Tak kolik?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz


Odeslat příspěvekod cassies 16. 8. 2007 12:56

Pracujete? Ne, jsem lemra lina...vzdycky, kdyz jsem na dne penezenky se pro nejakou brigadu rozhodnu a zaprisaham se, ze tam pujdu...no, nejak mi to jeste nevyslo. Jsem silene nemakacenko a vim, ze na to dojedu...jenze si porad rikam, posledni prazdniny, tak nac makat :mrgreen:
Kolik si vyděláte měsíčně? Nic, kapesne 500 plus ucet za mobil, pokud pretahnu caluju rozdil sama.
Za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? Kdyz mam penize tak za obleceni, jinak bezne za vstupy...sem tam piti a podobne.
Šetříte si na něco? Setrim, ale kdyz je nóuze, tak to shrabnu...takze se svych vysnenych rifli vzivote nedockam.
V čem pracujete? ...
Kolik vám za to dávají a je to podle vás adekvátní? ...

Jinak chodim pravidelne uz od patnacti na vanocni brigadu do knihkupectvi...prace zadna, penize zhruuba 48/hod.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 17. 8. 2007 08:39

Já sem byl první měsíc prázdnin na brigádě, bral jsem asi 80/hodinu a nakonec sem si jako 16tiletej brigádník vydělal 10440 kč
Koupil jsem si SE P990 za 6200, 500 sem včera prochlastal na srazu a jinak sem neutratil nic :D
tahal jsem paleťák ve skladu

myslim že to bylo dobře zaplacený
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 20. 8. 2007 08:17

Jelikož jsem sudent a přes rok odmítám pracovat (není čas, vyspávám kocovinu :-)), musím žít trochu skromněji. Naučil jsem se vejít někam k 10tis měsíčně (Samozřejmě o prázdninách je to mnohem víc). Žiju na dluh a o prazdninach to vydělávám. Hledám si jednorázové brigády, ani za boha bych nešel někam do továrny nebo na pokladnu za 85Kč na hodinu.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 8. 2007 17:54

10 000 měsíčně?? 85 ká na hodinu?? ty seš z Prahy, jinak to není možný!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 20. 8. 2007 18:23

další blud o Praze........,navíc píše,že je plzeňák
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 8. 2007 18:58

blud o Praze, že jsou tam nejvyšší platy? to si asi nikdo nevymyslel...no tak jestli je tohle v Plzni, pak škoda, že tam nebydlím...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 20. 8. 2007 19:16

...ne nevymyslel,jen se statisticky sečtou nejvyšší platy v ČR s průměrnými a hned si všichni myslej,že Praze berou 50 tisíc
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 20. 8. 2007 20:29

nepracujem som student :D
momentalne brigada 60sk/h
na co minam? vselico co je treba.....
z toho co zarobim dam vacsinu na kopku a ostatne budem pomaly minat :mrgreen:
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 20. 8. 2007 20:32

15,000 Kč ... Škoda auto (i když na nově říkali že tu bereme 23,000 Kč a ještě chceme přidat :o :lol: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 27. 8. 2007 11:12

Sem student ale pomaham brachovi ve firme takze najeky prasule mam, na studenta bych ze bych rekl ze docela dost. Asi pulku utratim za blbosti a pulku šetrim na zimu.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 27. 8. 2007 12:11

kodl: 10k mesicne krat 10 skolnich mesicu, to je 100k. To si za prazdniny na brigadach vydelas?
Nechces delat za 85/h.... Co prosimte delas, ze to mas za vic, jakozto student, ktery tipuju ze pulku pracovni doby vyspava kocovinu a druhou se flaka po netu? (nadsazka) :mrgreen:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 27. 8. 2007 12:51

Já mám kapesný od rodičů 200kč na měsíc.
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 8. 2007 06:32

lu.kas: asi dělá gigola (mužskou šlapku) 8)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Inzenyr 9. 9. 2007 22:32

mOus3fr0mh0us3 píše:Ja vim naprosto presne za co a kolik utracim : ) Mam v mobilu ucetni program a do toho si vsecko zapisuju : ) Od zacatku tohodle mesice jsem utratil 13 019,73 korun, z toho nejvic za obleceni :D

Obrázek


Sem na soukromym gymmnaziu + pres odpoledne a vecer byvam v praci, momentalne delam u jedne letecke prepravni spolecnosti, sem v kancelari a mam na starosti ruzny kontrolni reporty (napriklad jestli jsou vsechny exportni zasilky zadany v systemu, jestli jsou vsechny importni zasilky doruceny, pokud k nejake nemam informace, tak volam kuryrovi a zjistuju co s ni je.... atd. atd.) mesicni plat mam asi tak 15 tisic cistyho...


Kdyz uz sis udelal prehled o svych pasivech, zkus se taky neco dozvedet o moznosti ziskani aktiv. :-)
Autor Kiyosaki "Bohaty tata chudy tata", knizka je jeste obcas k sehnani.
Inzenyr
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků