Nejoblíbenější značka obleceni ?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 25. 5. 2007 06:46

Protože mají vyšší životní úroveň a hlavně se německé úřady dokázali s vietnamcema zkovcovat a byli důslední. né jako u nás, kde celníci jednou ročne vyrazí na "nákup" do tržnice.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 5. 2007 08:17

to byla spise recnicka otazka... ze u nas sou znackove hadry moc drahe a spousta lidi by pak meli jedny kalhoty a dve tricka, nebyt vietnamcu...
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 25. 5. 2007 08:37

kwak píše:2 Tuhýk a Noovo: kdyš sem s kamarádama a vidíme neco fakt na tuty vod tamanů máme z toho ohromnou pr***, to že by si ji nikdo dělal ze mě by mi radost nedělalo. Kdyš sem byl malej měl sem věci od tamanů co si pamatuju nic moc to nebylo, třeba šustáky Biwang :) ta sítovina vevnitř byla hned v hajzlu, ale toje fakt dost dlouho třeba je to dnes nepsí.b/quote]


ty bys mel bejt vdecnej za to, ze te rodice alespon do neceho osatili...hele zkus si zalozit rodinu mit deti a pak mluv jooo...

jinak me rodice oblekali vetsinou vecma ze zapadniho Nemecka, jezdili tam celkem casto jo a samozrejme Tuzex :D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 5. 2007 09:15

Mawe47 píše:to byla spise recnicka otazka... ze u nas sou znackove hadry moc drahe a spousta lidi by pak meli jedny kalhoty a dve tricka, nebyt vietnamcu...
Ale tak to taky je :lol: Hodně lidí znám a ty mají třeba jen jedny jeansy a ty nosí furt... 2-3 trička :lol:

Já to měl dřív taky tak, tedka mám tolik oblečení že vždycky nevím co si na sebe vzít :lol:
anonymni

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 5. 2007 09:41

nojenze to ma potiz, kdyz zmoknes, nebo se ti zasekne pracka a neotevres ji, nebo kdyz nekam jedes na dva tydny a mas mit jedny kalhoty... a uspinis si je, zmoknes... to budes chodit v mokrych / smradlavych / nahej?

tohle sem myslela... ja si radsi koupim dvoje rifle dohromady za 600, ale kdyz se neco stane, muzu si vzit druhy den ciste a vporadku kalhoty a ne stresovat, ze nutne musim nekam a mela bych mit holou p**** s prominutim:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 25. 5. 2007 11:24

Ja se smeju akorat tem, co si u Vietnamcu kupujou to "znackovy" obleceni. : )
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jezek 25. 5. 2007 13:24

KMM nbo Steel-boty.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 25. 5. 2007 15:52

Mawe47 píše:... a od pohledu to proste ani poznat nejde, ze to je od vietnamcu.

Takove se u vas prodavaj? U nas teda ne. Jasne, neni na tom velkym pismem napsana zkomolenina naky znacky, ale ten material je poznat, jak je nekvalitni. Mluvim o noseni po dvou a vice vypranich
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 5. 2007 16:09

lu.kas uznavam, ze rifle se me po dvou letech trochu seprali do svetlejsi barvy... a jasne, ze ne vsechno je krasne po roce, ale az na vyjimky je vetsina meho obleceni i po pravidelnem prani docela uchazejici a uprimne bys opravdu nepoznal, ze je to rok stare a od vietnamcu...

kdyz nevezmes prvni umelohmotnou nebo pochybnou vec, kterou vidis ale pouzijes u koupy hlavu, muzes koupit mnozstvi solidnich kousku obleceni, co vypadaji dobre i po 20 vypranich
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 25. 5. 2007 20:59

Az si priste pujdu k sikmookym neco kupovat, slibuju, ze obejdu vsechny kramy ve meste a zkusim vybrat to nejleps a dam vedet jak jsem dopad.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 25. 5. 2007 21:13

:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 21. 6. 2007 16:33

nejlepší oblešení je neznačkové
Aces High
K1LL
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 6. 2007 18:13

lu.kas píše: Mluvim o noseni po dvou a vice vypranich
no nevim jak casto davas kalhoty prat ale jestli jako ja tak je mas tak na rok :)))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 26. 6. 2007 10:50

cetli jste alespon ten clanek na iDnesu o puvodu znacek? Nektere jsem vedel, ale stejne me jich cast prekvapila ... treba vam imageovcim zklapne :D

http://ekonomika.idnes.cz/lidri-tuzemsk ... oakcie_mia
fahrman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 26. 6. 2007 11:48

fahrman: hele mne je to jasny....je mi to jedno nehraju si na cloveka, kterej si rekne: tak a ted se ohaknu do hadru od Diesela...je mi to fakt jedno jakou znacku mam na sobe, je to spis o tom, ze ja si na to vydelala a ze nemusim sockarit od svych 15 let na rodicich...delam si radost, ze si kupuju obcas drahe hadry....
nastesti me v puberte nepostihlo to co u dnesnich pubertaku, ze si v mhd ukazuji co maji na sobe za znacku (nehlede na to, ze jim to kupuji rodice, chlubit se cizim perim to opravdu neni pro me)....snad z toho nekdy vyrostou az padnou do reality a budou si muset na hadry vydelavat sami...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků