libimseti.cz a ostatní servery

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 22. 7. 2007 16:25

jasne ze nepozna... ale treba kdyz nesnasim diskoteky, nevyberu si hezouna s nagelovanym harem co ma v profilu napsano, ze ma rad diskoteky
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 22. 7. 2007 16:31

Tak třeba by to byla jedíná vyjímka ve vašich zájmech ;-) Prostě i kdyby měl v profilu napsaný desetistránkový životopis a 150 fotek, dokud toho člověka nepotkáš, nic o něm nevíš...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 22. 7. 2007 16:42

ehm, on line zoznamky a podobne veci, kde sa kazdy pyta: kto popiseeeeee??? alebo ine hovadiny nemam rad... daju si tam fotky a idu sa zoznamovat, a potom minat kredit na ''frajerov'' ... z ktorych sa nakoniec vyvinie nudny clovek co sa na nich vykasle... teda vo vacsine pripadoch je to tak, dakujem, nechcem.
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod kwak 22. 7. 2007 16:46

ja si rád napísu s nikym kdo je mi sympatickej treba nejakym zájmem, ale na seznámení jsou tyhle servery fakt k h... .
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 22. 7. 2007 20:21

Vetsi zlo nez tenhle bullshit je uz snad jenom Bravo Girl... Hned vedle plakatu se samerem isou si jedenactilety holky prectou navod, jak to borcovi nejlip udelat rukou / pusou apod. Pak se vsici divi, co z nich za par let vyroste...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 22. 7. 2007 20:55

na seznameni nemusej bejt spatny... jen se na nich nesmi hledat partner ale kamarad..
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2007 21:05

Jen mě vždycky dostává, jak si tam nějaký holky vyplňují třeba Pohlaví - úplně vyholené, Oblíbené polohy - na koníčka třeba.


Zeptat se jich na ulici na to, tak dostanu facana a tady se tím ještě chlubí :hm No zajímavé...
anonymni

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 22. 7. 2007 21:09

Já bych teda na internet nikdy nenapsal nic soukromého. Jak jsem na libimseti objevil deníček či co to tam je, tak jsem dostal záchvat smíchu. Jestli si tam fakt někdo píše zážitky ze života, tak spánembohem s budoucími generacemi... :-D
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 22. 7. 2007 21:10

LukasKoudak: na ulici by ti to nektery klidne i ukazaly, to se neboj :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 22. 7. 2007 21:10

Já bych se na takovýchto serverech nechlubila ničím - ani svou fotkou - nikdy nevíš kdo si prohlíží cizí profily a co u nich vyvádí :twisted:
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2007 21:12

L.O.T.G. píše:Já bych teda na internet nikdy nenapsal nic soukromého. Jak jsem na libimseti objevil deníček či co to tam je, tak jsem dostal záchvat smíchu. Jestli si tam fakt někdo píše zážitky ze života, tak spánembohem s budoucími generacemi... :-D//quote]
No to si piš že jo, a některý sou fakt ftipný :lol:


suk: jo? Ale zkoušet to nebudu :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 22. 7. 2007 21:12

michee píše:Já bych se na takovýchto serverech nechlubila ničím - ani svou fotkou - nikdy nevíš kdo si prohlíží cizí profily a co u nich vyvádí :twisted:t/quote]


A tedy na pauze se jako nebojíš? :hm
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 22. 7. 2007 21:26

No pauza a libímseti je torchu rozdíl - líbimseti jsou v podstatě jatka - každá slečinka co chce jít na porážku tak si tam udělá profil připojí tucet fotek kde se tváří smutně, chlapečci se tam tváří děsně dospěle a drsně a je to - profil dokončen - ale tady máš jiný prostor - navíc tu ani nemám své foto (vlastně v avataru jsem já, ale nejsem tam vůbec poznat :-D)

//Michal P: Odstraněna citace. Viz. zde, děkuji za pochopení.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 22. 7. 2007 21:47

michee píše: tucet fotek kde se tváří smutně, chlapečci se tam tváří děsně dospěle a drsně
Naposledy upravil Michal P dne 14. 4. 2008 18:18, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvek poškozen při konverzi, část chybí
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 22. 7. 2007 21:59

michee: však na "Pochubte se svým xichtem" jsi nedávno dávála své foto. A ještě někde jsem myslím něco viděl (nějaké oblečení nebo něco takového).
A i když je pauza něco jiného než libimseti, člověk se tady o tobě dozví mnohem víc věcí než tam. A zas bych nespoléhal na to, že sem chodí samý "slušňáci"...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků