Na jaká auta letí holky?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod bleach 23. 10. 2007 08:10

OTÁZKA JASNÁ
JÁ KDYBYCH BYL HOLKA, TAK SE MI URCITE LIBI AUDI TT
bleach
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 23. 10. 2007 08:28

To si musis za padesat tisic koupit nejakou 10 let starou plecku, premalovat to na syte oranzovo, snizit podvozek, uriznout vyfuk, polepit trapnyma nalepkama a nakonec jeste na zadek pridelat nejakou plastovou parodii na spoiler. Pak uz staci jenom stahnout okynko, pustit do tech "repraku" co byly v zakladu neco na zpusob Karmy nebo O-Zone, dojet do nejakyho vidlakova pred dyzu... Uspech u 16ti letejch vesnickejch dylin zarucen... :D
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 10. 2007 08:30

To můžu bohužel potvrdit... :-( Naše "vesnice" přitom až tak malá není, v maloměstských poměrech se to drží skoro nejlíp.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Mawe47 23. 10. 2007 08:41

ja holka su a nevybiram si chlapy podle aut, ale jako kdyby muj vyhlidnutej partner vlastnil hummera, asi bych si nestezovala:) ale to neznamena, ze kdyz uvidim chlapa s hummerem, ze ho pudu sbalit. Stejne sou auta na prd a drahy faro ti max nekdo ukradne nebo ojede korunou
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 23. 10. 2007 09:01

Nebo si zkus pořídit nějaké růžové Ferrari. To by taky mohlo jít. Třeba by stačilo i červené. Na to bys nějakou navnadil. Hlavně stopařku. A nebo, kdybys u nějaké zastavil a zeptal se jí, jestli nechce svézt. Ale jinak si myslím, že na auto nalákáš akorát tak holku, co jede po penězích. Tak maximálně si "vrznout", nic víc.

2 mOus3fr0mh0us3: Taky můžu potvrdit. Je to hrůza - taková těžká parodie na tuning. Nejlepší ještě je, když nejdříve nakoupí ty "spoilery" a pak nemá ani na lak (barvu) a jezdí s každým dílem jiným. Ale když je auto pořádně vytuněné = pěkné, nemusí mít spoiler až po zem a sání přes celou kapotu......, tak to už je jiná.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 23. 10. 2007 09:04

Slusne nemecke auto treba BMW, Mercedes, Audi by mohlo mit uspech.

Jinak s temi vytuzenymi karami na ktere leti pipiny je to pravda, na druhe strane je otazka, jestli holka ktera si vybira podle hroubky vyfuku vubec stoji za zajem. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 10. 2007 09:11

mě by holka zbalila na audi TT... to je tak nádherný auto...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 10. 2007 09:21

mOus3fr0mh0us3: sou výjimky, hele :wink: a já když auto, tak jedině pětidvéřák, chlapa s třídvéřákem nechci :-P
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 10. 2007 09:32

a chlapa bez auta? :lol:
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 10. 2007 09:32

toho mám :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 10. 2007 09:42

ok, mám naději :mrgreen:
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 23. 10. 2007 09:57

aquarkko píše:mOus3fr0mh0us3: sou výjimky, hele :wink: a já když auto, tak jedině pětidvéřák, chlapa s třídvéřákem nechci :-P

Aha, tak to te asi budu muset vyskrtnout ze svyho wishlistu, protoze za pul roku chci prodat svyho Nissana a misto neho si koupit Celicu (za toho pul roku totiz budu moct vybrat penize ze stavebniho sporeni) :D :-P

viz. http://auta.yauto.cz/toyota/toyota-celi ... 25701.html
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 10. 2007 10:54

Mawe47 píše:ja holka su a nevybiram si chlapy podle aut, ale jako kdyby muj vyhlidnutej partner vlastnil hummera, asi bych si nestezovala:) ale to neznamena, ze kdyz uvidim chlapa s hummerem, ze ho pudu sbalit. Stejne sou auta na prd a drahy faro ti max nekdo ukradne nebo ojede korunou


souhlasim s tebou...my auto s pritelem mame a nestezuju si, takovy jsem chtela....pravda mam slabost pro Lexus :-P jsou proste slint slint mnam mnamiiiii....ale budme radi za to co mame ze :wink:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 23. 10. 2007 11:11

Noovo píše:[

pravda mam slabost pro Lexus :-P jsou proste slint slint mnam mnamiiiii....


jo jo, je slint slint mnam mnam...az do chvile kdy s nim clovek zacne jezdit... :mrgreen: :mrgreen: ne vazne, neni to spatne auto, ale ma jiste dost neprijemne mouchy..
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 23. 10. 2007 11:16

kosch: Kolik Lexusu jsi uz ridil? I kdyz Lexus neni moje favorit auto, tak ale po padesatce si ho mozna koupim, nebo spis teda po sedesatce... :mrgreen:
Proud To Be An American
Fl.89novy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků