Bylo pozorováno anomální těleso směřující ke slunci

Diskuze o vesmíru, nových vědeckých objevech i technice v běžném životě

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod gronenzon 30. 9. 2007 19:17

No samozřejmě, jenomže já čekal, když máme miliony vědců a hodností, že už takové "pracovní postupy" existují a že konkrétní lidí ví co dělat, jenom jsem chtěl zjistit co konkrétně existuje, takový obecný "až uvidím v lese před sebou medvěda zavolám myslivce" ...jak a čím to vymyslím až to nastene... , je trochu... :D a to jestě nevím zda myslivec má vůbec brokovnici nebo jenom prak a hrst bukvic... :lol:

S tím doktorem je to tak že on je daleko připravenější, má připravené nástroje a tak, co se týče kosmického prostoru tak pravda je taková že nyní lidstvo nedokáže setřelit ani malej kamínek.
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

{ ... gronenzon total-parmenent logout 29.11.2007. }
gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 30. 9. 2007 19:25

jenze kdybys nevedel ze v lese ziji divoka zvirata, resp. by sis myslel ze nejaka sance je, ale neznal by si zadne zvire, jeho chovani nic, tak bys delal co? Jak by ses na to pripravil?


uvazuj trochu

treba doktor ma tu vyhodu ze mnoho doktoru pred nim uz dokonce operovalo a tak si to mohl v klidu krasne nastudovat

na prichod emzaku se lze pripravit jedine hodne obecne, pokud vubec
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gronenzon 30. 9. 2007 19:31

Jak ? vezmu si vysiláčku a brokovnici, a ať potkám zajíce nebo medvěda nemám v ruce jenom chleba s máslem. A když náhodou potkám (o kterým jsem netušil že je) Dinosaura, tak ho střelím do oka a budu zdrhat.
Chápeš ? uvažuj trochu.

A ti doktoři před náma můžou být nějasný zmínky a legendy z minulosti + válečný zkušenosti lidí z toho jak se mydlí mezi sebou akorát je třeba to přetavit do něče použitelnýho, pokud to už někdo neudělal.

Víte, jak komičtí lidi jako druh jsou pokud nic nemají ? přitom jak se neustále tváří nadutě , hlavně různé hodnosti :mrgreen: tomu se říká cirkus Humberto par exellance.
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

{ ... gronenzon total-parmenent logout 29.11.2007. }
gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 30. 9. 2007 19:46

gronenzon píše:Jak ? vezmu si vysiláčku a brokovnici, ..../quote]


proc by sis bral tyto veci kdyz bys nevedel ze v lese ziji divoka zvirata?

a s kosikem na houby dinosaura do oka nestrelis
(no muzes to po nem hodit, ale spise ho jen naseres a upozornis na svou pozici :D )

ver tomu nebo ne, ale prvni pitva se uskutecnila nekdy pred 700 lety a behem ty doby se lidska anatomie zvladla tak ze se da pripravit odbotnik temer na kazdy pripad

vysvetli proc predpokladas, ze komunikace s emzakem je neco uplne odlisneho nez klasicka diplomacie? na tu mame odborniku vice nez dost
Naposledy upravil ES0 dne 30. 9. 2007 19:47, celkově upraveno 1
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hijack 30. 9. 2007 19:46

2 gronenzon: Doktoři nemají žádnou zkušenost s emzákama. Nevíš co udělají. Taky to může dopadnout jako s medvědem. Ukousne ti palici. Ale budete na tom oba stejně. Ty máš hlavu v hubě, on má hlavu v hubě.Krizový scénář je v kelu.
hijack
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 30. 9. 2007 20:13

To zě to těleso spomaluje je minimalně divny :) ty stranky jsou nejak důvěryhodný?
Jinak plán proti šutru kterej by mohl ohrožovat zemi je tady http://www.novinky.cz/koktejl/vedci-hlidaji-asteroid--ktery-zemi-hrozi-v-roce-2036_123593_f1jti.html sice jsou to jen novinky.

gronenzon: Střelíš ho do oka a utečeš, jak víš kde má oko? Ten emzák muže vypadat jako ktabice od džusu co mam na stole (nic lepšího me nenapadlo)
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 30. 9. 2007 20:18

grz: tak se držme té analogie s lesem... on tam nemusí být jenom medvěd, zajíc a dinosaurus, ale taky roj vraždících včel,mina z druhý světový, nelegální skládka extrémně toxického odpadu nebo třeba deset metrů vysoký chodící hřib s IQ 170... tak a teď se na tohle plus milion dalších možností co se mi nechce psát připrav...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hijack 30. 9. 2007 20:23

Taky by tam mohl býti prosím pěkně, tuleň.
hijack
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gronenzon 30. 9. 2007 21:11

No jak chcete :twisted:
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

{ ... gronenzon total-parmenent logout 29.11.2007. }
gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 30. 9. 2007 21:15

tak jsem se ted mrknul na nektere tve starsi prispevky, coz delam u lidi kteryma si nejak nejsem jisty :)

a zarazilo me ze snad kazdy druhy byl zeditovan a nahrazen "xxx" :hm
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gronenzon 30. 9. 2007 21:26

Hrozná škoda co ? prostě když mé názory špatné jsou a nikomu nehodí se udělám rollback.
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

{ ... gronenzon total-parmenent logout 29.11.2007. }
gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hijack 30. 9. 2007 21:40

Víš, možná je to tím že my ostatní taky nechceme být za blbce.Škoda stěmi medvědy.Málem to vypadalo na "ppp"
hijack
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gronenzon 30. 9. 2007 21:42

Aha, takže jste honorace a vědci ? smůla.

kwak píše:To zě to těleso spomaluje je minimalně divny :) ty stranky jsou nejak důvěryhodný?
Jinak plán proti šutru kterej by mohl ohrožovat zemi je tady url]http://www.novinky.cz/koktejl/vedci-hlidaji-asteroid--ktery-zemi-hrozi-v-roce-2036_123593_f1jti.html[/url] sice jsou to jen novinky.

gronenzon: Střelíš ho do oka a utečeš, jak víš kde má oko? Ten emzák muže vypadat jako ktabice od džusu co mam na stole (nic lepšího me nenapadlo)m/quote]


Ty stránky jsou vybraný náhodně, ještě nic ? nevím jestli se mám smát nebo brečet.

k článku: Věřím, že bude možné sestrojit vesmírnou loď, která bude schopná v případě potřeby pohnout dráhou asteroidu. Takovou výpravu by bylo potřeba vyslat před rokem 2025, abychom si mohli být jistí, že ke srážce se Zemí skutečně nedojde," dodal Healy.

No jo, myslivec má železo na brokovnici ještě v hutích :D
------------------------
To jste opravdu nepochopili že jde o příklad ? proto "Víš, možná je to tím že my ostatní taky nechceme být za blbce." ? smutný.

EDIT: Pokud jsem se někoho dotknul tak se omlouvám, nebyl to záměr, zbytek už se nějak zvrhnul jak jste se na mě sesypal/i.
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

{ ... gronenzon total-parmenent logout 29.11.2007. }
gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sportman 17. 10. 2007 07:32

kosch píše:mezi asteroidem a emzákem je naprosto zásadní rozdíl :!: ...asteroid je zcela předvídatelný roky nebo měsíce dopředu, ví se co to je a co se s tím dá dělat... o mimozemštanech to neplatí ani náznakem... a při existenci oněch milionů možností jak by to mohlo vypadat, prostě plánovat nelze...o/quote]


dovolim si oponovat. asteroidy zdaleka nejsou tak predpovidatelne jak by se mohlo zdat a zdaleka nejsou zmapovany drahy vsech asteroidu. Nejpravdepodobnejsi moznost je ze asteroid spadne
az kdyz proste spadne nebo se o nem dozvime par dnu pred dopadem. To uz tu ostatne bylo parkrat i v teto moderni dobe, jenomze jsme meli pokazde stesti a asteroid minul Zemi. A pak taky nedavny dopad male meteoritku v Peru. Spadl nekde mimo mesto - opet jsme meli stesti. Mohl spadnout klidne do centra Prahy.
sportman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sportman 17. 10. 2007 07:41

gronenzon : ja na tom odkazu ktery jste poslal nic o zpomalujicim objektu nemuzu najit. Kde presne ta informace je ?
sportman
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků