stydlivost - jak na ni?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod -pb- 7. 10. 2007 19:34

krtenek: a co chceš rozumně doporučit dvěma lidem, kteří by sice oba chtěli, ale ani jeden není schopen udělat ten první krok? Rady jako chopit se iniciativy jsou sice dobré, ale pokud by toho byli schopni, resp. nestyděli se, tak už by to dávno udělali :hm Nebo čekat na vhodný okamžik, to by taky mohli čekat týden, rok, dva a nemuseli by se dočkat nikdy...
Jak jsem napsal alkohol v rozumné míře dokáže odbourat zábrany a věci o kterých by třeba za střízliva dlouze přemýšleli a dělali hluboké analýzy by najednou šly samy :D
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 10. 2007 19:34

no tak tlapa a tlama :mrgreen:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 7. 10. 2007 19:35

nam je spolu hezky (teda doufam, ze i jemu se mnou:), pusa byla, tu tlapu sem i do sve vzala, ale jak rikam... vzhledem k ty sdydlivosti sme toho schopni treba az po celem dnu stravenem spolu a to proste neni normalni...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 7. 10. 2007 21:26

krtenek píše:
-pb- píše:kupte si flašku a vožerte se :mrgreen:-/quote]Toto může napsat buď pubertální pitomec nebo se jedná o ubohý a nepovedený vtip.
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kwak 7. 10. 2007 21:46

myšzdomu ma pravdu. Ináč ja byl taky stydlivej a už mě to přešlo :) . Asi po třech nebo čtyřech holkách který sem vystyděl :lol: sem přišel jak na to.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mathey 7. 10. 2007 22:07

torocha alkoholu nemůže škodit.
Mathey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 7. 10. 2007 22:07

hmm tak když někoho chytneš za ruku tak ti přes hubu nevlepí... a když políbíš kluka tak tě stopro nevyhodí ;), pokud se on stydí a už jste si tu pusinku dali, tak mu jednu prostě dej hned jak ho potkáš a bude to...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 8. 10. 2007 07:31

no doted to nevim :oops: :D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mathey 9. 10. 2007 21:26

co já bych za to dal, kdyby se mě všimla nějaká borka a dala mi jen tak pusu.
Mathey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kimbo 14. 10. 2007 15:59

K tomu lihu...je hezke ze ti odboura zabrany, ale taky by tvuj dech mohl zbourat toho druheho :D
kimbo
Čtenář

Odeslat příspěvekod madeleine 14. 10. 2007 16:59

u mna osobne velmi fungovalo to, ze som od prirody velmi vesela natura... a naprotivok, na ktory sa dlhsi cas usmievas, alebo dokonca zmurknes (a to som obcas ani nechcela) naberie odvahu sam...

ak ste v blizkosti toho druheho a poznate sa nejaky ten cas (usudzujem z prveho prispevku), pomoze, ak sa budete relativne dobre bavit, tak ked sa budes na niecom smiat, alebo nieco zaujimave hovorit, naklonit sa k tomu druhemu a viac menej nekonkretne sa ho dotknut... ak ma zaujem, tento prvy krok moze pomoct nabrat odvahu... ;-)

ja sama som dost hanbliva, aj ked by to uz dnes do mna nikto nepovedal, ale vzdy mi toto pomaha... hlavne, ak chcem prekonat neosobnu barieru komunikacie...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 14. 10. 2007 18:11

madeleine píše:u mna osobne velmi fungovalo to, ze som od prirody velmi vesela natura...


Asi tak neviem si predstavit, byt s niekym a byt ticho...to jednoducho nejde. Vacsinou zacnem kecat o blbostiach na to mam talent :wink: a ten druhy sa po chvili uvolni a uz je to vpoho.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 14. 10. 2007 18:21

no právě to je problém s váma holky, těžko se najde nějaká která člověku pomůže rozvíjet rozhovor, pokud chtěj hovořit oba tak hovořej, ať už o čemkoli, kdežto když témata přehazuje jen jeden, má to podstatně těžší, nejhorší když holka každý téma nebo otázku odpálkuje slovy: "ano, bezva, jo" nebo podobně, to je na zabití...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 14. 10. 2007 18:25

Grammator: presne, ale obcas se i takova da rozkecat ;) ale je pravda ze kdyz mi podvacaty odpovi "to jo no" tak uz to zacina stvat :-/
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků