Gambrinus liga 2008/2009

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Freebitch 3. 9. 2007 16:27

Slovan to je tym!!!! Hrozna ostuda
Nokia 6288 + Nokia 6300
Freebitch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 9. 2007 17:37

Muze mi nekdo rozumne vysvetlit proc uz potreti (v patem primem prenosu z letosni sezony) vysilaji v primem prenosu Bohemku, ktera hraje naprosto priserny fotbal?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 9. 2007 18:15

bo je to zadarmo...8)
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 9. 2007 19:39

no toho sem se bal :mrgreen:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 3. 9. 2007 19:40

Jo, ČT nemusí se štábem nikam jezdit. Jinak ale bylo derby, tak to z mé strany je akceptovatelné. Navíc v Ďolíčku bývá atmosféra na dobré úrovni, takže taky plus pro přenosy. Dnešní fotbal byl sice kapku "druholigový", ale jinak docela zábavný, hlavně ke konci. V příštích kolech ale Bohemku do TV nechci. A nechápu, proč nedávají Baník. :eh V příštím kole až konečně na Strahově. :oboze

Jinak jsem objevil další verzi "fontány pre Spartu", tak jestli někdo chce, můžu vložit. :D
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod teplice 3. 9. 2007 19:42

Protože Baník je nic moc, Teplice..to je tým :D Já vim..bez Fenina na to nemaj a to ví každej ;)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 3. 9. 2007 19:42

Bude tam pivo ? :-)
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 3. 9. 2007 19:46

teplice píše:Protože Baník je nic moc, Teplice..to je tým :D-/quote]

Povíme si pak... :-P 8) Minimálně teda nechápu, na co máte top stadion v lize, když vás chodí jenom čtyři tisíce. :hm Kde se dá něco dočíst o výstavbě/rekonstrukci toho stadionu - kdo to financoval atp.?
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod polda 3. 9. 2007 19:51

ČMSF....bo jim Teplouši slíbili volňásky na repre.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 3. 9. 2007 19:52

Kdo to financoval? To si nemusíš nikde číst, řeknu ti to sám:

V Teplicích je veliká firma, řiká se jí Glaverbel Czech, možná jí znáte. A její ředitel, jistý pan Popovič, je trošku pracháč. A prostě financuje, dle mých odhadů, až 80% celého týmu. A to víš, je mu je jedno..milion sem, milion tam..

A proč chodí na fotbal málo lidí? V TCE prostě o tento sport zájem neni a asi ani nebude. No jo..hlavně, že ho máme...ale peníze jsou v ****** :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 9. 2007 19:23

Když jsme jeli přes Teplice po nějaký dálnici, tak je ten váš stadion pěkně vidět u silnice :) ...

Ad Slovan: Hrůza, děs, co předvádějí, to jsem dlouho neviděl, ovšem, hostování Pudila ve Slávce, super :wink: ...

Ad Bohemka: Ano, štáb ČT nemusí nikam moc jezdit. Jak zde iněkdo říkal, v Ďolíčku je někdy pekelná atmosféra, ale asi, jak to dávají v tv, tak se hodně lidí rozhodne raději to sledovat z pohodlí domova ...

Ad Slavie: Super fotbal, skvělý Vaniak, teď přišel na půl roku Pudil, jen tak dál chlapi :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 4. 9. 2007 19:26

Jo je..akorát vidět reklama Glaverbel Czech :roll: a tribuna no..aby se neřeklo 8)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 9. 2007 19:32

Je vidět na stadion díky tomu, že ta 4. strana neni tak velká jako celý zbytek stadionu :)

Jak je to s tou rekonstrukcí, budete dodělávat tuhle 4.stranu aby byla jako zbytek stadionu? Je o tom něco nahořejc, ale je tam jen o sponzorovi ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 4. 9. 2007 19:49

Tak samozrejme proti atmosfere v Dolicku nic nemam, Bohemka je mi sympaticka, ale nevim no, je to novacek a prece jen, v te televizi by mohli davat pokud mozno atraktivnejsi zapasy, kdyz uz je to teda jen jeden prenos tydne (pocitam jen CT2)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 5. 9. 2007 16:48

ja si taky myslim, treba spartu, banik, nebo slavii, i kdyz ani jednoho nemam rad
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků