Ukážte svoj talent

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 12. 9. 2007 19:47

Máte na niečo talent? Ak ano, ukážte vzorku :wink:

//bombul: Prosim pre tento raz sa drzte v medziach temy a slusnosti. Dakujem.
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noclaf 12. 9. 2007 20:05

Ja dokazu nenapsat sem uz ani jeden prispevek.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 12. 9. 2007 20:16

Nechci se chlubit ale nějak takto mi to jde ... : http://youtube.com/watch?v=Gp_QX6MYXvk& ... ed&search=
Akorát jen čučim na ty borce s awp bez optiky :D
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 12. 9. 2007 20:38

Jilke: kde hrajes, nekdy to zkusime... i kdyz ted hraju celkem prd...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 12. 9. 2007 23:05

Ja viem rychlo zmurkat, dlho hovorit o nicom, skladat basnicky na rozne nesuvisiace slova, varit a piect, som dobra uprave materialov na prezentaciu, ciastocne fotogenicka a venujem sa fotografovaniu... ale az na to posledne asi maloco predvediem... :mrgreen: mozem sem dat fotku nejakeho kolacika co sa mi podaril a potom o nom napisat siahodlhu basnicku o nicom... :mrgreen:
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 13. 9. 2007 06:31

ja si bohuzel nejsem moc vedoma niceho, v cem bych nejak vynikala a mela na to talent:)
ale minimalne mam talent na to se za kazdych okolnosti nekam prastit, zakopnout i tam kde to neni mozny a tak:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 13. 9. 2007 09:15

to madeleine: vyse polovica tvojich zrucnosti by ta predurcovala na pracu copywriterky (bez nadsadzky).

hmm, ja som si zatial nevsimol, ze by som mal nejaky talent i ked moj psycholog tvrdi opak. :wink:
Naposledy upravil JohnDellinger dne 13. 9. 2007 15:12, celkově upraveno 1
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 13. 9. 2007 11:34

Já mám talent debilně kecat, ale to asi není nic výjimečného.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PachezZ 13. 9. 2007 13:50

maximalne http://pachezz.deviantart.com/gallery

jo a mam asi talent na bourani aut :D
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 13. 9. 2007 13:56

Suk : Kde chci :D Pak napis muzem nekde spolu zahrat :-p
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 9. 2007 14:07

talent na jednání s lidma... v travianu sem například vyhlášený diplomat... ukecám cokoli... ve škole taky nemám problém protože všechno prostě ukecám... jsem mistr slova a docela mi jde psychologie...
jsem expert na diablo ale to není talent... rád řešim složitý problémy a situace...
pochopitelně mám talent na architekturu a kreslení...
mám fotografickou pamět vyvinutější než všechny ostatní (paměti), zase když se mi někdo představí do telefonu tak za pár vět už nemám páru, taky se mi blbě pamatujou obrazy.Mám dokonalou představivost...
Mám talent na angličtinu, nikdy sem se moc neučil gramatiku, jde mi to samo, stačí se šprtat slovíčka...
Umim se probudit kdy chci... prostě si řeknu hodinu a pokud spim alespoň rozumnej počet hodin tak vstanu (a nemusim ani vědět v kolik sem šel spát)...

Když si ještě na něco vzpomenu tak řeknu ;)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 13. 9. 2007 14:25

jilke - to se mi moc nezdá to video...na jeden zásobník sem napočítal cca 12 nábojů.A v desertu je jich AFAIK 7.Takže buď to je nějaká super spešl modifikace, nebo se mu nezobrazuje nabíjení (přitom někde jo)...nebo číta...
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 13. 9. 2007 14:55

Jadiné čeho jsem si vědom, že umím pořádně zaduřit do kopačáku a vystřelit velice nepříjemnou nadprůměrnou jedovku. Jinak jsem v normálu :lol:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Najja 13. 9. 2007 14:59

Já a talent? ... Nic mě nenapadá :lol: ... Ale když už, tak se říká, že umim malovat (už i tu na pauze jste se mohli přesvědčit, že tomu tak není :D)... Dál mě baví fotit, ale talent na to nemám (:D - se můžete přesvědčit zase na galerii MM)...

Potom, mam takový ty všeobecný talenty: zkazit, co se zkazit dá,... Zapomenout, co se zapomenout dá (a i to co nedá),... Prostě klasika :D
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2007 16:21

No nevím jestli to je zrovna talent, ale prostě jak bych to řek. U starších lidí a především žen, jsem velice oblíben :) Hlavně sem si toho všimnul ve škole. I když mi to moc, nešlo a občas sem zlobil tak mě prostě učitelky měly rády a občas mi místo 4ky daly na vysvěčdčení 3ku a tak :) A bežně slýchávám, na sebe samou chválu, právě od starších žen, ve smyslu že se chovám dobře, že dobře vypadám a tak :) Nechápu :eh :) A to si nevymýšlím to je fakt :) Když sem to slyšel pár krát, tak sem si řek ha ha ha, ale slýchávám to docela často :-P :-P :-P :)
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků