Na čem jste byli v poslední době v kině?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marty89 4. 7. 2007 11:38

Hádám, že asi ne u nás.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 4. 7. 2007 13:45

Marty: ???
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 14. 9. 2007 09:09

The Zodiac - mám rád filmy inspirované skutečnými událostmi.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 14. 9. 2007 18:56

:arrow: Harry Potter a Fénixův Řád | 68%

I když jsem příznivcem této kouzelnické ságy, tak mě tento film moc neoslovil, možná ale právě proto. Vůbec nechápu, proč se Yates snažil vejít do 2 hodin, 30 minut navíc by filmu vůbec neublížilo. Nelíbil se mi ani střih, dokonce ani hudba nepatřila k nejlepším z HP filmů. Pochválit ale musím výkony Imeldy Stauntonové a Daniela Radcliffe. Neznalému divákovi se může film jevit jako chaotický a nepřehledný, fanouškovi tam zase hodně věcí chybí ...

:arrow: Simpsonovi ve filmu | prostě Simpsni!

Tenhle film jsem si nemohl nechat ujít a byl jsem nadmíru spokojený po shlédnutí tohoto filmu. To prostě musíte vidět!

:arrow: Faunův labyrint | 90%

Režisér se pokusil o spojení "pohádkového" světa s krutou realitou II. světové války. A světe div se, ono to funguje. Rejžovi se povedlo výtečně vykreslil kontrast mezi pohádkovou říší a nelidským kapitánem bez špetky soucitu. Tento film ve mě zanechal silný dojem a zůstane uložen v přihrádce s jménem "The Best".

:arrow: Bourneovo ultimátum | 90 %

Matt Damon se vrátil aby konečně rozluštil svojí minulost a rozhodl se, že to bude ve velkém stylu. Film v podstatě obsahuje několik dlouhých a precizně udělaných honiček, je to pecka. Film Vás nutí se nepřetržitě soustředit na plátno, on Vám nedovolí strhnout ani na chvíli oči jinam. A po pravdě, kam se hrabe James Bond, či Ethan Hunt na Jasena Bournera.

:arrow: Medvídek | 75%

Oddechová komedie ze života, ale bohužel Medvídek nemá nic, čím bych si ho zapamatoval. Prostě je to klasická česká komedie, která potěší. Nic víc, nic míň.
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dandy 15. 9. 2007 12:04

Shrek třetí - jako u většiny filmů s číslovkami za názvem: se zvyšujícím se číslem kvalita filmu klesá.
Dandy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 9. 2007 12:43

The Sipmsons :lol: "Spajdr vepř..." Kdo viděl pochopí :lol:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 15. 9. 2007 13:09

v kině sem nebyl asi 5 let
PC: C2D E6400 2,13 @ 3,26GHz + Ninja rev. 2, Gigabyte EP35-DS4, Gainward GTX 260 GS, 2 x 2GB DDR2 Patriot 800MHz , Seagate 7200.10 250GB + Seagate 7200.7 120GB, Enermax PRO82+ 525W, HP Pavilion w2228h

Notebook: Apple MacBook unibody 13,3"
man.in.nirvana
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 17. 9. 2007 23:13

Já už pár měsíců a rozhodně bych se rád na něco opět mrknul :hm
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 18. 9. 2007 16:54

Naposledy jsem byla včera na filmu Princezna a Bojovník.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 18. 9. 2007 18:24

eRiper píše:The Sipmsons :lol: "Spajdr vepř..." Kdo viděl pochopí :lol:-/quote]
Jojo chápu... :mrgreen: ale na tom sem v kině nebyla...

Naposledy v kině...? to si už nepamatuju :mrgreen: ... ale myslim, že to byl Shreck 2, nebo 1... ale už nevim :oops:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 18. 9. 2007 19:33

v poslednej dobe? nič
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 20. 9. 2007 19:17

Včera jsem byl poprvé po deseti letech v kině na Piráti z Karibiku 3 - Na konci světa. V porovnání s předchozími byl tento o dost více sci-fi. :shock:

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 9. 2007 20:17

náhodou, na Simpson Movie sem zašel do kina snad po 2 letech...

teda vlastně ještě sem jsem si byl do kina vychutnat pro mě nejočekávanější film roku 300 - bitva u Thermopyl 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 30. 9. 2007 22:32

Byl jsem na Bournovo ultimátum a rozhodně to stálo za to..I když to bylo takové zakončení triologie, jako že bude další díl či nebude..

Někde jsem četl, že možná ano, ale že dějově to už nebude navazovat na tyto 3 díly. Jinak souhlasím s názorem, že Jason Bourne je rozhodně lepší než James Bond :mrgreen:

A hodnocení, určitě vysoké - 9/10
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 1. 10. 2007 11:12

Simpsonovi ve filmu. No, byla to taková klasická zábava, jako kdyby dali dohromady tři díly.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků