Lyžiarsky výcvik

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 20. 10. 2007 17:15

prečo ta to štve? ved sa prihlás a maš to
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 20. 10. 2007 18:15

pade: ty jsi takovej chytrej tak mi to urcite i zaplatis vid? :)) budu potrebovat lyze, botky na lyze, nejaky obleceni na lyze(opravdu asi nemuzu mit mikinku vhodnou leda tak na podzim a tricko), tak 2000 na chl*st... to by mohlo stacit si myslim...
diky moc
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggi 20. 10. 2007 18:29

Když jsme v prváku měli jet na lyžák, tak jsem nejela. Nejelo víc lidí a to kvůli kolektivu ve třídě, kterej byl už tehdy hroznej.
A taky moc nelyžuju, takže bych neměla tu dobu ani vybavení apod.. A lyžování mě ani zas tak moc nebaví :)
Biggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 20. 10. 2007 18:35

jo,základ je v kolektivu.....
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggi 20. 10. 2007 18:40

My kvůli špatnýmu kolektivu se nedohodneme ani na tom, kam pojedeme, takže nějaký výlety se ani nekonaly.. Mně je to celkem jedno, takže nechávám je, ať se hádají a hádají.. :roll:
Biggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 10. 2007 20:13

hm, tak nějak to bylo u nás... :(
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 20. 10. 2007 23:08

aqua & Biggi
jj, jsme na tom stejně... nedávno jsme si objednávali nějaký trička s potiskem... samozřejmě se všichni hádali - jeden chtěl na tričku kondom, druhý tam chtěl popelnici... :lol: - ani nevim, který návrh nakonec vyhrál :D
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nl 21. 10. 2007 00:34

no my sme istu dobu na vyletoch mastili karty, samozrejme o peniaze - zakladny vklad 50 halierov :)
nl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 21. 10. 2007 00:59

# nl
tak to bylo určitě vzrušující :lol:

jinak já na lyžáku nebyla... prostě mě společný výlety nějak nechytly... nějak jsem se tomu vyhnula a byla doma; každopádně letos jedeme taky na výlet... toho se ale asi zúčastním :D
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ani. 22. 10. 2007 21:46

Tak nam "vyjezdy" po jednom trochu nepovedenym (alkohol) zakazali... Pak nam je za dva roky zas odsouhlasili, ale po prvnim zase hned zakazali... Neni nic lepsiho nez behat opilej po sjezdovce (pripadne lese, plazi...) :)
Je to nejlepsi cesta jak utvorit poradny kolektiv, prave na vyletech se daj lidi nejvic dohoromady, tak nejak vsichni se vsema...
Ani.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 22. 10. 2007 22:24

Ani. píše: nepovedenym (alkohol)
bylo ho malo vid?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 10. 2007 07:29

ja nevim, ja na lyzaku byla 2x (pokud se to lyzakem da nazvat), poprvy asi v sedme tride (nudila jsem se tam, protoze na lyzich stojim uz od svych 4 let) rozdelovani do druzstev, vyhrala jsem tam co se dalo...podruhy asi v sestnacti, opet rozdelovani do druzstev..byla jsem v prvnim, jak neobvykle :lol:...celkem nuda...je fakt, ze me nikdy tyhle kolektivni akce nebrali :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ani. 23. 10. 2007 20:02

suk píše:
Ani. píše: nepovedenym (alkohol)
bylo ho malo vid?
Prave ze az moc :D
Ani.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 24. 10. 2007 17:04

Ani.

Alkoholu nikdy nie je moc :mrgreen: :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 10. 2007 18:31

Biggi píše:My kvůli špatnýmu kolektivu se nedohodneme ani na tom, kam pojedeme, takže nějaký výlety se ani nekonaly.. Mně je to celkem jedno, takže nechávám je, ať se hádají a hádají.. :roll:

my též... všichni byli zhnilí něco řešit, každý to nechal na ostatních takže sme na pár výletů nejeli, ale jinak to byl kolektiv v pohodě :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků