Prosím poraďte Crossové kolo...

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukecz 23. 8. 2007 22:21

martin_o5 píše:Btw. Já snad helmu nemusím mít i tak nebo ne?n/quote]


Helma je povinná do 18, přesto......

Obrázek

Obrázek


Obrázek

fotky převzaty z bike fora :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_o5 23. 8. 2007 22:26

:lol: Včera jsem se na to díval a hned potom jsem začal zkoumat e-shopy :lol: Čekal jsem že se najde nějaký tvrdý zastánce...
Dokonce jsem musel slíbit přítelkyni, že to bude příští věc co si koupím...
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 8. 2007 22:54

no já taky sem si naplánoval že si ju za první výplatu koupím, no ale už mi zbyla tak tisícovka.. :o :nenapadne:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_o5 23. 8. 2007 23:06

MarkFX: K tvýmu podpisu... já na kole pořádně spadl jednou před pěti lety a to v zatáčce na štěrku z kopce tak při 40tce rovnou na kolena(brzdil jsem asi 7m a sám bych domů nedojel). Krásný naraženiny. Doma jsem si sedl do křesla a už jsem nevstal.
Nejlepší bylo ale když jsem ráno hýbal nohama v posteli a říkal jsem si už je to asi v pohodě. Pokus o vstanutí ale skončil pádem za ohromnýho řevu na držku...
Přijela si pro mě sanitka a šel jsem rovnou na rentgen. Na něm ale NIC nebylo a doktor se na mě díval jak na simulanta :oboze (otoky nešly poznat přes roztrhanou kůži).
Dva týdny o berlích to zpravily :|
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 8. 2007 06:06

já nevím k čemu helma (ta klasická cyklictická skořápka) je ... pač když do ní rukou lehce zatlačím z boku - posune se mně v pohodě na druhou stranu a krásně mně odhalí spánek a celou tu stranu hlavy ... to samé když do ní strčím zezadu - nahrne se mně do čela a úplně celá zadní část je nechráněná a napospas asfaltu ... to samé zepředu - odhalí se čelo a i kdyby né stejně spadnu na xicht a rozsekám si frňák, čelist, voko ... jedinej případ, kdy se přilba nehne je při přímém nárazu kolmo shora = kdybych skočil šipku do prázdnýho bazénu, tak by helma zafungovala (i když zase né moje krční páteř ... )

(a to do té helmy šťouchám jenom rukou - ráraz na zem by byl ještě 10x silnější !!! )

Přilbu mám nastavenou dobře - vzádu mám pásek na nastavení obvodu hlavy (dotaženej na můj květák) a samozřejmě i pásky pod bradu ...

Takže květák prostě ochrání jen integrálka co nosej na sjezdy a freeridy (jako na cross motorku) ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 8. 2007 16:20

no právě sem chtěl napsat že pro tebe je dobrá jedině tak integrálka když to čtu :D nebo hokejová brankářská :lol:

ja nevím jak je to stím pohybem helmy na hlavě, uvidím až si ju pořídím :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 8. 2007 10:11

MarkFX píše:ty odrazky do špic s jedním bodem sem ještě neviděl... :hm Vždycky jenom mezi 2 dráty :os/quote]


hele zrovna mám v ruce zadní kolo a je tam odrazka uchycená veprostřed na 1 drátu :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza729 26. 8. 2007 16:34

Nevíte nekdo, kde sehnat ty samolepici reflexni nalepky na rafky ?
Honza729
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 8. 2007 16:42

No právě - to je těžký. Prodává se jenom od EXU - ale to jsou asi jen 3 nálepky velikosti palce za 50 Kč :!: ... většinou to lidi sháněj v ňákejch reklamních agentůrách a speciálních papírnictvích 1m(2) za já nevím 120 Kč ! ... ty co se prodávaj na netu ty EXU - to je brutální zlodějina ! ... to má cenu 3 Kč a né 50 Kč ....
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 8. 2007 16:57

Fuck8r píše:
MarkFX píše:ty odrazky do špic s jedním bodem sem ještě neviděl... :hm Vždycky jenom mezi 2 dráty :os/quote]

hele zrovna mám v ruce zadní kolo a je tam odrazka uchycená veprostřed na 1 drátu :lol::/quote]

to bude asi nějaká mini ne?? :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 8. 2007 17:01

asi 15cm (tvar 3,14či) ... je uchycená veprostřed a volně se otáčí ... ale nemůže se protočit pač na těch koncích už překáží další dráty okolo toho na kterým je to uchyceno (kdyby byl kousek té špičky ulomenej tak už by se to protočilo)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 8. 2007 17:08

no a nasazuje se navlečením na drát?? nebo jde nějak nacvaknout...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 8. 2007 17:10

no je tam z boku takovej výstupek s drážkou a v ní je ten drát zavřenej takovou čepičkou ... je to ***** :mrgreen:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 26. 8. 2007 18:20

Myslím že kdyš chceš kolo do 10kkč tak to bude kolo na ho*no ale se třeba skus pokouknout po loňském modelu se i 2000kč slevou ale co třeba splátky ? Ostatně já mám tohle : http://www.merida-bike.cz/prodej/crossw ... 00-v-sport
Mám to týden starý a najeto 320km a zatím bez problémů ...
Jak psal Fuck8r levným kolem si udělíš jen problémy než radost

// Michal P: vulgární příspěvek odstraněn
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza729 3. 9. 2007 10:05

Odrazky ve vypletu jsou fakt jen pro zlost....
Honza729
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků