Ohrnout nebo neohrnout? :))

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pickun 26. 9. 2007 17:45

Taky si myslim, proto chodim se zavrenou pusou.
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 9. 2007 17:52

Grammator píše:hmm tak to já jazyk dycky schovávám... nějak mi to přijde že když člověku koukaj jazyky tak vypadá jak kretén... /quote]
exactly :wink:
mbing píše:Nemohu posoudit, mam dlouhe nohy, tudiz neohrnuju. :mrgreen: Jinak to nemam rad, bordelu je v tom plno.

jo, to já vždycky jím čerstvou housku a pak to musím srolovat dolů, vysypat drobky a zase ohrnout zpátky :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 9. 2007 20:33

a do výstřihu si obvykle nedrobíš?? :D

taky se to pak vysype... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 26. 9. 2007 21:04

to propadava:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 9. 2007 21:12

Když to není zkrácený hned od mala, tak je hygienický ohrnovat. A mýt to pokaždé, když se příjde zvenčí, nebo z "nečistého" prostředí.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 27. 9. 2007 05:40

mawe47 - ne nezbytně...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 27. 9. 2007 05:52

gramator - zalezi na velikosti vystihu:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 27. 9. 2007 13:39

Samuel Gordon píše:Predstavte si ciste teoretickou situaci, kdyby vam nekdo doma rekl, ze si mate ohrnout dlouhe rifle, protoze je na tech kalhotech prach a tim jak chodite, tak se spini a nici koberec. No co byste na tohleto rekli?? :lol: Fakt by me to zajimalo... :oboze

Viem, ake je asi pre vas dolezite, aby ste boli stylovy a cool, ale ked si kupite prvy koberec do svojho prveho bytu, ani po nom nebudete chodit a nieto este dumat nad tym, preco niekto po vas nieco chce.

Z vlastnej skusenosti, ten kto ti to povedal ma pravdu... pretoye aj ked je vonku sucho, teniskami alebo inou "in" obuvou si na rifle nanasas bordel z vonku, ktory sa potom prenasa na koberec... a kedze obuv na von ma vyssiu podrazku ako obuv na dnu, automaticky celkom slusne deries kobercove vlakna, prenasas bordel a viris prach... ;)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 27. 9. 2007 14:21

MarkFX píše:a do výstřihu si obvykle nedrobíš?? :D

taky se to pak vysype... :) /quote]

někdy :oops: :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 27. 9. 2007 14:52

madeleine píše:Viem, ake je asi pre vas dolezite, aby ste boli stylovy a cool, ale ked si kupite prvy koberec do svojho prveho bytu, ani po nom nebudete chodit a nieto este dumat nad tym, preco niekto po vas nieco chce.

Z vlastnej skusenosti, ten kto ti to povedal ma pravdu... pretoye aj ked je vonku sucho, teniskami alebo inou "in" obuvou si na rifle nanasas bordel z vonku, ktory sa potom prenasa na koberec... a kedze obuv na von ma vyssiu podrazku ako obuv na dnu, automaticky celkom slusne deries kobercove vlakna, prenasas bordel a viris prach... ;)

Tak jo fajn. V zivote bych si do svojeho bytu nekoupil koberec, protoze jsem snad nevidel zbytecnejsi vec. Na co je to dobry?? Na nic... A ti, co mluvi o nejake cistote a maji koberec, tak si protireci, protoze vsechno, co se v nem zachytava, je dobry humus. Kachlicky nebo i plovouci podlaha jsou mnohem "hygienictejsi". Ten prach a vsechna spina, co se jednou do koberce usadi, uz z tama proste nedostanes.

Jo a s kobercem me napadla jeste jedna souvislost. Segra byla ted rok ve Francii a kdyz jsem tam byl u ni, tak jsem treba nikoho nevidel, ze by se prezouval, kdyz dojde dom... No samozrejme zadny koberce.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 27. 9. 2007 18:41

Nezahybam, mam 167cm a kalhoty jsem mela dlouhe jednou a to jen o lem, takze jsem to neresila. Jinak na cigaretovky jsem si jeste nezvykla, porad se mi to nelibi, zvlast na nekterych slecnach....
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 9. 2007 20:08

aquarkko píše:
MarkFX píše:a do výstřihu si obvykle nedrobíš?? :D

taky se to pak vysype... :) /quote]
někdy :oops: :mrgreen:>/quote]

také se tomu krásně říká že Krmíš (paseš) kozy... :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 9. 2007 20:10

cassies píše:Nezahybam, mam 167cm...

167 je u holky malá nebo velká výška??

když tak přemýšlím že já mam 190 a když se ke mě postavíš tak mi budeš tak pod ramena, takže asi né zrovna nejvyšší... :hm :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 9. 2007 00:28

MarkFX píše:
aquarkko píše:
MarkFX píše:a do výstřihu si obvykle nedrobíš?? :D

taky se to pak vysype... :) /quote]
někdy :oops: :mrgreen:>/quote]
také se tomu krásně říká že Krmíš (paseš) kozy... :-P-/quote]

aspoň nemečijou hlady :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 00:30

ale v určitém věku už by se holky měly odnaučit pást kozy, jinak budou přetučnělé a posléze je potahají po zemi :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků