Tak kolik?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Courten 25. 7. 2007 22:08

Pracujete? kolik si vyděláte měsíčně? za co utrácíte a kolik asi tak utratíte? šetříte si na něco? v čem pracujete, kolik vám za to dávají a je to podle vás adekvátní?



tak já : VŠ, 22 let, praxe nulová
momentálně nepracuji.
dříve kulturák - pořadatelství na DPP, už ne, jelikož málo platili - 50 na hodinu je fakt bída i na brigádu.

měsíčně nevím kolik utratím, ale denně utratím kolem 100 kč.
ukládám si, šetřím si pro strýčka příhodu, měsíčně se snažím uložit si 500 - 1000 kč
"světlo na konci tunelu může být reflektor protijedoucí lokomotivy"
Courten
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 25. 7. 2007 22:16

nepracujem, mesačne zatial nezarabam, minam za jedlo a pitie, hlavne Vinea, nešetrím konkrétne na nič... mám vlastnú fotobanku...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 25. 7. 2007 22:17

Nevydělávám, nešetřím, nechlastám, nežeru, nespim, nedejchám, nežiju...
Anonymous

Odeslat příspěvekod bombul 25. 7. 2007 22:21

vzdy som si myslela ze Jersey je len iluzia :wink:
mam dokaz ved nik taky perfect :wink: nemoze existovat 8)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2007 22:21

Nepracuju. Našetřeno něco mám, ale na to šáhnout nechci, to si nechávám na horší časy :) Moc nepiju. Měsíčně utratím (jídlo, pití) tak maximálně 1 000,- kč. Jelikož zase tolik nikam nechodím... :)
anonymni

Odeslat příspěvekod James_ 25. 7. 2007 22:28

LukasKoudak píše:Nepracuju. Našetřeno něco mám, ale na to šáhnout nechci, to si nechávám na horší časy :) Moc nepiju. Měsíčně utratím (jídlo, pití) tak maximálně 1 000,- kč. Jelikož zase tolik nikam nechodím... :)=/quote]


Jídlo 1000Kč ??? Co jíš proboha :shock:



No jinak já si našel první práci, ještě současně studuju VŠ, takže ukončená maturita. 15 hrubého v Ostravě ... dá se, ale mohlo by to být lepší. Dělám pro jednu softwarovou firmu
James_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 7. 2007 22:30

James: to bylo myšleno spíš pokud jdu někam sám třeba do KFCčka nebo mc Donalds nebo tak. Ne co jím doma :) Pokud bych měl započítat i co jím doma, tak je to hooodně velká sumička :D Protože toho sním afkt hodně :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymous 25. 7. 2007 22:43

bombul píše:vzdy som si myslela ze Jersey je len iluzia :wink:
mam dokaz ved nik taky perfect :wink: nemoze existovat 8)

Zítra v noci Ti dokážu opak :twisted:
Anonymous

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 7. 2007 23:36

já ted přes prázdniny brigáda popis zde, mám 50kč/h, děláme od 6:30 do 4 odpoledne takže 9 hodin :) není to moc, ale práce mě celkem baví, dá se to...
budu tam asi 3 měsíce tak doufám že by mohli přidat...

za prvni vyplatu sem si koupil novy batoh, technickou mikinu, pak si koupím koberec do pokoja a autorádio...

a zbytek budu asi šetřit na Notebook do školy, bo v řijnu nastupuju na vyšku, tak bez PC a netu (a pauzy) bych tam asi zdechl nudou, nebo pravě bych se nejvic učil a exceloval :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 7. 2007 00:26

James_ píše:Jídlo 1000Kč ??? Co jíš proboha :shock: /quote]

ti jako přijde 1000/měsíc za jídlo moc, jo??? :roll: a nedělej prosímtě 4 -řádkový mezery...

Studuju, nepracuju a pokud se nesmířím s manuální dřinou, tak asi asi nikdy nebudu, protože nemám titul, praxi, konexe, ani papír a reference na to, co umím...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 26. 7. 2007 02:10

aquarkko píše:protože nemám titul, praxi, konexe, ani papír a reference na to, co umím...m/quote]
nemam taky a obcas delam i za 200 za hodku, nekdy snad i vic... jednou jsem vydelaval 2000 za hodinu, bohuzel jsem delal asi jen 5 minut :)

jinak jidlo za 1000 se mi nezda zase tolik...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 26. 7. 2007 07:53

ja bych tipoval ze se spise divil ze to je malo.
To mas 33Kc na den.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 26. 7. 2007 08:13

Ja vim naprosto presne za co a kolik utracim : ) Mam v mobilu ucetni program a do toho si vsecko zapisuju : ) Od zacatku tohodle mesice jsem utratil 13 019,73 korun, z toho nejvic za obleceni :D

Obrázek


Sem na soukromym gymmnaziu + pres odpoledne a vecer byvam v praci, momentalne delam u jedne letecke prepravni spolecnosti, sem v kancelari a mam na starosti ruzny kontrolni reporty (napriklad jestli jsou vsechny exportni zasilky zadany v systemu, jestli jsou vsechny importni zasilky doruceny, pokud k nejake nemam informace, tak volam kuryrovi a zjistuju co s ni je.... atd. atd.) mesicni plat mam asi tak 15 tisic cistyho...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 26. 7. 2007 09:16

Jersey II. píše:Zítra v noci Ti dokážu opak :twisted:-/quote]


smula milacku zajtra v noci uz budes zaspavat osamelo ja odchadzam na dovolenku :mrgreen: :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 7. 2007 11:48

mouse: jak se jmenuje ten program? Možná bych to taky zkusil :-)

Jinak moje výdělky jsou promnělivé jako u každého živnostníka. Mohlo by to být lepší, ale nestěžuji si. Asi nejvíc peněz utratím za povinné odvody státu (daně, sociální, zdravotní), z toho co mi zbyde činí z těch větších položek nájemné+služby, něco málo přes 25.000,- ročně spolkne účet za telefon, v nejbližší době bude hodně odsávat i rekonstrukce bytu. Samozřejmostí je stavební spoření.

Jinak utrácím za zábavu (výlety, hospoda, kino), tu a tam sportovní potřeby, jednou za dva roky musím něco nasypat do počítače, kus seberou i vánoce a silvestr.

Výdaje i příjmy nepočítám měsíčně, ale ročně. Jejich konkrétní výše je soukromý údaj.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků