Transformers 2007

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Likan 15. 7. 2007 18:27

:D :D :D Tak co videl jste uz nekdo ?? Skvelej film nejlepsi filmeq co jsem za posledni rok videl!! Doufam ze z nej udelaj alespon trilogii.


Tak jsem nasel nabeh na druhej dil.
POZOR SPOILER
Transformers 2 2009

The battle for Earth has ended but the battle for the universe has just begun. After returning to Cybertron, Starscream assumes command of the Decepticons, and has decided to return to Earth with force. The Autobots believing that peace was possible finds out that Megatron's dead body has been stolen from the US Military by Skorpinox and revives him using his own spark. Now Megatron is back seeking revenge and with Starscream and more Decepticon reinforcements on the way, the Autobots with reinforcements of their own, may have more to deal with then meets the eye. Only members of boxden can save the world. Optimus Prime also is diagnosed with prostrate cancer :(.
iC2D e6300 2701Mhz C1E AC Freezer 7 SuperPI 21s, DDR2 2x1024MB 925Mhz 1.8V KingMax 4.4.4.14, GB i965P-DS3 rev 3.3 , GB 8600GT 700Mhz/1789Mhz--3dMark06 5700bodu , Zdroj Fortron 400w Blue Storm rev 2.0
Likan
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 7. 2007 21:08

tyjo, obrázky z filmu vypadají hoodně dobře, může to být zajímavý... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 16. 7. 2007 11:38

Mazané trailery, ty se mi fakt líbí, hlavně ty dva horní:
http://www.moviezone.cz/movies/transf/trailers
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fugix 22. 7. 2007 14:26

Super Film ... Neni co k nemu dodat .. Urcite se na nej podivejte

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Fugix
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 7. 2007 13:37

To je ten film naotečenej na základě seriálu z 80let pro děcka? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod blino 23. 7. 2007 14:20

podareny film

trochu klasicka zapletka ale da sa na to pozerat a aj zasmiat :-P
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 23. 7. 2007 14:21

docela se na to tesim. i kdyz nevim, jestli me to pritahne az do kina. Pamatuju jsi jak jsem ty transformers jako malej zral :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darth_swer 31. 7. 2007 01:09

chystam sa na to...len stale mi do toho nieco skoci..ale ako citam tak sa tesim este viac...
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 1. 8. 2007 13:31

Někomu se to bude zdát jako blbost, jiného to chytne :) Viděl jsem, 9/10
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 20. 8. 2007 00:30

Odkdy to je v kinech? Pokaždé jsem slyšel něco jinýho :?
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukáš V. 20. 8. 2007 19:27

Uz je to v kinech a je to paradni popcornova jizda. Dlouho jsem se takhle v kine nebavil.
Lukáš V.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 22. 8. 2007 21:11

Já jsem to viděl teda nedávno, ale tak nějak se mi to zdálo jako spíš pohádka pro dospělé. Takové divné. Ne, že by tam bylo málo akce nebo tak, ale divné.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 8. 2007 21:12

A jako dobre divne, nebo spatne divne? :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 22. 8. 2007 21:32

[quote="Ťuhýk"tA jako dobre divne, nebo spatne divne? :)[/quote]

Za sebe bych rekl "dobre divny". Je to desna kokotina ale slusne udelana a dobre se na to kouka :) .
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 22. 8. 2007 21:55

Jako efekty jsou paráda. Příběh trochu vázne. Spíš ne ani že by váznul, ale jde vidět, že je to podle seriálu a ten seriál byl dělaný pro malé děcka. Takže se to spíš od něj asi nějak odvíjí. Není to špatné. Ale hodně často jsem se u toho tak usmíval a říkal si: Bože, to je ale cípovina, kdo tento kousek mohl vymyslet a ještě natočit.

BTW: Za tento film muselo lehnout hodně peněz, protože ty efekty jsou fakt dobře udělané.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků