Svačinky

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 31. 7. 2007 17:02

kefish píše:
man.in.nirvana píše:
kefish píše:Pritelkyne rano vstava driv, aby mi nachystala svacinu do prace (vetsinou 8 oblozenejch rohliku) a snidani do postele :wink:

nechceš mi tu přítelkyni pučit ??? to by se mi taky líbilo :DD/quote]
Co bys rekl? :-P

já bych řekl že seš kamarád, a pučíš mi ji
:hm
man.in.nirvana
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 7. 2007 17:08

Svačinku mi chystá mamča do školy a když někam jdu odpoledne a mám velikej ale fakt velikej hlad, tak to jistí Mc Donalds nebo KFC ale toho už sem přejezenej, takže už se nemůžu dočkat až u nás bude Burger King :D
anonymni

Odeslat příspěvekod kefish 31. 7. 2007 17:20

man.in.nirvana píše:
kefish píše:
man.in.nirvana píše:
kefish píše:Pritelkyne rano vstava driv, aby mi nachystala svacinu do prace (vetsinou 8 oblozenejch rohliku) a snidani do postele :wink:

nechceš mi tu přítelkyni pučit ??? to by se mi taky líbilo :DD/quote]
Co bys rekl? :-P

já bych řekl že seš kamarád, a pučíš mi ji
:hms/quote]

Tak to bys rekl uplne blbe 8)
kefish
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 7. 2007 17:49

mbing píše:Snažím se moc nejíst, abych si udržel štíhlou linii (, kterou nemám). :Ds/quote]

heh, tak to ja od minulého roku každy den snídam, co největší snídani, jím obrovskou svačinu, těším se na luxusní oběd a pak už to je slabší odpoledne, ale večer mívam big večeře...

snažím se váhu vytáhnout na 90kg, a mimo jiné myslím že mi to množství jídla dodává energii, jinak bych byl přes den zdechlej :hm :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefish 31. 7. 2007 18:34

Jo, dlouhy roky jsem se taky snazil dostat na tech devadesat kilo. Pred rokem jsem zacal bydlet s pritelkyni a najednou jsem tezsi ne o deset, ale o tricet kilo :D
kefish
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 31. 7. 2007 19:31

Já si nosím svačinky jak kdy, někdy si doma udělám nějaký chleby, nebo si vezmu třeba jogurt a někdy si koupím něco v kantýně, většinou koblihy, buchty a tak.

Na obědy chodím do závodky.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 7. 2007 22:08

LukasKoudak píše:Svačinku mi chystá mamča do školy a když někam jdu odpoledne a mám velikej ale fakt velikej hlad, tak to jistí Mc Donalds nebo KFC ale toho už sem přejezenej, takže už se nemůžu dočkat až u nás bude Burger King :Dy/quote]

a to jako myslíš, že bude lepší? :roll:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2007 07:54

aquarkko: tak lepší určitě, ale myslím spíš změna chutí a tak ;)

Já vím, že je to nezdravý ale zase dobrý a když prostě někam spěchám, tak se stavím v FastFoodech a do 15 minut sem najedenej. V normální restauraci, by sem zrovna čekal na to až mi to uvařej ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 8. 2007 11:12

No já z fastfoodu odcházím vždycky hladová...všechno stonásobně předražený a stejně se tam nenajíš...v mekáči když už něco, tak si vlastně koupím akorát kafe.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 1. 8. 2007 15:20

ja většinou nesnídam, protoze rano nemam hlad a nestiham to. Kdyz mam cas, snažím se si doma neco urobiť, ale ono v baráku většinou nic pořádnýho neni, takze to skončí na chlébu se sýrem :(
Kdyz to rano nestihnu a jsou penize - můj věcný problém, neco si kupuju ve městě cestou do skoly nebo v bufetu ve skole - sušenky, sýrový rohlíky... A nejlepší svačina/oběd/večeře/cokoliv je jednoznačně čerstvá bageta :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 1. 8. 2007 16:33

Ráno nesnídám, do školy si beru většinou namazanej chleba/housku a nějakou sušenku, na oběd chodím do jídelny ... do KFC, McD apod. nechodím vůbec!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 8. 2007 18:07

jee me nikdy svaciny do skoly snad nedelali. Vzdycky mi vrazili dvacku a kup si dve tatranky a to piticko v krabici... :roll:

Ale jinak taky rano nesnidam pokud jedu treba do skoly. To si radsi pak zajdu do buface naproti na svacu nebo na obed. Do menzy nechodim. A pak obedvam doma
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 1. 8. 2007 22:25

Mě připravoval svačiny do školy tatínek (ale jen tak do 7 třídy - a vždycky je zabalil jako dopis :-) - vypadaly pěkně, ale nechutnaly mi) - mamka mi dělá svačinky i teď, ale jen tehdy, když na ni udělám psí oči a řeknu, že když mi svačinu neudělá, tak že budu celý den hladovět :-D - ale jinak když jsem sama v Brně, tak se snažím si něco nachystat doma, protože jinak bych nejedla vůbec (nějak ty obchody s jídlem míjím a pak není čas odběhnout ze školy) - a ohledně svačiny do práce - když jsem doma u přítele, tak mu vždy udělám svačinku do práce, ať má pocit, že se o něho někdo stará :-)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 8. 2007 23:24

jééé, taky chcu aby se o mě tak někdo staral.... :o
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 8. 2007 08:09

tak se ráno stav,já si chystám snídaňky i svačinky.Snídaně většinou odbývám,protože čekám,na co budu mít ráno chuť a ono se to většinou zvrhne v "beru první věc,kterou vidím".Jinak si pak v práci někoho pošlu pro tatranečku a po obědě se stavuju pro nějaké sladké pečivo nebo bolatické koláčky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků