Bitky v škole

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 10. 10. 2007 10:08

od prvni do ctvrty tridy denne poznamka ze se peru nebo se v dobe zacatku valim na zemi ( to kdyz jsem byl zrovna dole a nestihl jsem se zvednout a vratit do lavice), spoluzak jednou i zlomenou klicni kost... rvali jsme se pro zabavu, bez ucelu...


potom jsem nejakou dobu nic nedelal, pak asi v 7 tride jsme zacli provozovat takovej soft-wrestling, jak jsem se nerval a jenom sedel u PC tak me prepral kazdej... to ze se clovek vzdava coz znamenalo konec a prohru, jinak se bitkovalo do hodiny... malokdy se mlatilo kvuli tomu ze jsme se neshodli...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 20. 10. 2007 09:05

jj přesně. wrestling :D Ale jinak u nás vládla zvířecí hierarchie :D
na střední se všechno změnilo - šikanu tam potlačoval skoro každej. Pamatuju si na chudáka Haryho(spolužák) kterej byl dost šikanovanej.
Jednou zas ho přišel žák šikanovat, a když už to bylo hodně zlý, tak vzal Hary kružítko a prd ho do nohy :D :D :D
od té doby žádná šikana :D

a pak jsme tam měli lehčí odnož šikany, kterou si protrpěl každej - silnej nebo slabej, to bylo fuk. sesypali se na něj, udělali "hamburgr" - všichni na něj naskákali a on se vždycky dusil vespod :D. nebo ho chytli, a začali bouchat do ramene :-) byly to príma časy. nikdo si na tohle nemohl stěžovat.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 10. 2007 09:40

tak tohle byste mi udělali jednou! odjakživa jsem nesnášela jakoukoliv formu šikany, i když se mě netýkala, a doteď jsem nepochopila, jak může člověk dělat něco takovýho pro srandu. ubližovat jinýmu člověku a mít z toho radost?? ne, to ani nízkej věk neomlouvá!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 20. 10. 2007 20:14

držím se hodně dlouho. A když už nic nepomůže anebo se prostě neudržím, tak nic jinýho nezbyde. Na druhou stranu, když občas neukážete, že máte sílu, tak lidi k vám nemaj respekt a zbytečně buzerujou. Takže to beru i z toho negativního pohledu, i když, o to je to pak horší.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggi 20. 10. 2007 21:37

Já se občas "mlátím" s kámoškou :mrgreen: Ale nejhůř to končí nějakou modřinou nebo škrábancem. Naposledy mě podrápala ruku a strhla kůži :lol: :mrgreen: (pěstuje si na to nehty :lol: )
Biggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 20. 10. 2007 21:43

Ja ako nezne pohlavie spory riesim bez nasilia... 8)

Ale tak vsetko ma svoju vynimku, pamatam si ze raz mi kamart taku uvalil ze sa mi az hlava zakrutila :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ani. 20. 10. 2007 21:57

Ja se vzdycky kamaradil s tema vysokejma :D
Osobne bych nikoho neprastil, kdyz by to nebyla sebeobrana a vzdycky mi unikal smysl biti nekoho... Docela pohrdam lidma, kteri se neumeji projevit jinak nez nasilnou formou.
Ani.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 10. 2007 22:34

Ani. píše:Docela pohrdam lidma, kteri se neumeji projevit jinak nez nasilnou formou.
chces do rypaku? :x :x :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 20. 10. 2007 23:06

já jsem na tom podobně jako bombul... radši bez násilí, ale když to nejde... pamatuju, že jsem jednou kopla ve škole (ve 4. třídě) do rozkroku jednoho kluka... nějak mě honil a nvm co dělal, ale naštval mě, tak jsem ho kopla... :D
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 20. 10. 2007 23:08

svine
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 20. 10. 2007 23:09

# Pickune
co? To je jako na mě? :lol:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 20. 10. 2007 23:12

Takhle ho vyridit :lol: To nestacila facka?
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 20. 10. 2007 23:23

# Pickun
no možná stačila, ale já ho kopnput nechtěla... prostě jsem ho chtěla odehnat a nějak jsem se trefila... ale nebyla to žádná velká rána... ;)
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 21. 10. 2007 00:26

z Najji jde celkem strach, hlavne abych si ji necim nenastvat :nenapadne
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 21. 10. 2007 00:57

# Jony, neboj... nejsem toxická, ani výbušná... nejsem radioaktivní, ani agresivní... :D a Tobě bych neublížila... Ty mi pomáháš :)
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků