V kolikati jste se poprvé opili, popřípadě čím?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 6. 2007 12:29

fahrman: to je šílené. Osobně zvládnu vypít docela dost (když na to přijde tak i několik litrů kvalitního vína nebo litr kořalky za večer), ale takováhle kombinace by mě odstřelila a pravděpodobně bych v tom dřezu strávil podstatně delší dobu. Zásada je alkohol nemíchat, vybírat kvalitní pití a nepít ve velkém sladké likéry - pak prakticky nemůže být špatně.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 26. 6. 2007 12:30

nikdy a ničím. Jsem přísný abstinent :-)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fahrman 26. 6. 2007 12:53

ted si vzpominam - na veci to nic moc nemeni - ze jsem myslim misto vodky s juicem mel pouze 2dcl bileho :) ... kazdopadne me dorazila az ta cesta vytahem 8 pater :D
fahrman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 26. 6. 2007 15:50

mno zmena nadmorskej vysky ma pri pouiti alkoholu doost neprijemne nasledky :twisted: (odskusane, odsledovane)
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jzajko 28. 6. 2007 10:57

Opravdu příšerně, nejvíc v životě, asi v 21 - viníkem bylo Bacardi 151. Následky byly příšerné, okno 6 hodin :-)
jzajko
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod admxx 14. 8. 2007 23:10

Klasika na rozlucaku se zakladkou v 15ti. Fernet - vubec nevim kolik, ale dost na to aby me natahovalo jeste mesic potom...a to stacilo videt jenom obal...
admxx
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kirkwood 15. 8. 2007 10:30

v 15, vypili jsme ve čtyřech litr slivovice a griotku, hezky jsme se střídali na záchodě :D od tý doby nemůžu slivovici ani cítit :(
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 15. 8. 2007 14:43

Asi až možná na mé osmnáctiny - piva, panáky apod. Možná proto, že jsem začal tak pozdě, mám k alkoholu jen velmi mírně pozitivní vztah.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 15. 8. 2007 17:22

admxx píše:Klasika na rozlucaku se zakladkou v 15ti. Fernet - vubec nevim kolik, ale dost na to aby me natahovalo jeste mesic potom...a to stacilo videt jenom obal...

taky tam :D ale už nevím, co jsem pila...bylo toho moc moc moc...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Movys 29. 8. 2007 18:19

To už je hodně dávno, přesnej věk si nevzpomenu, ale vím že to bylo určitě před mou plnoletostí. A čím, asi pivem. Díkybohu že tohle nečtou mí potomci.
Movys
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggi 29. 8. 2007 19:00

Nikdy jsem se ještě neopila.. to fakt nemám zapotřebí :lol:
Biggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 14. 9. 2007 23:38

Já se ještě neopila (je mi 14) :mrgreen: 8) :lol:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 15. 9. 2007 00:30

Na rozlučce v 9. třídě ZŠ jsem se nehorázně ožral až jsem vytrvale zvracel pod stůl. Indegrience: pivo, víno, cola, ... . Abych nadále nedělal ostudu, potajmu jsem odešel domů a že to bylo daleko.

Tak to bylo asi poprvé. Jestli nebude vadit, tak dám následující:

Dlouho jsem alkoholu vzdoroval. Asi po celou dobu SPŠ.

Ale potom příšla VŠ a s ní spojená stresová období.

Před rokem o velkých prázdninách na Moravě jsem si sáhl na dno. Indegrience: pivo, slivovice. Celý zelený jsem druhý a třetí den zvracel jakmile jsem se z polohy v leže zvedl z důvodu vykonání potřeby, tak jsem vzal dvě mouchy jednou ranou.

Tento rok v letním semestru jsem se opil obyčejným vínem ve vinném sklípku. Nečekal jsem, že budu zase zvracet. Zvracet jsem šel automaticky ven v podobě krátkých procházek, ale stihl jsem jednou pozvracet i podlahu. Někdo mi podal hadr. Divím se, že jsem neznečistil vlak při zpáteční cestě. Na koleji jsem se oplachoval ve vaně jak mi bylo špatně.

To je zatím vše. Při psaní tohoto příspěvku jsem se hrozně nasmál, původně obsahoval smajlíka v každé větě. :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 15. 9. 2007 10:35

hmm tak já teda taky zatim dycky blil ale dycky sem blil do mísy (WC) nebo do přírody... civilzaci sem nikdy nepoblil... mbing: musíš předvídat a včas se vzdálit než pobliješ podlahu :D

Najja: má to klady i zápory... když sem byl opilý tak do tý doby sem se ještě tak dobře nebavil, a když sem o hodinu později obímal padlou břízku tak sem si říkal že tak blbě mi ještě nikdy nebylo a zapřísahal sem se že alkohol do konce života nevemu do ruky... no porušil sem to při první příležitosti :D
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolejo88 27. 9. 2007 17:57

No já se asi prvně pořádně opil v 15. No a poblil sem se asi cekově 4x. Jednou se mi stalo, že sem byl mimo a blil a seděl na moraváku a 2 kámoši mě táhli domů, mě bylo 18, ale jim ne, a byli taky pěkně nažraní. Najednou kolem jela hlídka policie čr a zastavili a už sem se viděl na záchytce. Naštěstí to byli příjemní policajti a taky hodní kámoši. Kámoši řekli, že mě dovedou dom, kdyby tam nebyli, tak by mě asi odvezli na záchytku. Děkuji mým kamarádům :)
Philips seavy - N5110 - N6610 - N6230 - N6300 - N3410 - N82 - N8
bolejo88
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron