Holka, která něměla nikdy orgasmus

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod blackcc 13. 8. 2007 16:01

ahoj, mám teďka holku, je jí 17, jsem její v pořadí už 5 kluk s kterym spala, ale ještě nikdy neměla orgasmus, jednou to zkoušeli prej přes 3 hodiny a nic. Chtěl bych jí udělat, ale potřebuju fakt nějakou bombu, nevíte o nečem, co by v tomhle pohledu pomohlo? Někdy když jí prstím nebo spolu spíme mám pocit, že jí to spíš bolí, než vzrušuje..

díky za vaše odpovědi
blackcc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 13. 8. 2007 16:02

pokud ona sama neví, jak na to, tak těžko vymyslíš něco najisto ty.. Třeba zkoušet, zkoušet, mluvit o tom všem.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 8. 2007 16:35

Heh...já jsem si vytvořila teorii, že s některým to prostě nejde, s některým je to naopak skvělý a že je to všechno o chemii = pokud to nejde, nehodíme se k sobě a bude to vždycky jenom trápení. Takže: myslím si, že s někým se to prostě nepovede nikdy...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 13. 8. 2007 16:35

mozno jednoducho patri k nizkemu percentu tych co nikdy orgazmus nezakusia :(
ak je to tak mozes skusat co len chces....
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 13. 8. 2007 17:35

bohuzel je to nekdy tak, jak rika bombul, takze jakakoliv snaha je marna, ale treba to tak neni a je potreba zkouset a hlavne o tom mluvit...
nebo ta divcina nevi co to orgazmus vubec je :lol: :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackcc 13. 8. 2007 17:48

hh, mluvit, ono to je docela choulostivé téma, ale to by se dalo, spíš to ale vadí tý holce, když se jí na to ptám, protože to podle mě bere jako něco, za co se stydí.. nevím, zkusím zkoušet;)
blackcc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 8. 2007 18:46

Moje žena má v práci kolegyni co to taky nikdy nezažila a to je jí snad 25. V jejím případě na to ale může mít vliv výchova, je věřící a chodila do církevní školy. Ale se sexem prý pozdě nezačala a partnerů už několik měla.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 13. 8. 2007 18:49

alebo jednoducho sa toho uz natolko boji ze sa psychicky blokla a mas smolu
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 13. 8. 2007 19:12

blackcc píše:...ještě nikdy neměla orgasmus, .... potřebuju fakt nějakou bombu, nevíte o nečem, co by v tomhle pohledu pomohlo? Někdy když jí prstím nebo spolu spíme .... /quote]

Tak to zkus jazykem. Co ty víš. A to ji snad bolet nebude... Teda aspoň já myslím.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 13. 8. 2007 19:22

Tak pockaj, ma sedemnast a za sebou 5 partnerov... predpokladam, ze tak ako s nimi, ani s tebou to zatial nie je dlhodoby vztah... obcas to chce proste cas... skus sa niekedy vzdat vlastneho pozitku a hrat sa s nou... taka dovjhodinova predohra robi zazraky... vela pri tom odhalis, co ju vzrusuje a co nie a mozno i prezradi, co sposobilo blok... nechod cisto za orgazmom, rod jej proste radost... rozkost, tes sa s nou z toho, ze si to uziva...

a tiez je mozne, ze bude tou, ktora orgazmus nezazije... ale minimalne rozkos by zazivat mohla... takze ak jej chces naozaj spravit radost, tak si daj nacas....
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 8. 2007 20:52

marz: tak to jsem brala jako samozřejmost, že zkusili...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 14. 8. 2007 11:24

Takovejch je.Tento problém není fyzická záležitost ale psychická. Tomu pomůže leda čas anebo nic.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 14. 8. 2007 11:35

blackcc - čím to je, když na to má stejně času jako ty, viď? Ono to je oboustranný. Jde o to, co chce ONA. A jestli z toho už má trauma, tak jí dej na mě kontakt...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 14. 8. 2007 12:21

Budto je blokla psychicky, nebo je skutecne fyzicky anorgasticka. Jiste procento zen nema orgasmus vubec, nebo jen parkrat za zivot.
Jinak jestli to byly tri hodiny v kuse, tak bych se ani nedivil, ze ji to bolelo.
Nejjistejsi cesta k orgasmu je postevacek nebo G-bod. Pri "klasickem sexu" ma orgasmus (tz. vaginalni) asi jen tretina zen.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 14. 8. 2007 20:29

mala by si to skusit sama. zistit ako to u nej funguje. aj ked puritanska vychova jej moze robit psychicke problemy aj pri masturbacii. ale ak je problem v tom, ze sa pri sexe nevie uvolnit alebo ma partnerov, ktori nevedia ako na to, tak by jej masturbacia mohla pomoct.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků