10. 2007 23:06

já bych si s tim hlavu nelámal - to by musela bejt jóó náhoda. co vim, tak snad nikdo z mýho okolí s tim problém neměl a to docela kontrolujou...

...často to tiž je tak, že se jim nechtějí plejtvat ty náústky, tak to dělají namátkou / podle stavu napohled...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 29. 10. 2007 23:20

icikus

Vravim ze mam s tym mem skusenosti...kamoskin oco je polis...je to myslim do dakeho pol promile kym sa to neriesi po uradoch.

Ale myslim, ze to nesmie byt opakovane...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 29. 10. 2007 23:28

bombul

Tož, půl promile.. Většinou to nikde nekončí u jednoho piva, já většinou aspoň ty tři mám. Jakože pokud by to pak brali podle oka, tak bych byl v pohodě. Já se docela děsím toho, že mě jednou chytnou, páč ten náš podnik, jak jsem slyšel, je už poměrně profláklej..
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 29. 10. 2007 23:32

No tak podla oka to tazko normalne ti daju fukat klasika...razia v podniku vsetci mladistvi fukaju....
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 10. 2007 23:33

bombul píše:...razia v podniku vsetci mladistvi fukaju....
nefukaju :-) u nas byla a jak jsem psal - neměli dost náhubků (nebo se jim nechtělo plejtvat), tak ze začátku foukal každej, pak ke konci to už bylo hodně namátkový...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 29. 10. 2007 23:34

Usuzoval jsem podle toho, co napsal nahoře Jannnn :) Ale taky mi to moc nesedí..

Edit:

Jannnn: No, tak to možná někde na menším městě, bojim se, že v Brně bude foukaček dost :)
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 29. 10. 2007 23:37

Tak to je pekne odflaknute...

Zalezi aj od pripadu je jasne ale tak mali by fukat vsetci :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků