Implantáty - RFID čipy s číslom 666

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pickun 28. 8. 2007 20:45

Pade to nepochopil :D :D :D
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cospel 29. 8. 2007 11:03

Cospel
Čtenář

Odeslat příspěvekod Pade 29. 8. 2007 14:44

dik za link, je to fakt uzitocné pozriet cele, aspoň som si potvrdil pár vecí a niečo sa dozvedel...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod ciapka 29. 8. 2007 15:15

Cospel píše:http://video.google.com/videoplay?docid=-7278766956791576096

Doporucujem pozriet.

moze niekto urobit v bodoch o com to bolo? nechce sa mi hodinu pri tom sediet
ciapka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kostislav Hrobotvor 29. 8. 2007 15:36

Pamatuju si před několika lety, že když se ještě o RFID čipech moc nevědělo, tak tady byly "zaručené" zprávy o tom, že všichni budeme označeni čárkovým kódem s číslem 666, který budeme mít někde vytetovaný na těle. Nic se nestalo. Takže s těma čipama bych to viděl stejně, jenom se trochu poupravila technologie podle dnešní módy. :-)
Kostislav Hrobotvor
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 29. 8. 2007 16:03

čiarový kód má 666, na začiatku, v strede a na konci, dve dlhé paličky, overíš ak tam máš 6 a nad ním kratšie paličky ale su rovnake... 666 jak vyšité... a čipy už niektorí ludia prijali, a stále prijimaju...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 29. 8. 2007 16:05

Nuda, konspirační teorie o 9/11, čipová totalita atd. Tentokrát za to můžou světoví bankéři toužící po světovládě. Je milé, že hrozba čipové totality není vedena z náboženských pozic. Ale mrzí mě, že tam zase jednou chybí Židé. Autoři jsou trapní amatéři, kdyby tam ještě dodali, že přece ti bankéři jsou Židé, tak by to teprve mělo šťávu. A vůbec jsem se tam nedozvěděl o atentátu na Kennedyho, americké návštěvě Měsíce a tak. Prostě slaboduchá konspirační teorie. Teda, viděl jsem jenom tu třetí část. Asi se kouknu na celý film, třeba se dozvím něco o tom Kennedym a tak. Takové roztomilé perličky jako grafy mezi měřítka, zdroje, způsobu tvorby a tak pomíjím, to dělá kdejaký průměrný propagandista, krom jiného třeba Ekomesiáš Al Gore.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 29. 8. 2007 16:14

Case píše:Je milé, že hrozba čipové totality není vedena z náboženských pozic. /quote]


nikto nepovedal že ten rockefeller //neviem ako sa to píše// nie je satanista alebo podobné... :wink:
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kostislav Hrobotvor 29. 8. 2007 17:28

Pade píše:čiarový kód má 666, na začiatku, v strede a na konci, dve dlhé paličky, overíš ak tam máš 6 a nad ním kratšie paličky ale su rovnake... 666 jak vyšité... a čipy už niektorí ludia prijali, a stále prijimaju... /quote]


To je známý blud. Tady máš vysvětlený, že dvě dlouhé čárky v kódu neznamenají vždy šestku: http://www.pravoslav.gts.cz/zn_doby/barcode_cz.html
Kostislav Hrobotvor
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 29. 8. 2007 18:07

Cospel píše:http://video.google.com/videoplay?docid=-7278766956791576096

Doporucujem pozriet.


Tak jsem zatnul zuby a dodival to. Dyt tam ani neni velky zid co taha za dratky! Sakra jak je mozny ze z konspirace vypustili velkyho zida a jeho dabelsky plan na ovladnuti planety ... citim se jako by mi z myho oblibenyho kreslenyho serialu o vlkovi a zajicovi sebrali vlka :( .

Case píše:Asi se kouknu na celý film, třeba se dozvím něco o tom Kennedym a tak.t/quote]


Tak co... stoji to za dalsi dve hodiny casu?
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 29. 8. 2007 21:37

Docela nuda. První část je divná, úplně jsem nepochopil, co se autoři snažili říct. Je to divný pokus o srovnání Ježíše s některými legendárními postavami typu Dionýsos, Hor a tak. Nic proti, ale Ježíš je prokázaná historická osoba. Vzkříšení a věci z toho vycházející jsou už otázkou víry (byť racionálně podložené), ale jeho existence je poměrně dobře prokázaná ; ) Tudíž to srovnání docela kulhá. Druhou jsem ani moc nesledoval, ta je o 9/11, což mi přišlo zcela klasicky velmi nudné, všechny ty argumenty jsem nejméně desetkrát viděl. Ale žádní Židi, nuda.

Btw. kopíruješ moje metody zesměšňování fandů konspiračních teorií :mrgreen:
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 9. 2007 14:00

uplne presne ze ano, existencia ludi bude zavisla na cipe potrebnom na participovani cloveka v systeme trhoveho hospodarstva s nakym cislom 666 a ludia sa uz nebudu delit, odlisovat a nenavidiet pre rasu, spolocenske postavenie, bohatstvo, nabozenstvo atd. ale budu sa delit na ludi s cipom a na ludi bez cipu, skazene to bytosti ktore bude spolocnost nenavidiet a prenasledovat ako rannych krestanov, a mytus o cipoch sa odraza v mudrych textoch vseveducej biblie zrovna v dobe, ked veda a technika zaziva boom, jej vyvoj napreduje rychlejsie ako to vacsina ludii stiha sledovat, akceptovat a do svojho zivota implementovat a preto ma k technike a vede xenofobny postoj, ktory sa premieta do ich nabozenskeho citenia a zapracovavaju ho do svojich mytov.
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 3. 9. 2007 16:50

Case ma pravdu, dost nudna konspiracna teoria bez Zidov, Slobodomurarov a inych zdruzeni spajanych s kazdou poriadnou konspiracnou teoriou.

Poznam par svetovo uznavanych bankarov (ano su medzi nimi aj Zidia) a ty tvrdia, ze v blizkej dobe nic nechystaju :nenapadne :potichu
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gronenzon 9. 9. 2007 10:51

Je to moc pěkné jak do sebe nitky času od Omegy zapadají.

A=1, B=2, C=3...

COMPUTER = 3+15+13+16+21+20+5+18

6 Je číslo člověka

6 x ( 3+15+13+16+21+20+5+18 ) = 666

Kdo nebude "označen" znamením šelmy nebude moci nakupovat ani prodávat...
Pomocí čeho se uskutečňují obchody mezi firmamy, bankovní převody, transakce, platby ? čemu se klaní miliony lidí jako hotové dokonalosti a čemu věnují svůj čas, šelmička, ná čičí 666.
Tápu, neznám a proto lžu. Všichni lžou a tváří se přitom jak mudrcové, zoufalý pohled.

{ ... gronenzon total-parmenent logout 29.11.2007. }
gronenzon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 9. 9. 2007 12:03

A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků