Neznám název písničky

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod killerGBU 9. 6. 2007 08:40

nemohu sehnat tenhle song, vím, že t je z figarovi svatby, ale ani najednom ze 3 cd jsem ji nenašel. Neví někdo, jak se přesně jmenuje?

http://www.youtube.com/watch?v=Zdwkj7nLQJE
nebo tady remix
http://www.youtube.com/watch?v=13s1SWcEAZI&mode=related&search=
killerGBU
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aisicek 13. 6. 2007 21:00

Neviete co je to za hudbu v reklame na Margot? Viem ze je to Julio Iglesias ale nazov skladby netusim.
Athlon X2 5000+, 8GB DDR2 A-data, MB Asus M3A78-T, Radeon 3870, Asus D2X sound, Raptor 74GB, WD 500GB, WD 1TB, Logitech G5, Logitech G15, QuickCam Sphere MP, Samsung 2343B 2048x1150 DVI, Windows 7 x64
aisicek
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0mira 17. 6. 2007 08:48

zdravim, včera dávali Lord of War (Obchodníka se smrtí) a jestli někdo nevíte jak se jemnuje ta písnička co hrála na začátku v titulkách (jak tam byla výroba toho náboje)

moc moc díky
0mira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 17. 6. 2007 08:55

viem je to skvely kusok hlavne sa tam genialne hodi 8)

je to od buffalo springfield a vola sa to For What It`s Worth
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0mira 17. 6. 2007 11:17

moc díky :tleskani super písnička a tam se hodí na 100% :)
0mira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 17. 6. 2007 18:57

Nevíte jak se jmenuje ta písnička z upoutávky na Formule na TV NOVA?Děkuju
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 17. 6. 2007 22:08

teplice píše:Nevíte jak se jmenuje ta písnička z upoutávky na Formule na TV NOVA?Děkuju
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 6. 2007 22:16

to neni mix, ale normalni pisnička z jejich alba... A jmenuje se tuším Formula (jak jinak žhe?) :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 17. 6. 2007 22:28

MarkFX píše:to neni mix, ale normalni pisnička z jejich alba... A jmenuje se tuším Formula (jak jinak žhe?) :D /quote]


Nejpíš se to jmenuje Formula :)......krom té jsou tam ještě totiž 3 mixy té písničky....tak proto jsem to tak blbě napsala.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 6. 2007 23:06

na tom jejich albu?? (ja už takové neposlouchám, před těmi pár lety jsem byl ještě maly a blbý) nebo to maš na nějakym výběru (tanečni liga atd...)?? (taktéž neposlouchám) :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 17. 6. 2007 23:53

MarkFX píše:na tom jejich albu?? (ja už takové neposlouchám, před těmi pár lety jsem byl ještě maly a blbý) nebo to maš na nějakym výběru (tanečni liga atd...)?? (taktéž neposlouchám) :hm"/quote]


V roce 1998 jsem v Berlíně koupila sestře singl jen s touto jedinou písničkou a na tom CD byly ještě 3 mixy (dance remix, radio edit a ještě neco).....já to neposlouchám, jen to máme doma :) (asi jako dalších 300CD která jsou jen na prach)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 6. 2007 08:34

jo Singl... tak to pak joo :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 6. 2007 15:50

MarkFX píše:ej děcka, neznate někdo jak se jmenuje ta (zpěvačka / skupina) jak tam zpívá v tomhle??

lurl=http://www.edisk.cz/stahni/83058/Gabriel-and-Dresdan---Organized-Nature-Mix-2.mp3_352.2KB.html]Gabriel-and-Dresdan---Organized-Nature-Mix-2.mp3[/url] (ma to 300kB)

toho nazvu tady si nevšimejte, je to ze setu, ale mě jde o ten originál... díks 8) /quote]


tak nakonec sem si to zjistil sám Royksopp - What Else Is There

http://youtube.com/watch?v=WOt15JsLloU

přitom jejich album mám, ale nějak sem si toho nevšiml.. Ted to je pro mě nejmocnější pisnička, budu poslouchat aspon tyden v kuse :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 18. 6. 2007 20:29

Dík všem
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuf. 18. 6. 2007 22:01

Zdravim, potreboval bych znat nazev songu z tohohle klipu, diky :)

http://youtube.com/watch?v=_zrCV90Sd3w
wuf.
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků