Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh neexistuje

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 19. 7. 2007 15:13

:tleskani LukTyn vítej v klubu
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 19. 7. 2007 15:22

LukTyn píše:Promiňte, ale myslim, že ste trochu odešli od tématu, spíš tu řešíte náboženství.
Podle mě hmatatelný důkaz ze Bůh neexistuje, neexistuje. A co se týče toho, že "hajzlíci" se mají lépe na to je třeba další témá: Je peklo/neni peklo. Já v Boha věřím a nestydím se za to a neskrývám to. Pro ateisty se dá říci, že i kdyby jste dokázali, že Bůh není, stejně by se dalo křesťanskou víru dále "praktikovat", nejde totiž pouze o modlení, jak si všichni myslíme, ale i o smýšlení a chování a já mám dobré zkušenosti s ostatními křesťany, protože jsou to VĚTŠINOU dobří lidé, na což se v dnešní době člověk nemůže moc spoléhat u "obyčejných" lidí. Důkazem, že bůh existuje, jste vy všichni! Věříte snad, že všechno co se vám stalo, je náhoda, že jste tu náhodou. Že se náhodou vytvořila DNA a vy ste z opic? /quote]


Tak teď nevím, jestli toto mám brát vážně nebo jako sarkastický vtip... :shock: To si někdo fakt ještě myslí, že je to takhle??? Křeťan nebo ateista, tak jako tak to může bát parchant. Křesťan má jenom tu výhodu, že se večer popmodlí a má "před Bohem" čisté svědomí. A jak už se někde jinde rozebíralo, největší parchanti v historii byli právě šiřitelé víry.
A ano, myslím si, že jsme se vyvinuli z opic; je to reálnější než Adam, Eva a podobné výmysly...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 19. 7. 2007 15:48

jistě, že jsme se vyvinuli z opic, na to netřeba žádná velká věda ( i když ta to pochopitelně taky potvrdí...), stačí se podívat do zrcadla...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 7. 2007 18:53

BTW
LukTyn píše:...a vy ste z opic?
To už snad bylo snad i dokázáno, ne? esize=25](PS: Nebudeme slovíčkařit - opice x primáti, já tomu koneckonců taky ani pořádně nerozumímn/size]

BTW2
LukTyn píše:...a vy ste z opic?
A ty ne, že říkáš "vy"? :mrgreen:
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 19. 7. 2007 19:12

L.O.T.G. píše:
LukTyn píše:Promiňte, ale myslim, že ste trochu odešli od tématu, spíš tu řešíte náboženství.
Podle mě hmatatelný důkaz ze Bůh neexistuje, neexistuje. A co se týče toho, že "hajzlíci" se mají lépe na to je třeba další témá: Je peklo/neni peklo. Já v Boha věřím a nestydím se za to a neskrývám to. Pro ateisty se dá říci, že i kdyby jste dokázali, že Bůh není, stejně by se dalo křesťanskou víru dále "praktikovat", nejde totiž pouze o modlení, jak si všichni myslíme, ale i o smýšlení a chování a já mám dobré zkušenosti s ostatními křesťany, protože jsou to VĚTŠINOU dobří lidé, na což se v dnešní době člověk nemůže moc spoléhat u "obyčejných" lidí. Důkazem, že bůh existuje, jste vy všichni! Věříte snad, že všechno co se vám stalo, je náhoda, že jste tu náhodou. Že se náhodou vytvořila DNA a vy ste z opic? /quote]

Tak teď nevím, jestli toto mám brát vážně nebo jako sarkastický vtip... :shock: To si někdo fakt ještě myslí, že je to takhle??? Křeťan nebo ateista, tak jako tak to může bát parchant. Křesťan má jenom tu výhodu, že se večer popmodlí a má "před Bohem" čisté svědomí. A jak už se někde jinde rozebíralo, největší parchanti v historii byli právě šiřitelé víry.
A ano, myslím si, že jsme se vyvinuli z opic; je to reálnější než Adam, Eva a podobné výmysly... /quote]


ozajstný kreťan je dobrý človek, clovek ktory je krestan pre "image" môže byť iný...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 19. 7. 2007 19:30

Pade: ozajstný kresťan, jo? :-D :-D :-D Ačkoli má Bůh jen deset požadovků, většina studentů v praktickém testu propadne ;-) Je zajímavé, že většinou propadávají ti nejvyšší pajtáláši...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukTyn 20. 7. 2007 12:34

L.O.T.G. píše: Ačkoli má Bůh jen deset požadovků, k/quote]
Tak to pozor jejich mnohem víc, třeba v přikázáních není nic o hlaní, jsou to spíš základní pravidla po které toho patří mnohem víc.

S těma opicema sem to myslel tak, že díky opicím sme tu, jo a ta náhoda i někteří přední biologové uznávají, že buď život musel vzniknout pomocí něčeho inteligentnějšího, nebo souhrou náhod.

To že:
LukTyn
Čtenář

Odeslat příspěvekod LukTyn 20. 7. 2007 13:03

Jo a "nový" církevní pohled na evoluci říká, že život vznikl evolucí, kterou řídil Bůh.
LukTyn
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jeffe 20. 7. 2007 13:22

Navrhuji tohle kompromisni reseni otazky puvodu lidi: Krestane jsou bozi stvoreni, kdezto ateiste jsou zmutovane opice. :-P Kdo je pro? :lol:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 20. 7. 2007 13:23

LukTyn píše:Jo a "nový" církevní pohled na evoluci říká, že život vznikl evolucí, kterou řídil Bůh.
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 20. 7. 2007 13:25

Jeffe píše:Navrhuji tohle kompromisni reseni otazky puvodu lidi: Krestane jsou bozi stvoreni, kdezto ateiste jsou zmutovane opice. :-P Kdo je pro? :lol:


Já ti dám zmutované, my jsme opice evolucí vypilované k dokonalosti :lol: :lol: No, možná ne všichni, ale někteří určitě 8)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 20. 7. 2007 13:28

Jeffe píše:Navrhuji tohle kompromisni reseni otazky puvodu lidi: Krestane jsou bozi stvoreni, kdezto ateiste jsou zmutovane opice. :-P Kdo je pro? :lol:


Souhlas, naprosto to vystihuje můj názor. :-)
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 20. 7. 2007 13:35

Tyo, já jenom nepobírám proč neustále platí asociace ... církev - katolická církev ... Jenom v ČR je víc jak 20 menších křesťanských (nebo křesťanství blízkých, z křesťanství vycházejících atd.) církví. Katolická je samozřejmě největší, ale je to dost nešťastná asociace. Krom toho je tu zpravidla historická role katolické církve zjednodušena na upalování a vraždění. Což je opět poněkud dost nešťastné, ale je to hlavně krajně a ideologicky zjednodušený pohled. Ne, že by mě to v téhle úžasné zemi nějak překvapovalo, ale souhlasit se s tím nedá.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 20. 7. 2007 13:39

LukTyn píše:Jo a "nový" církevní pohled na evoluci říká, že život vznikl evolucí, kterou řídil Bůh.
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 20. 7. 2007 13:40

Case: páč, jak už jesm psal, křeťanství je jediné, v kterém se trochu orientuju :-) A ještě k tomu jsem tu ještě nenarazil na nikoho, kdo by se oháněl nějakou jinou, výrazně odlišnou vírou, tak proč se nebavit o tom aktuálním? Máme tu rozebírat církve, o kterých nic moc nevíme?!
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků