Sportovni draci

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 7. 7. 2007 11:38

Zdravim, protoze ted porad fouka vitr (a podzim je za dvermi), tak me napadlo, ze by se dal dobre poustet drak.. Mam samozrejme na mysli sportovni riditelny drak, aby se s nim uzila nejaka zabava.. Mate nekdo zkusenosti? Jake "naradi" byste mi doporucili? Jsem zacatecnik a nevim jak se bude darit, takze bych se chtel s veskerym prislusenstvim urcite vejit do 1500Kc.. Cim min penez tim lip, ale nechci si koupit nejakou plecku, ktera se pri prvnim poryvu rozlame.. :pozor2 Diky
j.e.n.i.k.82
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 7. 2007 13:39

udělej si sám... :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 29. 7. 2007 15:26

MarkFX: ja ale potrebuju , aby ten drak lital :)

uz jsem to vyresil a draka si objednal na netu.. ma 1,8m rozpeti a 25m snury. co me prekvapilo, ze i kdyz ma doporuceny vitr o sile 2-5, tak lita jen pri 3,5-4 a silnejsi, pri slabsim se musi porad tahat. kdyz je ale silnejsi vitr, tak je to super.. ted pres vikend jsem se naucil pristavat a startovat a doufam, ze pres tyden zmaknu aspon jednou axela.. no uvidime.. :)

kazdopadne, pokud tohle nekoho bavi a nebo by to chtel zkusit, tak sem piste svoje dotazy, postrehy a zkusenosti
j.e.n.i.k.82
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 7. 2007 20:41

Tak co si vybavuju, tak nám ho taky táta v dětství normálně skládal sám a taky občas lítal,...prostě pár špejlí, lepidlo a svačinovej papír a provázek, nic víc.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 29. 7. 2007 20:55

my jsme meli jen kupovaneho..ten prvni umel jen drzet ve vzduchu, ale ten dalsi uz byl riditelny a to teprve byla sranda..slepice a psi ze me meli radost :) ale porad to neni to, co se da delat s akrobatickymi sportovnimi draky.. a aquarkko myslim, ze takovy ti tata asi nepostavil :pozor2
j.e.n.i.k.82
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 7. 2007 20:57

já sem si v děství stavěl každy rok a lítali... :D

no ale nebyli takových rozměrů jak máš ty... :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 29. 7. 2007 21:08

na velikosti nezalezi :) vim, ze si je spousta lidi stavi doma, ale kdyz si vezmu material (myslim podobnou kvalitu jakou mam ted, protoze ten ze svacinoveho papiru by asi rachu o zem nevydrzel) a cas, ktery bych stravil zkousenim a predelavanim..tolik sikovny nejsem,,a usetreny cas vyuziju treba na pilovani triku
j.e.n.i.k.82
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 7. 2007 21:19

no jooo...

až budeš mít natrénované tak udělej nějaké videjka a ukaž... :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 29. 7. 2007 21:31

jj.. zatim mi zbyva jen zavidet chlapikum na youtube.com.. ale to pujde
j.e.n.i.k.82
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 7. 2007 21:49

No bylo mi jedno, že moc nelítá, hlavně, že to byla zábava...proč si všichni musijou myslet, že pokud to není na vrcholový úrovni, není to dobrý??? Cokoliv, nejen draci.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 30. 7. 2007 09:02

tak jsem to nemyslel.. na to mam podobny nazor jako ty, ale vzhledem k tomu, co jsem od draka ocekaval, by domaci stavba asi neprinesla potrebny vysledek.. rad se sejdu s nekym kdo ma "homemade" draka a urcite se budeme bavit oba skvele..
j.e.n.i.k.82
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 7. 2007 11:39

ja si pamatuju jak jsem s tatou a se segrou poustela draka (meli jsme dva, samozrejme kazda sveho a byli stejni, abychom se nehadali :D ), bylo to perfektni, hned jsem se do toho zamilovala....dobry je ted takovy to kridlo, jak se to ovlada pomoci tahel...
tesim se na podzim az s pritelem vytahneme jeho draka :-P (teda ted myslim toho litaciho na oblohu :twisted: :lol: )
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 30. 7. 2007 15:54

Můžeš pak přítelova draka vyfotit :mrgreen: Mimochodem, hezkej návod má Pavel Dobeš v písničce Papíroví draci :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.e.n.i.k.82 30. 7. 2007 17:08

Noovo: drak se da poustet i v lete :) ja si ho koupil uz ted, protoze nam tu porad fouka vitr a co delat pri vetru jinyho..

jj to myslim - riditelny drak.. kup si taky jednoho at muzete s pritelem litat oba..je to vetsi sranda..:)
j.e.n.i.k.82
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 7. 2007 17:13

aquarkko: vyfotim, i kdyz on ma takoveho obyc :)
j.e.n.i.k.82: tihle riditelni draci jsou drahy jak prase, a kdyz s tim neumis tak ti pak zbydou jen oci pro plac, kdyz ho vidis na strome :mrgreen: ...nam jeden drak zatim staci :wink:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků