Hospůdka v Ostravě?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Standa 24. 6. 2007 17:55

Ahojte, tak nejak se v Ostrave vubec nevyznam, hledam na rychlo nejakou peknou hospudku, takovou kde je hlavne prijemna atmosfera, ne extra draho, nekde kde by se dalo zajit s kamarady i s pritelkyni. Vim, stodolni, ale to je samy dance bar apod. hledam neco kde je klidek a pohoda :-) nejake tipy? diky :nenapadne
Standa
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 24. 6. 2007 22:53

Pokud to muze byt pizzerie a muze byt na stodolni tak jedine Q96 s pritelkyni tam chodim casto a lepsi pizzu jsem v zivote nejdel. Velice prijemna atmosfera je i v cajovne u Sikorova mostu, ale tomu se hospudka moc rikat neda :))
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 25. 6. 2007 05:52

spike18 píše:Pokud to muze byt pizzerie a muze byt na stodolni tak jedine Q96 s pritelkyni tam chodim casto a lepsi pizzu jsem v zivote nejdel. Velice prijemna atmosfera je i v cajovne u Sikorova mostu, ale tomu se hospudka moc rikat neda :))
Cajovna, hospudka, pizzerka, to byl jen takovy obecny pojem, slo mi hlavne o fajn atmosferu :) Dik za tipa
Standa
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexx 25. 6. 2007 10:08

U toho sýkoráku je taky solidní čínská restaurace. (Ve směru od náměstí po pravé straně, naproti Bulharskému kulturnímu klubu). Dobře a na poměry centra města i hodně levně tam vaří.
Alexx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szkandi 25. 6. 2007 10:30

Alexx píše:U toho sýkoráku je taky solidní čínská restaurace. (Ve směru od náměstí po pravé straně, naproti Bulharskému kulturnímu klubu). Dobře a na poměry centra města i hodně levně tam vaří.
* Futurama 4ever!
szkandi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 25. 6. 2007 10:39

Alexx píše:U toho sýkoráku je taky solidní čínská restaurace. (Ve směru od náměstí po pravé straně, naproti Bulharskému kulturnímu klubu). Dobře a na poměry centra města i hodně levně tam vaří.
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 6. 2007 12:17

naproti ÚANu je super čínská restaurace...doporučuji!
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alexx 25. 6. 2007 13:05

hobitt píše:naproti ÚANu je super čínská restaurace...doporučuji!
Alexx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 1. 2008 18:22

V Porubě na konci Hlavní třídy u zastávky francouzská je dobrá hospůdka, nezakouřená, fakt pěkná elegantní každy by řekl že to tam bude drahý ale mají tam moc dobrýho Budvárka za 20kč..

Fakt luxusní, mam to kousek od privátu, chodím tam se slečnou... Takovou hospůdku chcu aj u nás.. :cry:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 1. 2008 12:08

Alexx píše:
hobitt píše:naproti ÚANu je super čínská restaurace...doporučuji!
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 19. 1. 2008 21:28

Strasne se mi libi v Bernies na Stodolni(chodit tam jen mimo Sobotu a Patek). Prijemna atmosfera taky vymezeny prostor pro komfort diky kozenym pohovkam :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2008 02:30

andels píše:Stodolni(chodit tam jen mimo Sobotu a Patek)...

No jasny, to je nejlepší doba, pak se tam člověk nepohne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EAN-CODE 25. 1. 2008 14:32

Nejraději chodím do Mirror Pub, je to naproti pedagogické fakultě na Českobratrské, tak to máme s partičkou blízko...
[root@server ~]# [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /
EAN-CODE
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 5. 2. 2008 16:53

jojo Miror nebo nora a přímo naproti pedagogické fakultě je i dobrá picerka kde čepujou budvar:)
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 2. 2008 17:49

nevím kde je pedagogická fakulta.. :( asi někde v centru??

tak to by se mi nevyplatilo, aj v Porubě se najde pár skvělých hospůdek
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků