Lyžiarsky výcvik

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 21:39

jo joo... doma u PC ti přece bude líp no né?? :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 9. 2007 21:41

to ale nemyslíte vážně...? oba
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2007 21:41

Pade: proč si hraješ na dospělýho, když jim ještě nejsi a hooodně dlouho nebudeš? Nevaž se, odvaž se ;) Si dítě, tak se bav a nehrej si na dospělýho ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 21:47

LukasKoudak: máš trochu pravdu ale nemožem, pitim alkoholu by som porušil slub sebe a svojim nadriadenym...

ale asi to vidim na plnu pamatovu kartu filmov :hm
potom nejaku knižku
a niečo čo este rozmyslím...

ale skuste niečo ešte navrhnut, zide sa to aj dalším :)
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 19. 9. 2007 21:48

Lukas ma pravdu, ked vies, ze to bude pre teba nudne, nechod tam (pokial nie si masochista a nevyzivas sa v sebatriezneni). Takisto maju pravdu aj vsetci ostatny. Lyziarsky kurz je o alkohole, dievcatach, zabave a obcas o lyzovani.

Pade píše:sport? to ja rád, spoločnost? len inteligentni ludia na urovni, alkohol? nepripada do uvahy vzhladom mb]k mojmu spolocenskemu postaveniu a nazoru[/b]


V prvom momente ma pri takejto reakcii napadlo, ze tvoj otec musi byt reverend. Az potom som si uvedomil, ze v SR asi tazko. Takze neviem ake vysoke je tvoje spolocenske postavenie, ale uz som videl opiteho nejedneho kamarata z "vyssich" kruhov (seba nevnimajuc :oops: ). Mimo ine, syn znameho politika, dalej uspesny sportovec a pod. Takze spolocenska uroven nie je az takym dolezitym dovodom (niekedy skor naopak). Mozes mi please napisat, ake je tvoje spolocenske postavenie? (kludne staci aj SZ)
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2007 21:50

Pade: tak nepij, dá se bavit i bez alkoholu. Já taky na lyžáku nepil a jak sem se bavil ;) Prostě paráda... A hlavně i když si takovje, že se s moc lidma nebavíš tak se tam s pár lidma seznámíš. A hlavně nebraň se kontaktku s lidma ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 21:58

počkej, ale vlastně vzhledem k jeho věku ten alkohol nebyl dobrý nápad... Až ted sem si to uvědomil :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 19. 9. 2007 22:02

jj, lukas ma opat pravdu. Toto je urcite najvhodnejsi sposob. Ono je to vzajomne, ked ty bocis od ludi, postupne oni bocia od teba. Ja som vdaka lyziarskemu a tomu co sa na nom stalo lepsie zapadol do kolektivu (v skole som bol vtedy neceleho pol roka novy).
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 22:06

to spolocenske postavenie som nemyslel tak 100% vazne, ale nebol to cisty vymysel, nieco na tom je, (bolo by to tazsie vysvetlovanie pre mna, nenapadaju ma vhodne vysvetlenia mozno zajtra)


ale uz som sa teda rozhodol, pojdem tam, a budem pozerat filmy/rozpravat o informatike, a pripadne zoberiem notebook a nove veci hned odkusam, potom zoberiem ešte plnu zasobu jedla a bude to... ale nie je to az taka nuda, ako asi vyznelo z prispevku, je to len take ze minuli sa napady na diskusiu, filmy sa dopozerali...

JohnDellinger: reverend nie, ani nic az take, ale zase nic az take nedolezite

tak necháme to tak, a radšej povedzte nejaké zážitky z lyžiarskych výcvikov... čo ste presne robili, o čom sa rozpravali, čo ste robili v stave opilosti, atd, som zvedavy co ste vyvadzali ... :hm

úprava: ok, skusim sa trochu porozpravat so siedmakmi, ak sa ale nebudu chciet rozpravat o tom, o čom sa už dnes rozpravaju decká v 5. ročníku, téma nevhodná do 18. rokov, dúfam že sa teda nejaká spoločná téme nájde :hm
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 22:12

Prej tema nevhodna do 18. Pade uvolni se trochu, je ti 13. :|
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 22:17

máš pravdu, ale tieto veci ma až tak nezaujimaju, na temu nevhodnu do 18 by sa dalo vykecavat kolko by som chcel, ale mna to nebavi :hm
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 19. 9. 2007 22:37

to Pade: Hlavne sa s nikym nebav o informatike, lebo pokial to nie je zajazd strednej skoly so zameranim na IT, tak urcite informatika nebude tou pravou temou - skus streaming - kracaj s davom bav sa so spoluziakmi na temy, o ktorych diskutuju oni. To, ze ty si myslis, ze pre teba nie su vhodne debaty, ktore nemaju velku spolocensku vahu nie je pravda. Myslim, ze by si sa mohol aspon tam skusit spravat primerane k svojmu veku (to je prvykrat, co taketo nieco hovorim cloveku v takejto rovine - spravat sa menej dospelo). Nemyslim tym samozrejme to, ze sa mas opit.
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 20. 9. 2007 07:08

mas pravdu, az na vynimku, lebo nepoznas spoluziaka, ktory sa najradsej rozprava len o tom (teda 3D grafika a ostatne suvisiace) :)

ale dakujem za rady, skusim nieco najst, predsalen, musi ma aj nieco ine bavit okrem informatiky, a nebude na skodu zoznamit sa a zarozpravat so siedmakmi
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod xmickey 20. 10. 2007 15:44

Teprv mam za sebou jen jeden lyzak ale fakt super, jel bych zas :)

Lyzak v 6. tride, fakt parada...
Rozbil sem tam televizi, skamaradili sme se s mistnim opravarem (Lojza :mrgreen:), skakali sme z prvniho patra do snehu, kazdy vecer kurili, o pulnoci sme se chodili v papucach klouzat po snehu :nenapadne Sranda byla :-P

Nejvic ta televize... to zrovna byly olympijske hry neboco a ja cumel na hokej (normalne me sport v telce nezajima) a pak nevim co nas to napadlo ale zacli sme mlatit do televize no a ja sem dal posledni 3 rany. Uplne krasne to vyslo, zleva, zprava, zvrchu a blik a tma v cele chatce :) Pak sme tu televizi jeste zkouseli v jine chatce a najednou se ta televize rozsivitila, obrovskej zablesk a bylo po televizi a dalsi chatka bez elektriny... :D
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 10. 2007 16:32

lol....

no ja na lyzaku nikdy nebyl... a ted me to stve o to vic ze se jede s tridou grafiku... a GRAFICEK!!!!! :'(
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků