Svačinky

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 7. 2007 22:37

pro školáky se omlouvám že to píšu ted o prázdninách, ale pro pracující je to aktuální po cely rok, takže se ptám jestli si děláte do práce (školy) svačinky sami, nebo vam je chystá maminka, nebo jsu tak staromodni že ted už si nikdo svačiny z domu nebere, ale kupuje si v obchodě, kantýně... (v horším případě Mc'Donalds atd...) :|

co míváte nejradši, jíte zdravé svačiny, jíte vubec svačiny?? :nenapadne

prostě se rozkecejme na tohle téma :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 30. 7. 2007 22:39

má svačinkaObrázek

a pak cestou do práce si kupim si neaké rohlíky abo koblihy.

zdravé jak hovado...
:twisted: :mrgreen:
Naposledy upravil chemistry dne 30. 7. 2007 22:44, celkově upraveno 3
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 7. 2007 22:41

já si každý den jakože svačiny nedělám, ale dneska mě tohle téma napadlo když sem si po hoodně dlouhé době chystal vajíčka natvrdo hodně posolené a mezi chleba...

Luxusnííí :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 30. 7. 2007 22:43

Nechci to tu hnedka zabít tím, že nesvačím (tedy minimálně). Doma si žádné nepřipravuju, jen když mě přepadne hlad, skočím do nějakého obchodu / restaurace a něco si dám.

Jo a McDonald nedoporučuju - ať si dáte cokoliv, je to vždycky jenom jednohubka na poškádlení žaludku za nechutné peníze...

Zdravé či nezdravé? Pokud je to narychlo, tak většinou koupím bagetu a zde o zdravém nemůže být řeč :oops:
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 30. 7. 2007 22:56

Piskoty, bagety, koblihy... Jidlo si kupuju v obchode, kterej je v budove kde ma kancelare firma kde pracuju... Hrozne nerad se taham z cimkoliv z domu...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 30. 7. 2007 22:57

Já už si vlastně pouze kupuju...nejčastijác ve škole nebo v blízkých obchodech pečivo. Z nedostatku času.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 31. 7. 2007 06:55

Ja som staromodna... ja si pripravujem ranajky do prace, ak odchadzam skor, alebo idem na bicykli do prace. Mam radsej dobru domacu zemlu s tym co mi chuti, nez to, co mi namiesaju v kantine do spongiovitej bagety.

A ked doma ranajkujem, ako napriklad teraz prave, tak si do prace beriem ovocie, resp. jogurt, podla aktualneho stavu zasob. Manzelovi chystam jedine vtedy, ak som piekla kolac, alebo tortu, ktoru potom spucuje s kolegami. :) Ranajky vynimocne ak nestiha, ale skoro cestuje a rano nie je schopny jest... ;)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 7. 2007 07:12

Svačinku si dojdu koupit. Je příjemné vstát od počítače, vyběhnout na pár minut na vzduch. Do nejbližšího obchodu to mám tak 200 metrů. Kupuji si střídavě ovoce, jogurt nebo nějakou mňamku v prodejně zdravé výživy. Občas si dám i něco málo šunky od kosti.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 31. 7. 2007 10:33

ja svacinarim pravidelne ve tri hodiny odpoledne v praci...tento tyden u me frci broskve z nasi zahradky :D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 7. 2007 13:34

madeleine píše:Ja som staromodna... ja si pripravujem ranajky do prace, ak odchadzam skor, alebo idem na bicykli do prace. Mam radsej dobru domacu zemlu s tym co mi chuti, nez to, co mi namiesaju v kantine do spongiovitej bagety.

A ked doma ranajkujem, ako napriklad teraz prave, tak si do prace beriem ovocie, resp. jogurt, podla aktualneho stavu zasob. Manzelovi chystam jedine vtedy, ak som piekla kolac, alebo tortu, ktoru potom spucuje s kolegami. :) Ranajky vynimocne ak nestiha, ale skoro cestuje a rano nie je schopny jest... ;)

No to se musí ozkoušet, kde co prodávaj dobrý a kde co ne a podle toho si to pak kupovat/nekupovat. Občas si teda taky vemu něco s sebou, ae jen to, co se nemusí připravovat, např. jogurt, tyčinku nebo banán.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefish 31. 7. 2007 13:57

Pritelkyne rano vstava driv, aby mi nachystala svacinu do prace (vetsinou 8 oblozenejch rohliku) a snidani do postele :wink:
kefish
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 31. 7. 2007 15:48

kefish píše:Pritelkyne rano vstava driv, aby mi nachystala svacinu do prace (vetsinou 8 oblozenejch rohliku) a snidani do postele :wink:

nechceš mi tu přítelkyni pučit ??? to by se mi taky líbilo :D
man.in.nirvana
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 31. 7. 2007 15:58

Chodím do hypermarketu pro 6housek, z nichž sním pouze 3 + něco k tomu na 7:00-16:00. Práce fyzická. Snažím se moc nejíst, abych si udržel štíhlou linii (, kterou nemám). :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefish 31. 7. 2007 16:12

man.in.nirvana píše:
kefish píše:Pritelkyne rano vstava driv, aby mi nachystala svacinu do prace (vetsinou 8 oblozenejch rohliku) a snidani do postele :wink:

nechceš mi tu přítelkyni pučit ??? to by se mi taky líbilo :DD/quote]

Co bys rekl? :-P
kefish
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jeník thx 31. 7. 2007 16:59

Já většinou vyběhnu z práce kousek do pekárny, kde dělaj vynikající povidlový šátečky a obvykle je maj ještě horký - nádhera:-)
Jinak většinou banány, jablka, broskve... na co je chuť...
Ericsson 2618 -> Ericsson R320 -> Ericsson T68i -> Motorola mpx200 -> SE P900 -> Motorola mpx220 -> Mitac Mio A701 -> what next?
jeník thx
Čtenář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků