Lyžiarsky výcvik

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 19. 9. 2007 20:27

Pickun - no to my taky(alkohol), a na prasarny bych malem zapomel ;-)
man.in.nirvana
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 19. 9. 2007 20:31

Pade píše:manli: diky, jeden nápad teda mám, som zvedavý na dalšie

rozhovory su pre mna nudne, pretoze ludia v skole nie su nic moc vyspelí, takže oni moc chápať nebudú p čom rozpravam, a dalšia nevýhoda že tam idú terajší siedmaci, a ja ich nepoznam, takže rozhovory su ešte obmedzenejšie
Manli2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 19. 9. 2007 20:33

Manli2

On ma 13 tak asi so strednou nepojde :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 9. 2007 20:35

Pade píše:rozhovory su pre mna nudne, pretoze ludia v skole nie su nic moc vyspelí, takže oni moc chápať nebudú p čom rozpravamp/quote]


Po par pivech ze sebe bude sypat radobyexistencialni moudra kazdy, nejen ty :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 19. 9. 2007 20:36

no dobře těď už to vim.... :D


v tom případě bych omezil to pití vzal si učení a učil se... :mrgreen: :D
Manli2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 19. 9. 2007 21:04

No my jsme lyžák měli, ale já tam nejela... lyže (a celkově sport) není nic pro mě :mrgreen: ... každopádně, co holky vyprávěli, hodně oblíbenou zábavou, je volat na infolinky operátorů a chtít "telefon pro tchýni, nejlépe ruské výroby" :mrgreen: ... nebo volat na různá čísla s tím, že dotyčný vyhrál dva miliony korun od firmy vyrábějící kondomy a výhra měla být udajně za jakousi soutěž (... v čem asi...? :D) ... ale mě lyžák neláká, doma se zabavím lépe.
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 21:05

to je vůl ten Pade... mě se zdá že stebou to jde zase jaksi z kopce... :nenapadne:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 21:09

to sou ti lidi co nemaji radi sport, spolecnost a hlavne alkohol
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 21:09

z kopce? proč?

ja len hladam nieco cim sa zabavim, a aby to bolo na urovni, ked vidim tie zabavy co robili ostatni tak som rad že som sa nudil.... ale viem že ak dovtedy dám opraviť PSP, tak ho tam zoberiem, s notebookom som si neni istý, budem mať dosť batožiny aj bez toho, ale možno to zvladnem, ale stale neviem čo budem robit, ak tieto zabavy zlyhaju, robit zle siedmakom nebudem, rozpravat sa urcite nebude o com, ... ?

sport? to ja rád, spoločnost? len inteligentni ludia na urovni, alkohol? nepripada do uvahy vzhladom k mojmu spolocenskemu postaveniu a nazoru
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 21:19

My sme tam jeste meli stolni fotbalek a kulecnik za darmo, takez to slo. Muzes poslouchat hudbu. Ted jsem si vzpomnel jak sme si zpivali O-Zony :D :D :D
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 21:26

kulečník by bolo super, stolni fotbalek by tiež nebolo zle, ale ako som počul referencie, ideme do zapadákovského hotela :(

chcel by som tam doniest nejaku knižku, čo by ste odporučili?
alebo nejaku inu vec kupit/doniest z domu?
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 19. 9. 2007 21:27

mic
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 21:29

Pade píše:z kopce? proč?

ja len hladam nieco cim sa zabavim..../quote]

no v tvém případě jak tě znám tak do batohu notebook s internetem, Travianem... :potichu
Cokoliv jiného na světě je pro tebe nezajímavé... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2007 21:31

Pade: smím se zeptat proč tam jedeš, když víš že to bude naprd? Nebude lepší zůstat doma u internetu? :lol:
anonymni

Odeslat příspěvekod Pade 19. 9. 2007 21:37

s travianom som už skončil

idem tam, lebo mam iste ze tam bude o par percent vacsia zabava ako tu, a aspon si zalyzujem... len sa pytam ake doplnky by som si tam mohol zobrat, aby som nepomyslel na nudu
Pade
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků