jaký oblečení ve stylu punk-rock?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 1. 7. 2007 15:16

no kdyz to tak vezmeme, tak punk je rockova hudba... takze punk-rock je vlastne porad zase punk ne?
v kazdym pripade, ty hadry co tam vidim, to (imho) nema nic spolecnyho s rockem ani punkem...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmhp 1. 7. 2007 21:40

K1LL píše:rád bych tě vyvedl z omylu - všechny výše zmíněné kapely hrají POPr/quote]
a ty seš zase moc drsnej..... :D jestli anti-flag sou pop tak karel got musí bejt punk-rocker :) nechci tě soudit takhle po netu,ale imho myslíš si že si velkej punker kterej na všechno říká fuck....
mmhp
Návštěvník

Odeslat příspěvekod K1LL 1. 7. 2007 22:20

SuperhollymaN píše:
K1LL píše:SuperhollymaN: doufám, žes nemyslel vážně, že jsou Blink, Bowling či dokonce Simple Plan punkáči (:- o)
Aces High
K1LL
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmhp 1. 7. 2007 22:28

aha,tak z těch se mi líbí jen blink,ale jen ty stará alba,s těch novejch to šlo čim dál víc do ****

třeba song dammit,carousel znáš?ty byli super
mmhp
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 7. 2007 22:31

Obrázek
Anonymous

Odeslat příspěvekod mmhp 1. 7. 2007 22:35

díky jarsey,to je přesně to,co jsem hledal celý styl anti-flag :D :D :D
mmhp
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 2. 7. 2007 10:33

mmhp: Hledas obleceni jako posluchac Anti-flag nebo kapel typu Blink 182? Anti-flag maji s punkem vic spolecnyho nez ty ze SuperHollyMaNovo obrazku.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmhp 2. 7. 2007 10:42

jj mě se líbí spíš ten styl anti-flag....ty si viděl to dvd death for a nation?
mmhp
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 2. 7. 2007 16:45

jo jo jo, ale jako co teda hrajou ty ostatní?? simple plan pop-rock, ale bfs podle mě hrajou punkrock, i když takovej komerečnější :D
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 2. 7. 2007 17:09

Komercnejsi a popovejsi ;-) Jako Green day atd.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 3. 7. 2007 17:04

SP jsou komerční popové sračky, nic jiného
Aces High
K1LL
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmhp 3. 7. 2007 19:13

na sp mám svůj názor,stačí si poslechnout ten hlas zpěváka,je to takovej rock nezajímavej
mmhp
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dragonnx 4. 7. 2007 00:38

Včetně metalshopu je ještě dobrej prorockshop, punktura.com nebo třeba demoshop.biz, ale tenhle poslední je drahý, ale ani nevím proč!!? Jináč punkrockeři nosí často i skateový oblečení. Třeba včera jsem viděl fotku jednoho kytaristy a měl tričko Horsefeathers. Good.
Jináč Blink 182, Simple Plan a mnoho dalších se mi hrozně moc líbí. Vždyť jsou to moje oblíbené kapely mých oblíbených žánrů. Ale Anti Flag jsem ještě neposlouchal. Ale možná to změním.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmhp 4. 7. 2007 08:27

jj díky a anti flag sou super.....asi nejlepší,ještě s blink182

tady máš nějaký dobrý videoklipy http://youtube.com/watch?v=-GC0psNv0zY - death for a nation

pak tady http://youtube.com/watch?v=4BG-mQLUxsA press corpse

pak tady http://youtube.com/watch?v=XA7DVmKankk to je got the numbers,sice live ale oni zpívat umí,takže no problem
¨
kdyžtak mi dej tvoje icq
mmhp
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dragonnx 4. 7. 2007 11:57

Někdy na ty videoklipy "hodím voko". A jináč: Ty už máš představu o nějakém oblečení. To tričko Horsefeathers vážně nevypadá špatně :arrow: http://www.ipunk.cz/clanek.php?id=4445/ ... breakpoint
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků